0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 8 Gece 10 Gün
Destinasyon: Tayland Bangkok Koh Samui Phuket
Teklif İste!

EGZOTİK TAYLAND

KOH SAMUI (3) PHUKET (3) BANGKOK (2)

8 GECE 10 GÜN

1.GÜN              İSTANBUL – BANGKOK

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Türk Havayolları Kontuarı önünde saat 17:00’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerini takiben TK 64 sefer sayılı uçuş ile saat 20:05’de Bangkok’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.

2.GÜN              BANGKOK – KOH SAMUI

Yerel saat ile 09.25 de varışın ardından, ara uçuş ile Koh Samui’ye yolculuk. Son yılların en popüler tatil merkezi olan Koh Samui de otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, güneş ve kumdan yararlanma imkanı. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Samui Adası Turu. Bu yarım günlük ada turunuzda, ilk durağınız, Chaweng Beach in panoramik görüntüsünü izleyebileceğiniz Ladd Koh. Daha sonra, ilginç oluşumları ile dikkat çeken Grand Ma ve Grand Pa doğal kayalıklarını görebilirsiniz.  30 metre yükseklikten akan Na Muang Şelalesi, yerel halk için önem arz eden, meditasyon yaparken oturur pozisyonda olan Loung Por Daeng in anısına yapılmış Wat Kunaram ve çevreye kuşbakışı bakmanıza olanak sağlayan tepe üzerinde bulunan Büyük Buddha heykeli, turunuz esnasında görülecek yerlerdir.

* Bu tur, minibüs ile yapıldığından, yolların elverişli olmamasına bağlı olarak, adanın her noktasına ulaşım sağlanamamaktadır.

3.GÜN              KOH SAMUI

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Koh Tao & Koh Nang Yuan Adası Turu. Koh Samui inin 70 km kuzeyinde bulunan, bir dalış cenneti olarak bilinen Koh Nang Yuan a gitmek için, otelinizden erken saatte hareket. Bophut Koyu ndan saat 08:30 da hareketle, yaklaşık bir bucuk saat suren deniz yolculuğunun ardından kum şeridi ile birbirine bağlı 3 adacıktan oluşan Koh Nang Yuan a varış. Tayland körfezinin en iyi görüş netliğine sahip sularında, şnorkel ile dalabilir, rengârenk tropik balıkları ellerinizle besleyebilirsiniz. Daha sonraki durağınız, Koh Tao Adası na hareket. Öğle yemeği burada alınacaktır. Koh Tao da Mango Bay veya hava ve deniz suyunun durumuna bağlı olarak başka bir noktada denize girme ve dinlenme imkânı. Yaklaşık olarak saat 15.00 de Bophud Limanı na hareket, 16.30 da varış ve otelinize transfer.

4.GÜN              KOH SAMUI

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Anthong Marine Ulusal Parkı Turu. Koh Samui nin 45 km Kuzey batısında bulunan, Thailand ın ikinci Ulusal Parkı, 250 km2 lik alanda 40 adadan oluşmaktadır. Koh Samui den, surat teknesi ile 1 saat mesafede bulunan bu parkta yeşillikler bezenmiş adacıklar, Kristal mavi göletler esrarengiz mağaralar ve ilginç kaya oluşumları görenleri büyülemektedir. Sabah erken saatte başlayan turunuzun 2 durağı bulunmaktadır; Koh Wua Talap (Uyuyan İnek Adası) – Adanın en yüksek tepesine çıkabilir, Lotus Mağarasını görebilir, şnorkel yapabilirsiniz. Koh Mae (Anne Ada) – Zümrüt yeşili renkli koy burada bulunmaktadır. Öğle yemeği adada (Koh Wua Talap) alınacaktır. Konaklama otelimizde.

5.GÜN              KOH SAMUI – PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra havaalanına transfer ve Koh Samui’den ayrılarak Tayland’ın en ünlü tatil beldesi olan Phuket’e uçuş. Varışın ardından güzel plajlarından birinde bulunan otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, güneş ve kumdan yararlanma imkanı. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra Simon Cabaret Show a katılabilirler. Konaklama otelimizde.

