0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 3 Gece 4 Gün
Fiyat: 229 €'dan Başlayan Fiyatlarla
Teklif İste!

HERGÜN KALKIŞ KİEV

ÖZEL GEZİ PROGRAMI

3 GECE 4 GÜN

1.Gün: İstanbul- Kiev

Siz değerli misafirlerimizle Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat ’te buluşma. Ukrayna Havayolları tarifeli seferi ile Atatürk Havaalanı’ndan saat 06.00’da Kiev’e hareket. Saat 08.05’te Kiev’e varış ve havalimanında bizi bekleyen aracımız ile panoramik Kiev şehir turunu gerçekleştirmeden önce kısa bir kahvaltı molası veriyoruz.Kahvaltımızı tamamlamamızın ardından Kiev şehir turumuza başlıyoruz.

Gezimiz esnasında; Ayasofya Meydanı, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi, Opera Binası, Parlamento Binası, Özgürlük Meydanı, Altın Kapı, Dostluk Heykeli ve Padol semtini göreceğiz. Devamında otelimize transfer. Odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.Gün: Kiev

Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimizle EXTRA (22€) düzenlenecek Çernobil Müzesi turuna başlıyoruz.Çernobil Müzesi Kiev’in merkezindedir. 1992 yılında kurulmuştur. Bu turumuzda Kiev’in 140 kilometre güneyinde bulunan Çernobil Nükleer Santrali’nde, 26 Nisan 1986’da gece yarısı yaşanan felaketin acılarının hala taze olduğunu görecek, bu tarihi nasıl koruduklarına ise hayret edeceksiniz. Ayrıca müze; Çernobil felaketine dair belgeleri, gazete haberleri, mektuplar, fotoğrafları gözler önüne seriyor. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.Gün: Kiev

Kahvaltı sonrası lobide buluşma ve rehberimizle beraber arzu eden misafirlerimiz için EXTRA (32€)  Pecarska Lavra Manastır turu ve Mikro Minyatür Müzesi turuna katılabilirler. İçinde 18 kiliseyi barındıran manastır 11. yüzyıldan kalma ve UNESCO Dünya Mirasları Listesi’ndedir. Slav Ortodokslar için kutsal sayılan ziyaret noktalarından birisi olan bu kompleksin ruhani ve mistik havasını seveceksiniz. Daha sonra dileyen misafirlerimizle Mikro Minyatür Müzesi ile Güzel Sanatlar Müzesi göreceğiz. Mikro Minyatür Müzesi’nde ancak mikroskop yardımı ile görebileceğiniz eserler sizi büyük şaşkınlık içerisinde bırakacak. Çoğu Guinness Rekorlar Kitabı’na giren bu eserleri bırakıp müzeden çıkmak pek kolay olmayacak.Tur bitimi serbest zaman ve geceleme otelimizde…

4.Gün: Kiev-İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından rehberimizin belirtiği saate lobide buluşma ve havalimanına transfer.Bilet ve bağaj işlemlerimizin ardından Ukranya Havayolları tarifeli seferi olan PS0711 ile saat 06:40’da İstanbula haraket ve saat 08:40’da (Türkiye saati ile) İstanbula varış ve turumuzun sonu…

 • Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  * Ukrayna Havayolları ile İstanbul – Kiev uçak biletleri

  * 3* veya 4*otellerde oda kahvaltı konaklama

  * Havalimani transferleri

  * Türkçe rehberlik hizmetleri

 •  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  * Kişisel harcamalar

  * Programda belirtilmeyen tüm hizmetler

  * Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır.)

  * Bütün otel extraları

  * Zorunlu seyahat sağlık sigortası

Önemli Notlar

* Çocuk indirimleri , çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

* Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

* Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.

* Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

* Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir.

* Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımızson hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

* Uçaklardaki yoğun dönemlerde farklı havayolları kullanıla bilir.Misafirler bunu bilerek ve kabul ederek satın almışlardır.

* Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.