0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 7 Gece 10 Gün
Destinasyon: Langkawi & Kuala Lumpur & Phuket
Teklif İste!

Singapur Havayolları ile

Langkawi (3) Kuala Lumpur (1) Phuket (3)

7 Gece 10 Gün

1.GÜN              İSTANBUL / SİNGAPUR

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Havayolları kontuarı önünde saat 10.30 da buluşma. Pasaport, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından; Singapur Havayollarının SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 13.25 de Singapur a hareket. Uçakta gece yolculuğu.

2.Gün              SİNGAPUR / LANGKAWİ

Yerel saat ile 05.55 de Singapur’a varış. Yerel saat ile 08.40 da Singapur Havayollarının SQ5082 sefer sayılı uçağıyla Langkawi  ye hareket. Saat 10.05  de Langkawi  ye varış. Bagaj işlemlerinin ardından, özel karşılama ve özel araç ile otelinize transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Deniz, güneş, kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan yarım günlük Langkawi Adası turuna katılabilirler. Bu turumuzda Eagle Square ve Efsanevi Lider Mahsurinin anıtı görülecek; ardından Malezya’ya özgü batik ürünlerin üretildiği ve satıldığı köy ziyaret edilip; Kuah Town da alışveriş yapılacaktır. Langkawi deki siyah kumlu sahilin de görüleceği turun ardından, otele dönüş ve serbest zaman. Konaklama otelinizde.

 3.Gün              LANGKAWI

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Langkawi Adasının güneyinde bulunan Pulau Payar Turuna katılabilirler. Yolcuların otelden iskeleye transferi ile başlayan bu turda, bir saat sürecek olan katamaran yolculuğu sonrasında Payar Adası Marine Parkı’na varıyoruz. Buradaki yüzen platformda geçireceğimiz vakit boyunca; ülkenin en geniş mercan çeşitlerinin barındığı bu çevrede, şnorkel ve scuba dalışları ile su altı fotoğrafçılığı yapılabilmektedir. Öğleden sonra teknelerle yavru köpekbalıklarının bulunduğu koya gidilip, onlarla yüzme şansını elde edebilirsiniz. Turumuzun ardından otele dönüş transferi. Konaklama otelimizde.

 4.Gün              LANGKAWI     

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Deniz güneş kumdan istifade imkanı. Dileyen misafirlerimiz, extra olarak düzenlenecek olan Kilim Jeoparkı ve Mangrove Turuna katılabilirler. Langkawi’deki 3 jeoparktan biri olan Kilim; yaklaşık 100 kilometrekareye yayılmış bir doğal yaşam alanıdır. Buradaki turumuzda görülecek yerler arasında, yarasa mağarası ve balık çiftliği bulunmakla birlikte; iguanalar, maymunlar ve kızıl/kahve kartallar da gözlenebilmektedir. Magrove ormanları arasındaki bu keyifli tur sonrasında; ekstra Cable Car Turu. Bu turumuzda, Guiness rekorlar kitabına girmiş, 920 metre uzunluğunda tek iple, dünyanın en uzun serbest dönüşlü teleferiğine binerek; 708 metre yüksekliğindeki Gunun Mat Chincang Dağının tepesine çıkıyoruz. Müthiş manzarası ile bu tepede fotoğraflar çekip bu heyecanlı yolculuğu deneyimledikten sonra, Cable Car durağının bulunduğu eğlence ve alışveriş parkında serbest zaman geçirebilirsiniz. Tur bitimi otele dönüş ve konaklama otelimizde.

 5.Gün              LANGKAWI – KUALA LUMPUR

Sabah kahvaltısının ardından Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’a geçmek için otelimizden ayrılıyoruz. AirAsianın uçuşuyla öğle saatlerinde Kuala Lumpur’dayız. Havaalanında bizi bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Dünyaca meşhur Petronas Kulelerini görebilir, Sultan İsmail sokaktaki ünlü kulüplerden birinde oturup tam bir kültür mozaiği olan bu şehrin tadına varabilirsiniz. Konaklama otelimizde.

