0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 3 Gece 4 Gün
Fiyat: 229 €'dan Başlayan Fiyatlarla
Teklif İste!

HERGÜN KALKIŞ KHARKOV

ÖZEL GEZİ PROGRAMI

3 GECE 4 GÜN

1.Gün-  İstanbul – Kharkov

Siz değerli misafirlerimizle Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat ’te buluşma. Atlasglobal tarifeli seferi ile Atatürk Havaalanı’ndan saat 15.00’da Kharkova hareket. Saat 17.05’te Kharkova varış ve havalimanında bizi bekleyen aracımız ile panoramik Kharkov şehir turu özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Turumuz esnasında; Forest Park / Glory Memorial Anıtı, Shevchenko Anıtı, Uspensky Katedrali (Kharkov’un en yüksek binası 89.5m.), Pokrovsky Katedrali (Kharkov’un en eski yapısı 1689), Svobody (Özgürlük) Meydanı (Avrupa’nın en büyük meydanı), Mirror Stream Çeşmesi, Gorky Park göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2.Gün- Kharkov

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde extra düzenlenecek olan çevre gezilerine katıla bilirler..Geceleme otelimizde.

3.Gün- Kharkov

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde extra düzenlenecek olan savaş ve şehir müzesi gezilerine katıla bilirler,

4.Gün- Kharkov-İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından rehberimizin belirtiği saate lobide buluşma ve havalimanına transfer.Bilet ve bağaj işlemlerimizin ardından Atlas Global’in tarifeli seferi olan KK2837 ile saat 18:00 İstanbula haraket ve saat 20:20’de (Türkiye saati ile) İstanbula varış ve turumuzun sonu…

 • Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  * Atlasglobal Havayolları ile İstanbul – Kharkov-İstanbul uçak biletleri

  * 3*-4* otellerde oda kahvaltı konaklama

  * Tur programında belirtilen tüm geziler ve Gala yemekleri

  * Havalimani transferleri

  * Türkçe  rehberlik hizmetleri

 • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  * Kişisel harcamalar ve programda belirtilmeyen tüm hizmetler

  * Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır.)

  * Bütün otel extraları

  * Zorunlu seyahat sağlık sigortası

  * Yurtdışı çıkış harcı bedeli

Önemli Notlar

* Çocuk indirimleri , çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

* Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

* Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.

* Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

* Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir.

* Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımızson hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

* Uçaklardaki yoğun dönemlerde farklı havayolları kullanıla bilir.Misafirler bunu bilerek ve kabul ederek satın almışlardır.

* Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.