0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 3 Gece 4 Gün
Teklif İste!

Kurban Bayramı BELGRAD

( Vizesiz )

Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile

01 Eylül Hareket… 3 Gece

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!***

1.Gün İSTANBUL – BELGRAD

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış hatlar gidiş Terminalinde buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Pegasus Havayollarının PC 373 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:10’da Belgrad’a hareket, yerel saat ile 15:55’de Belgrad’a varış. Pasaport, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından özel otobüslerimizle birlikte panoramik Belgrad turumuza başlıyoruz. Panoramik Belgrad şehir turumuz sırasında Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sırp Müziği ve Akşam Yemeği turumuza katılabilirler. (45 Euro) Tur bitimi otelinize transfer, geceleme otelimizde.

2.Gün BELGRAD

Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük Nikola Tesla Müzesi & Tito’nun Mozolesi & Avala Kulesi & Millenium Tower & Zemun Turu katılabilirler (55 Euro). Alternatif akımın mucidi, Thomas Edison ile anlaşmazlığı ile bilinen, 26 ülkede 600’den fazla patenti bulunan Nikola Tesla Müzesi, 160.000 orijinal belge ile 5700 adet ünlü mucidin kişisel eşyaları sergilenmekte ve bu müzede elinize alacağınız floresanı hiçbir bağlantı olmadan yakabileceğiniz eşsiz deneyimi yaşayabileceksiniz. Sonrasında Balkanların en yüksek kulesi olarak bilinen telekominikasyon ve gözlem kulesi olan Avala Kulesi’ni ziyaret ediyoruz. Çiçekler evi olarak bilinen Tito’nun Mozolesi ve Yugoslav Tarih Müzesi’ni gördükten sonra; Gardos Tepesi’nde bulunan ve Gardos Kulesi olarak da anılan Millenium Tower’ı ziyaret ediyoruz. Ardından şehrin fethi sırasında büyük önem teşkil eden bir bölge olan ve Belgrad’ı en güzel şekilde fotoğraflayabileceğiniz Zemun’a gidiyoruz. Zemun; Belgrad içerisinde ayrı bir şehir havasına sahip, Tuna Nehri boyunca uzanan evleri, tarihi yapıları, parkları, bahçeleri ile bizleri eşsiz bir manzaraya ortak ediyor. Öğleden sonra alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

3.Gün     BELGRAD

Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz; rehberleriniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Karlofça & Novi Sad turuna katılabilirler. (55 Euro) Novi Sad’a gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. Sırbistan’ın en kuzey sınırında yer alan ve ekonomik olarak Sırbistan’ın en gelişmiş bölgesi Voyvodina bölgesine yapacağımız turumuzda ilk durağımız Karlofça (Sremski Karlovci) kasabası. Tarihi M.Ö. 7000 yıllarına kadar dayanan kasaba ilk kurulan Sırp ortaokulu ve yüksekokuluna ev sahipliği yapmış , 18.yy’a kadar da Sırp Ortadoks Kilisesi’nin merkezi konumda olmuştur. Şehir meclisi, Katolik Kilisesi, Dört Aslan Çeşmesi turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca 1699 yılında imzalanan Karlofça Anlaşması imzalandığı tepede yer alan Barış Şapeli’ni de ziyaret edeceğimiz gezimizin ardından. Verilecek kısa serbest zamanda Karlofça’ya özgü “Bermet” şarapları ve balından satın alabilirsiniz. Ardından Voyvodina Eyaleti’nin başkenti Novi Sad’a yolculuğumuza devam ediyoruz. İlk durağımız Petrovaradin Kalesi olacak. Kısa bir yürüyüş turu ile gezeceğimiz kaleden muhteşem Novi Sad manzarasını resmetme şansınız olacak. Albert Einstein’ın da bir süre yaşadığı şehirde yürüyerek yapacağımız tur sırasında özgürlük meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Dinlenmek üzere serbest saatler. Geceleme Otelinizde.

