0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 5 Gece 8 Gün
Destinasyon: Bali
Teklif İste!

Kişiye Özel Bali

Qatar Havayolları ile

5 Gece 6 Gün

Kişi Başı 1570$’dan Başlayan Fiyatlarla

1.Gün İstanbul / Doha

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Qatar Havayolları Kontuarı önünde saat 16.30 da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Qatar Havayollarının QR 481 sefer sayılı uçağı ile saat 18.40 da Doha ya hareket. Yerel saat 23.45 de Doha ya varış.

2.Gün Singapur / Bali

Qatar Havayolları  QR 962 sefer sayılı uçağı ile saat 02.10 da Bali ye hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yerel saat ile 17.10 dA Bali Adasının başkenti Denpasar a varış; nüfusunun yüzde doksanının Hindu olduğu bu cennet adanın ünlü plajlarından birindeki otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Konaklama otelimizde

3.Gün Bali

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Kintamani Volkan Turu.  Tam gün sürecek bu turda sabah 08.30 lobiden hareketle, dünyanın en pahalı ve en kaliteli incileri olan Endonezya incilerinin bulunduğu mağaza gidiyoruz. Buradaki kısa molamızın ardından Kintamani bölgesine doğru devam ediyoruz. Yol boyunca batik, ağaç oymacılığı ve resim sanatlarının geliştiği köyleri gezerek, atölyelerdeki çalışmaları izliyor ve alışveriş imkanı buluyoruz. Kintamani bölgesine vardığımızda, yanardağın tam karşısında bir restoranda açık büfe öğle yemeği yiyoruz. Dönüş yolunda Kutsal Su Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra Bali’nin dünyaca ünlü pirinç terasları görüp; yerel evlere gerçekleştireceğimiz ufak ziyaretlerin ardından otele dönüyoruz. Turumuz takriben 9 saat sürmektedir. Konaklama otelimizde.

4.Gün Bali

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra Tanat Loh turuna katılabilirler. Yarım günlük bu tur için, öğleden sonra 14.30 da lobiden hareket ediyoruz. Önce adanın ikinci büyük tapınağı olan Mengwi Tapınağını ziyaret ediyoruz. Daha sonra Bali’nin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağına varıyoruz. Burada gün batımını izlendikten sonra otele dönüş. Konaklama otelimizde.

5.Gün Bali

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. İsteyenler eksta olarak tam günlük Nusa Lembognan Adası turuna katılabilirler. Tam günlük turumuz  sabah yaklaşık 08:30 ile 17:30 saatleri arasında olacaktır. Bali’nin yakınındaki Nusa Lembognan adasına gidip, orada bir gün geçirebilirsiniz. Bir katamaranla adaya gidilir. Seyahat sırasında yelkenlinin güvertesinde güneşlenme imkanı vardır. Çeşitli ikramlar yapılır. Adada gün boyu şnorkel, banana bot ve altı cam tekne gezilerinden faydalanılabilmektedir. Öğle saatinde barbekü yapılıp keyifli bir yemek alınmaktadır. Akşam otele dönüş ve konaklama otelinizde.

6.Gün Bali

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Rafting-Fil Safari turu. Tam gün sürecek bu turumuzda sabah 08:30 lobiden hareketle, önce Ubud bölgesinde rafting noktasına gidilir. Ön bilgilendirmeden sonra rafting yapılır, rafting sonrası açık büfe öğle yemeği alınır. Daha sonra fil safari alanı olan Taro Parkına devam edilir. Fillerle ilgili bilgi verildikten sonra orman içinde 35 dakikalık fil gezisi yapılır.

7.Gün Bali / Doha

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Akşam üzeri sonra havalimanına transfer. Qatar Havayollarının QR 963 sefer sayılı uçağı ile saat 19.05 de Doha ya hareket ve 23.30 da Doha ya varış. Doha da havalimanına yakın otelimizde konaklama.

8.Gün Doha / İstanbul

Sabah erken havalimanına geliş ve Qatar Havayollarının QR239 sefer sayılı uçağı ile saat 07.50 de İstanbul’a hareket. 12.20 de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu

[/tab_item]

 

 

[/tab]