0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Teklif İste!

 

 1. Gün: İSTANBUL – DELHİ

Saat 18.00’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Peninsula Tours kontuarı önünde buluşma. Türk Hava Yolları’nın TK 716 sefer sayılı uçuşuyla saat 20.50’de Delhi’ye hareket. Uçakta gece yolculuğu.

 1. Gün: DELHİ – AGRA

Yerel saatle 05.15’te Delhi’ye varış. Havalimanı otelinde kısa bir dinlenme ve kahvaltının ardından Babür İmparatorluğu döneminin başkenti Agra’ya hareket. Yol üzerinde yerel bir lokantada öğle yemeği. Varışın ardından Agra Kale’si gezisi: İnci Camisi olarak anılan Moti Masjid, Aynalı Saray Shish Mahal ve Musamman Burcu.  Bölgeye özgü ulaşım araçlarından rikşalarla gezi. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

 1. Gün: AGRA – JAIPUR

Taj Mahal gezisi: Dönemin kralı Şah Cihan’ın ölümsüz aşkı Mümtaz Mahal için yaptırmış olduğu Taj Mahal Pers ve Türk kültürünün iç içe geçtiği Babür İmparatorluğu’nun zirve eseri olarak kabul edilir. Jaipur’a hareket. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Yol üzerinde Fatehpur Sikri gezisi. Akşam saatlerinde Jaipur’a varış. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

 1. Gün: JAIPUR

Sabahın erken saatlerinde fillerle Amber Kalesi’ne çıkış. Kali Tapınağı, Divan-ı Aam, Divan-ı Has ve Sırça Saray bölümlerinin görülmesi. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Birbirinden bağımsız farklı geometrik yapılardan oluşan Jantar Mantar Gözlemevi ve Şehir Müzesi’nin gezileri. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

 1. Gün: JAIPUR – DELHİ

Delhi’ye hareket. Varışın ardından yerel bir lokantada öğle yemeği. Panoramik Yeni Delhi kent gezisi: Hindistan Kapısı, Parlamento Binası ve Başkanlık Sarayı. Janpath Pazarı’nda alışveriş için serbest zaman. Yerel bir lokantada akşam yemeği. Otelde konaklama.

 1. Gün: DELHİ

Eski Delhi kent gezisi: Kızıl Kale, Jama Masjid, Mahatma Gandhi’nin mezarının bulunduğu Raj Ghat ve Gandhi Müzesi. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Rikşalarla gezi. Yerel bir lokantada akşam yemeği. Otelde konaklama.

 1. Gün: DELHİ – İSTANBUL

Sabah erken saatte havalimanına transfer. Türk Hava Yolları’nın TK 717 sefer sayılı uçuşuyla saat 06.55’te İstanbul’a hareket. Yerel saatle 11. 25’te varış.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
·         Türk Hava Yolları ile gidiş dönüş uçak bileti, ·         Fazla bagaj ücretleri,
·         5 yıldızlı şehir merkezi otelde 5 gece konaklama, ·         Öğle ve akşam yemeklerinde alınacak içecekler,
·         Havalimanı transferleri, ·         Bagaj taşıma ücretleri,
·         Programda belirtilen geziler, ·         İptal teminatlı seyahat sigortası,
·         Müze ve ören yeri giriş ücretleri, ·         Yurtdışı çıkış harcı,
·         Öğle ve akşam yemekleri, ·         Hindistan vize ücreti,
·         Türkçe rehberlik hizmeti, ·         Kişisel harcamalar.
·         Yerel rehberlik hizmeti,
·         Seyahat güvence paketi,
·         KDV.

Havalimanı Transferi:

 • Evden havalimanına tek yön yada gidiş dönüş kişiye özel transfer fiyatları için satış departmanımıza başvurabilirsiniz.

 Vize:

 • Hindistan’a seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından Diplomatik Pasaport hamili olanlar vizeden muaftır. Hususi, Hizmet ve Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir.Gerekli evrak listesi için vize departmanımıza başvurabilirsiniz. Vize ücreti şu anda 105 USD’dir.
 • Pasaportunuzun seyahatin bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır.
 • Farklı bir ülkenin pasaportuyla seyahat etmek için vize prosedürleri hakkında satış departmanımıza danışabilirsiniz.

Önemli Not:

 • Peninsula Tours dış nedenlerden dolayı her zaman programı değiştirme hakkına sahiptir.
 • Çocuk indirimleri bir yetişkinle aynı odada kalması durumunda geçerlidir.
 • Programda belirtilen gezilerin gün ve saatleri dış nedenlerden dolayı değişkenlik gösterebilir.
 • Programda belirtilen uçak saatleri havayollarının insiyafindedir. Havayollarından kaynaklı saat değişikleri ve iptallerden acentemiz sorumlu değildir.