0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 6 Gece 9 Gün
Destinasyon: Bali
Teklif İste!
Bali Turu Emirates Havayolları ile 6 Gece 9 Gün
 • 1.Gün İstanbul / Dubai

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Emirates Havayolları Kontuarı önünde saat 16.30 da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK122 sefer sayılı uçağı ile saat 19.25 de Dubai’ye hareket. Uçakta gece yolculuğu.

  2.Gün Dubai / Singapur / Bali

  Yerel saat ile 00.45 de Dubai’ye varış. Uçak değiştirerek 03.05 de Emirates Havayollarının çift katlı A380 model uçağı ile konforlu bir seyahatle Singapur’a hareket ve uçakta gece yolculuğu. Yerel saat ile 15.00 de Singapur’a varışın ardından; saat 18.15 de Emirates Havayolları ile Jetstra Airlines ortak uçuşu ile Bali Adasının başkenti Denpasar a hareket. 21.15 de Bali’ye varış ve nüfusunun yüzde doksanının Hindu olduğu bu cennet adanın ünlü plajlarından birindeki otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

  3.Gün Bali

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Kintamani Volkan Turu.  Tam gün sürecek bu turda sabah 08.30 lobiden hareketle, dünyanın en pahalı ve en kaliteli incileri olan Endonezya incilerinin bulunduğu mağaza gidiyoruz. Buradaki kısa molamızın ardından Kintamani bölgesine doğru devam ediyoruz. Yol boyunca batik, ağaç oymacılığı ve resim sanatlarının geliştiği köyleri gezerek, atölyelerdeki çalışmaları izliyor ve alışveriş imkanı buluyoruz. Kintamani bölgesine vardığımızda, yanardağın tam karşısında bir restoranda açık büfe öğle yemeği yiyoruz. Dönüş yolunda Kutsal Su Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra Bali’nin dünyaca ünlü pirinç terasları görüp; yerel evlere gerçekleştireceğimiz ufak ziyaretlerin ardından otele dönüyoruz. Turumuz takriben 9 saat sürmektedir. Konaklama otelimizde.

  4.Gün Bali

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra Tanat Loh turuna katılabilirler. Yarım günlük bu tur için, öğleden sonra 14.30 da lobiden hareket ediyoruz. Önce adanın ikinci büyük tapınağı olan Mengwi Tapınağını ziyaret ediyoruz. Daha sonra Bali’nin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağına varıyoruz. Burada gün batımını izlendikten sonra otele dönüş. Konaklama otelimizde.

  5.Gün Bali

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. İsteyenler eksta olarak tam günlük Nusa Lembognan Adası turuna katılabilirler. Tam günlük turumuz  sabah yaklaşık 08:30 ile 17:30 saatleri arasında olacaktır. Bali’nin yakınındaki Nusa Lembognan adasına gidip, orada bir gün geçirebilirsiniz. Bir katamaranla adaya gidilir. Seyahat sırasında yelkenlinin güvertesinde güneşlenme imkanı vardır. Çeşitli ikramlar yapılır. Adada gün boyu şnorkel, banana bot ve altı cam tekne gezilerinden faydalanılabilmektedir. Öğle saatinde barbekü yapılıp keyifli bir yemek alınmaktadır. Akşam otele dönüş ve konaklama otelinizde.

  6.Gün Bali

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Rafting-Fil Safari turu. Tam gün sürecek bu turumuzda sabah 08:30 lobiden hareketle, önce Ubud bölgesinde rafting noktasına gidilir. Ön bilgilendirmeden sonra rafting yapılır, rafting sonrası açık büfe öğle yemeği alınır. Daha sonra fil safari alanı olan Taro Parkına devam edilir. Fillerle ilgili bilgi verildikten sonra orman içinde 35 dakikalık fil gezisi yapılır.

  7.Gün Bali 

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade fırsatı. Öğleden sonra, dileyen misafirlerimiz için ekstra Uluwatu Tapınağı & Kecak Dansı ve Jimbarran Yemeği Turu. Öğleden sonra 16.00 da lobiden hareketle, önce Bali’nin güneyindeki Uluwatu bölgesine adını veren ünlü tapınağı ziyaret ediyoruz. Maymunların ev sahipliği yaptığı bu tapınağı gezip, gün batımına doğru 60 kadar erkeğin bir enstrüman olmaksızın sergiledikleri iyilik ve kötülüğün anlatıldığı dansı izliyoruz. Dans bitimi özel aracımız ile Jimbarran bölgesindeki meşhur balık restoranlarından birinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Tur bitimi otele transfer. Konaklama otelimizde.

  8.Gün Bali / Dubai

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz ve güneşten son kez istifade fırsatı. Akşam üzeri havalimanına transfer. Emirates Havayollarının EK399 sefer sayılı uçağı ile saat 23.40 da Dubai’ye hareket. Uçakta gece yolculuğu.

  9.Gün Dubai / İstanbul

  Yerel saat ile 05.00 de dünyanın en güzel ve en ucuz alışveriş imkanı sunan havalimanlarından birine evsahipliği yapan Dubai’ye varışın ardından, alışveriş imkanı. Saat 11.20 de Emirates Havayollarının EK 123 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket. Öğlen 14.55 de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.
 • Fiyata Dahil Olanlar

  * Emirates Havayolları ile istanbul- Dubai - Singapur -Bali// Dubai - İstanbul uçuşları * Seçilen otelde 6 Gece oda + kahvaltı konaklama * Özel araç ile havaalanı/ otel/ havaalanı transferleri * Lokal rehberlik hizmetleri * Havaalanı vergisi * Seyahat güvence paketi

  Fiyata Dahil Olmayanlar

  * Yurt Dışına Çıkış Harcı (15 TL) * Kişisel Harcamalar * Bali vizesi (kapıda alınmaktadır – 35 USD)
 • Önemli Notlar

  * Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

  * Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

  * Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.

  * Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

  * Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir.

  * Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımız son hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

  * Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.

  * Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.

  * Peninsula Tours olarak vize hizmeti vermekteyiz ancak Peninsula Tours konsolosluklar ve yolcu arasında aracı vazifesi görmektedir. Talep edilen belgelerin tam olarak teslim edilmesi gerekmekte olup vize çıkmaması durumunda acentemiz sorumlu değildir ve doğacak cezalardan da sorumlu tutulamaz.

  Yolcu bunu bilerek turu satın alır.

  * Tüm döviz hesaplamalarında Günlük gazetelerde yer alan merkez bankası döviz satış kuru geçerlidir.(bir önceki günün kapanış kurudur)

  * Tüm tur kayıtları minimum 40% ödeme ile açılacaktır. Bakiye tur tarihinden 30 gün öncesinde kapatılmalıdır.

  * Tur iptallerinde satış formunda yazılan kurallar geçerlidir.

  * Otellerin Check-in saati 14:00 ve Check-Out saati 12:00 dir.