0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 3 Gece 4 Gün
Fiyat: 229 €'dan Başlayan Fiyatlarla
Teklif İste!

HERGÜN KALKIŞ LVİV

ÖZEL GEZİ PROGRAMI

3 GECE 4 GÜN

1.Gün: İstanbul – Lviv

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde 12.00’de buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları’nın PC 634 sefer sayılı uçuşu ile 14.20’de Lviv’e hareket. Saat 16.20’de varış ve karşılanma. Özel otobüsümüz ile otelimize hareket ve otelimize yerleşme ve çevre gezisi, bitiminde serbest zaman ve Geceleme otelimizde.

2.Gün: Lviv

Sabah kahvaltısı sonrası lobide buluşma ve akabinde düzenlenecek olan antik şehir turu başlangıcı. Yürüyerek yapılacak olan turumuzda II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv’i gezeceğiz. Lviv trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, Poltva Nehri, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır.Ardından Arsenal savaş müzesi gezimizin ardından.Geceleme Otelimizde…

3.Gün: Lviv

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimize Lviv’e 60 dk. uzaklıkta bulunan EXTRA (38) şato turuna katıla bilirler.Lviv şehrinin dışında kurulmuş 7 adet şato bulunmaktadır. Gezimiz sırasında da bunlardan 4 tanesini göreceğiz. Orijinal halleri XVIII ve XIX yy.dan günümüze kadar korunmuş olan bu şatolarda adeta geçmişe, şövalye dönemine bir yolculuk yaşayacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer ve bira fabrikasında gala yemeyimizin bitimi ile otelimize dönüş ve geceleme otelimizde…

4.Gün: Lviv-İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından rehberimizin belirtiği saate lobide buluşma ve havalimanına transfer.Bilet ve bağaj işlemlerimizin ardından Pegasus Hy’ile tarifeli seferi ile saat 17:20’de İstanbula haraket ve saat 19:35’de (Türkiye saati ile) İstanbula varış ve turumuzun sonu…

 • Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  * Pegasus Havayolları ile İst-Lviv-İst uçak biletleri

  * 3*ve4* otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama

  * Türkçe rehberlik ve havaalanı / otel / havaalanı transferleri

  * Havalimanı vergileri

  * Rehberlik

 • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  * Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

  * Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar

  * Müze ve ören yerleri girişleri

  * Yurtdışı çıkış harcı

  * Zorunlu seyahat sağlık sigortası

Önemli Notlar

* Çocuk indirimleri , çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

* Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

* Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.

* Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

* Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir.

* Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımızson hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

* Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.

* Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.