0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 2 Gece 3 Gün
Fiyat: 199 €'dan Başlayan Fiyatlarla
Teklif İste!

HERGÜN KALKIŞ LVİV

ÖZEL GEZİ PROGRAMI

2 GECE 3 GÜN

1.Gün: İstanbul – Lviv

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde 12.00’de buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları’nın PC 634 sefer sayılı uçuşu ile 14.20’de Lviv’e hareket. Saat 16.20’de varış ve karşılanma. Özel otobüsümüz ile otelimize hareket ve otelimize yerleşme ve çevre gezisi, bitiminde serbest zaman ve Geceleme otelimizde.

2.Gün: Lviv

Sabah kahvaltısı sonrası lobide buluşma ve akabinde düzenlenecek olan antik şehir turu başlangıcı. Yürüyerek yapılacak olan turumuzda II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv’i gezeceğiz. Lviv trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, Poltva Nehri, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır.Ardından Arsenal savaş müzesi gezimizin ardından.Geceleme Otelimizde…

3.Gün: Lviv-İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından rehberimizin belirtiği saate lobide buluşma ve havalimanına transfer.Bilet ve bağaj işlemlerimizin ardından Pegasus Hy’ile tarifeli seferi ile saat 17:20’de İstanbula haraket ve saat 19:35’de (Türkiye saati ile) İstanbula varış ve turumuzun sonu…

 • Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  * Pegasus Havayolları ile İst-Lviv-İst uçak biletleri

  * 3*ve4* otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama

  * Türkçe rehberlik ve havaalanı / otel / havaalanı transferleri

  * Havalimanı vergileri

  * Rehberlik

 • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  * Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

  * Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar

  * Müze ve ören yerleri girişleri

  * Yurtdışı çıkış harcı

  * Zorunlu seyahat sağlık sigortası

Önemli Notlar

* Çocuk indirimleri , çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

* Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

* Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.

*Hava yolları müsaitliğe göre farklılık göstere bilmektedir.Misafirler bunu bilerek ve kabul ederek turları satın almışlardır.

* Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

* Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir.

* Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımızson hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

* Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.