0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 5 Gece 8 Gün
Fiyat: 1699 €
Teklif İste!

HER GÜN HAREKETLİ KİŞİYE ÖZEL

EMİRATES HY. İLE 5 GECE KONAKLAMALI

MAURİTİUS TURU

Kişi Başı 1260€’dan Başlayan Fiyatlarla

1 Gün: İSTANBUL – DUBAİ

Saat 17:30’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra, Emirates Hava Yolları’nın EK 122 sayılı uçağı ile saat 19:25’de Dubai’ye hareket. Yaklaşık 4 buçuk saat sürecek yolculuğun ardından yerel saat ile 00:45’de Dubai Havalimanına varış.

2. Gün: DUBAİ – MAURITIUS

Emirates Hava Yollarının EK 701 sefer sayılı uçağı ile 03:55’de Mauritius’a hareket ve yerel saat ile 10:30’da Mauritius Havalimanına varış. Gümrük ve bagaj işlemlerinin ardından otelinize transfer. Öğleden sonra odalara yerleşme ve ardından güneş ve su sporlarından yararlanmak üzere serbest zaman…

3.-6. Gün: MAURITIUS

Deniz,güneş ve kumun büyüsüne kapılıp, tropik adanın keyfini çıkarmak için sizleri serbest bırakıyoruz. Otelin aktivitelerinden faydalanabilir, şnorkel, dalış, su sporları yapabilir, ada turu ile günlerinizi daha da renklendirebilirsiniz.

7. Gün: MAURITIUS – DUBAİ

Sabah kahvaltısının ardından gününüz deniz, güneş ve su sporlarından yararlanmak üzere serbest . Akşam saatlerinde havalimanına transferiniz yapılıyor. Bilet ve bagaj işlemlerinizin ardından saat 21:50’de Emirates Hava Yolları’nın EK 704 sefer sayılı uçağı ile Dubai’ye hareket.

8.Gün: DUBAİ – İSTANBUL

6,5 saatlik yolculuk sonrası yerel saat ile 04:25’de Dubai’ye varış. Yaklaşık 5 saatlik bekleme sonrasında Emirates Hava Yolları’nın EK 123 sefer sayılı uçağı ile saat 11:20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 14:55’de Atatürk Havalimanı’na varış.

 • Fiyata Dahil Olanlar

  * Emirates Hava Yolları ile İstanbul – Dubai – Mauritius- Dubai – İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
  * Belirtilen otelde 5 gece konaklama
  * Havaalanı transferleri
  * Seyahat sigortası

 • Fiyata Dahil Olmayanlar

  * Şahsi harcamalar
  * Ekstra gündüz ve gece gezileri,
  * Uçaklarda 20 kilogramı aşan bagaj ücreti
  * Yurt dışı çıkış vergisi (kişi başı 15 TL)

Önemli Notlar

* Çocuk indirimleri , çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

* Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

* Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.

* Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

* Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir.

* Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımızson hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

* Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.

* Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.