0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr

Hakkımızda

 

 

Peninsula Tours; 1988 yılında Kuşadası’nda kurulmuş olup. Kuruluşundan bugüne yurt dışından ülkemizi ziyarete gelen turistlere vermiş olduğu kusursuz hizmet ile 29 yıl boyunca birçok başarıya imza atmıştır.Yurt dışından ülkemizi ziyareteden yabancı misafirlerine en iyi hizmeti sunmak isteyen Peninsula Tours, çağdaş organizasyon yapısı ve takım ruhunu benimsemiş çalışanlarıyla 7 ayrı ofiste faaliyetlerini sürdürmektedir.

Öncelikli hedefini, sunduğu hizmetin standartlarını daha da yükseltmek olarak belirleyen Peninsula Tours, 2000  yılında yurt içi turizmde de hizmet vermeye başlayarak, tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimi başlangıç noktası ‘’Peninsula Tours’’ bugün tatilseverlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, organizasyonlarimiza katılarak onurlandırılan ve tatil ve balayı dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna gelmekteyiz. Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları ile yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.    Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışının ve ekonomik tur paketlerinin katılımcılara en dürüst şekilde ulaştırılmasının her şeyden önce geldiğine inanan bizler tecrübeli çalışanları ile bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her zaman devam etmektedir. Türkiye ve Dünya  genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak birbirine bağlı birçok online mecra ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Peninsula Tours, her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedefedinmiştir.

Üstelik Peninsula ailesi olarak küçük, orta ve büyük ölçekli kurumsal şirketlerin talepleri doğrultusunda Travel Business farkıyla artık kurumsal seyahat, fuar ve kongre hizmetlerinin hepsi tek çatı altında, uzman kadrolar tarafından titizlikle incelenerek gerçekleştirilmektedir.

 

Artık gerçekleştirmeyi planladığınız tatil,düşlerinizden daha yakın…