6.Gün              KUALA LUMPUR – PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından Phuket’e geçmek için otelimizden ayrılıp havalimanına geçiyoruz. AirAsia ile gerçekleşecek uçuşumuz sonrasında Tayland’ın en ünlü tatil beldesi Phuket’e varış ve otelimize yerleşme. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz akşam üzere Tiger Kingdom isimli kaplanlarla dolu merkeze gidebilirler. Burada boy boy kafeslenmiş kaplanlarla yakınlık kurabilir, onları besleyebilir yahut fotoğraf çektirebilirsiniz. Konaklama otelimizde.

7.Gün              PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest gün. Dileyen misafirlerimiz tam günlük ekstra Phi Phi Adası Turuna katılabilirler. Önce otelimizden sürat motorunun kalktığı limana transfer. Ardından ünlü Phi Phi adasına hareket. Yol esnasında daha küçük adalardan Phi Phi Ley Adası, Pile Mağarası ve Maya Bay görülecektir. Adalardan birinde öğle yemeği ve Phi Phi adası da görüldükten sonra, akşam saatlerinde geri dönüş yolculuğu. Otelimize transfer ve turumuzun sonu. Turumuz esnasında, Phuket merkezine göre daha bakir olan bu tropikal cennette tüm gün deniz ve güneşten yararlanabilir ve yöre halkından alışveriş yapabilirsiniz. Konaklama otelimizde.

8.Gün              PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tam günlük ekstra James Bond Adası turuna katılabilirler. Otelinizden katamaranların kalktığı küçük limana transferin ardından, James Bond filmlerinden birinin burada çekilmesinin ardından dünya çapına üne kavuşan bu adaya hareket. Denizdeki seyahatiniz esnasında Tayland’ın rüzgar ve dalga aşındırmaları sonucu şekillenmiş muazzam güzellikteki kayaları fotoğraflayabilirsiniz. Turumuz esnasında, katamaranın durakladığı bir bölümde kanolara binerek, ilginç mağara oluşumları içerisinde gezinebilirsiniz. Tam gün süren turumuza, öğle yemeği ve sınırsız içecek de dahildir. Tur bitimi otele dönüş ve konaklama otelinizde.

 9.GÜN              PHUKET  / SİNGAPUR

Sabah kahvaltısının ardından serbest zamanda deniz  kum ve güneşten faydalanma imkanı. Akşam 17:00 civarında havaalanına transfer. Singapur Hava Yolları nın SQ 5059 sefer sayılı uçağı ile saat 21:00 de Singapur a hareket. 23.45 de Singapur a varış.

10.GÜN             SİNGAPUR /  İSTANBUL

Singapur a varışımızın ardından Singapur Hava Yolları nın SQ 392 sefer sayılı uçuşu ile saat 01.45 da İstanbul a hareket. Yerel saat ile 07.25 de İstanbul a varış ve Phuket turumuzun sonu. İstanbul Atatürk Havaalanına hoş geldiniz.

 

****BU TUR İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR. T.C. VATANDAŞLARI DÖNÜŞ TARİHİ İTİBARİ İLE 6 AY GEÇERLİ SÜRESİ OLAN PASAPORTLARIYLA GİRİŞ YAPABİLMEKTEDİR.****

 • Fiyata Dahil Olanlar

  * Singapur Havayolları ile İstanbul – Langkawi // İstanbul ekonomi sınıfı uçuş biletleri

  * Langakwi de seçilen otelde 3 gece oda + kahvaltı konaklama

  * Kuala Lumpur da seçilen otel 1 gece oda + kahvaltı konaklama

  * Phuket’te seçilen otelde 3 gece oda + kahvaltı konaklama

  * Havaalanı – otel – havaalanı transferleri

  * Tüm vergiler

  * Seyahat Güvence Paketi

  * Lokal rehberlik hizmetleri

 • Fiyata Dahil Olmayanlar

  * Yurt Dışına Çıkış Harcı (15 TL)

  * Kişisel Harcamalar

  * Öğle Ve Akşam Yemekleri

Önemli Notlar

* Çocuk indirimleri , çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

* Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

* Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.

* Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

* Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir.

* Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımızson hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

* Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.

* Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.