4.Gün BELGRAD – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Günümüz alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizden hareket ile Belgrad Havalimanı’na transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Pegasus Havayollarının PC 374 sefer sayılı uçuşu ile saat 16:35’de İstanbul’a hareket, yerel saat ile 19:20’de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

BAĞLANTI VEREN ŞEHİRLER:

ANKARA, ADANA, ANTALYA, ALANYA, BALIKESİR, BODRUM, DALAMAN, DENİZLİ, GAZİANTEP, HATAY, İZMİR, KAYSERİ, KONYA, ORDU, SAMSUN, TRABZON, DİYARBAKIR, ELAZIĞ, ERCİNZAN, ERZURUM, ŞANLIURFA, VAN, MALATYA

İstanbul Hareket – 01 Eylül 2017
OTELLER 2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

3* Centar Balasevic vb.

(Şehir Dışı)

349  Euro 105 Euro 349 Euro 150 Euro
3*  Tulip Inn Hotel vb.

(Yarı Merkezi)

399 Euro 150 Euro 359 Euro 150 Euro
4*  Prag Hotel vb.

(Merkezi)

449 Euro 150 Euro 399 Euro 150 Euro
5*  Hyatt Regency vb.

(Merkezi

499 Euro 195 Euro 449 Euro 150 Euro
Tüm Türkiye İç Hat Bağlantı Dahil ** – 01 Eylül 2017
OTELLER 2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

3* Centar Balasevic vb.

(Şehir Dışı)

429  Euro 105 Euro 429 Euro 150 Euro
3*  Tulip Inn Hotel vb.

(Yarı Merkezi)

479 Euro 150 Euro 439 Euro 150 Euro
4*  Prag Hotel vb.

(Merkezi)

529 Euro 150 Euro 479 Euro 150 Euro
5*  Hyatt Regency vb.

(Merkezi)

579 Euro 195 Euro 529 Euro 150 Euro
Kıbrıs Bağlantı Dahil – 01 Eylül 2017
OTELLER 2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

3* Centar Balasevic vb.

(Şehir Dışı)

469  Euro 105 Euro 469 Euro 150 Euro
3*  Tulip Inn Hotel vb.

(Yarı Merkezi)

519 Euro 150 Euro 479 Euro 150 Euro
4*  Prag Hotel vb.

(Merkezi)

569 Euro 150 Euro 519 Euro 150 Euro
5*  Hyatt Regency vb.

(Merkezi)

619 Euro 195 Euro 569 Euro 150 Euro

Avantajlı ekstra geziler : 155 Euro yerine indirimli 125 EURO !!!

Karlofça & Novi Sad (55 Euro) + Sırp Müziği ve Akşam Yemeği (45 Euro) + Nikola Tesla Müzesi & Titonun Mozolesi & Avala Kulesi & Millenium Tower & Zemun Turu (55 Euro)= 180 Euro

 • Fiyata Dahil Olanlar

  Pegasus Hava Yolları ile İstanbul (SAW) – Belgrad – İstanbul (SAW)  parkurunda uçak bileti
  Belgrad`da 3 gece seçilen kategori otelde oda kahvaltı konaklama
  * Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
  *
   Belgrad panoramik şehir turları
  Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri
  * Fly Express profesyonel rehberlik hizmetleri
  * TURSAB Mesleki sorumluluk sigortası

 • Fiyata Dahil Olmayanlar

  * Yurt dışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
  Tüm kişisel harcamalar,
  * R
  ehber tarafından organize edilen  ekstra turlar
  * Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
  * Öğle ve akşam yemekleri,
  Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
  * Şoför Bahşişi
  * Otel konaklama vergisi

Önemli Notlar

* Çocuk indirimleri , çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

* Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

* Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.

* Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

* Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir.

* Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımızson hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

* Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.

* Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.