6.GÜN              PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest gün. Dileyen misafirlerimiz tam günlük ekstra Phi Phi Adası Turuna katılabilirler. Önce otelimizden sürat motorunun kalktığı küçük limana transfer. Ardından ünlü Phi Phi adasına hareket. Yol esnasında daha küçük adalardan Phi Phi Ley Adası, Pile Mağarası ve Maya Bay görülecektir. Adalardan birinde öğle yemeği ve Phi Phi adası da görüldükten sonra, akşam saatlerinde geri dönüş yolculuğu. Otelimize transfer ve turumuzun sonu. Turumuz esnasında, Phuket merkezine göre daha bakir olan bu tropikal cennette tüm gün deniz ve güneşten yararlanabilir ve yöre halkından alışveriş yapabilirsiniz. Konaklama otelimizde.

7.GÜN              PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan faydalanma; dinlenme ve alışveriş imkanı. Dileyen misafirlerimiz akşam saatlerinde başlayan ekstra Fantasea Show turuna katılabilirler. Bu turumuzda geleneksek Thai yemeklerinin tadına bakabilir, Festival köyünde hatıralık eşya alışverişi yapabilir  ve 30 fil ve çok sayıda canlı ile yapılan, içinde akrobasiden özel efektlere; kültürden ilüzyona her türlü gösterinin bulunduğu Las Vegas tarzı şovu izleyebilirsiniz. Gösteri sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

8.GÜN              PHUKET – BANGKOK

Sabah kahvaltısından sonra havaalanına transfer ve Koh Samui’den ayrılarak Tayland’ın ve hatta Uzakdoğunun başkenti Bangkok’a uçuş. Varışımızı takiben otele yerleşme. Dileyen misafirlerimiz, extra olarak yapılacak Bangkok Şehir Turuna katılabilirler. Bangkok şehir turunda görülecek yerler arasında; Altın Buda Tapınağı, Po Tapınağı, Wat Benchamabepit Tapınağı, Parlemento Binası, Çin Mahallesi yer almaktadır. Otelimize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek SeaFood Market gezisine katılıp, diledikleri deniz ürününü yeme fırsatı bulabilirler. Konaklama otelimizde.

9.GÜN              BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından  serbest zaman. Dinlenme, gezme ve alışveriş imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak olan Tayland’ın sembolü haline gelen Yüzen Çarşı ve Kanallar Turuna katılabilirler. Bangkok un 130 km uzağında bulunan Damnoen Sadakta sokakların yerini nehir, dükkanların yerini tekneler aldığına bir defada gözlerinizle şahit olacaksınız. Sabahın erken saatlerinde yüzlerce renkli malın, tropikal meyvaların, sebzelerin el değiştirdiğine tanık olup, arzu ederseniz bunları tatma imkanı da bulabileceksiniz. Ve ayrıca Tik agaclarından otantik turistik eşyalara kadar herşey gözlerinizin önüne serilmiş olacak. Konaklama otelimizde. 

10.GÜN              BANGKOK – İSTANBUL 

Sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve gezme için serbest zaman. Akşamüzeri dönüş uçağı için havaalanına transfer.  Türk Havayollarının TK 69 sefer sayılı uçağı ile saat 23.30 da İstanbula hareket. Uçakta gece yolculuğu.

11.GÜN               İSTANBUL 

Yerel saat ile 05.40 da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.

 

****BU TUR İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR. T.C. VATANDAŞLARI DÖNÜŞ TARİHİ İTİBARİ İLE 6 AY GEÇERLİ SÜRESİ OLAN PASAPORTLARIYLA GİRİŞ YAPABİLMEKTEDİR.****

 • Fiyata Dahil Olanlar

  * Türk Havayolları ile istanbul – Bankok – İstanbul uçuşları

  * Bangkok – Koh Samui ara uçuşu

  * Koh Samui – Phuket ara uçuşu

  * Phuket – Bangkok ara uçuşu

  * 4* Amari Palm Reef Hotel Samui de 3 gece oda kahvaltı konaklama

  * 5* Hilton Phuket Arcadia Hotelde 3 Gece oda kahvaltı konaklama

  * 5* Plaza Athenee Bangkok da 2 gece oda kahvaltı konaklama

  * Özel araç ile havaalanı/ otel/ havaalanı transferleri

  * Lokal rehberlik hizmetleri

  * Havaalanı Vergileri

  * Seyahat Güvence Paketi

 • Fiyata Dahil Olmayanlar

  * Yurt Dışına Çıkış Harcı (15 TL)

  * Kişisel Harcamalar

  * Öğle Ve Akşam Yemekleri

Önemli Notlar

* Çocuk indirimleri , çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

* Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

* Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.

* Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

* Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir.

* Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımızson hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

* Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.

* Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.