0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 5 Gece 7 Gün
Teklif İste!

Maldivler Turu Qatar Havayolları ile

5 Gece 7 Gün

“Her Şey Dahil Oteller”

1.GÜN İstanbul  / Doha

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Qatar Havayollarının QR238 seferi ile 18.40 da Doha ya hareket. Yerel saat ile 23:45 de Doha ‘ya varış.

2.GÜN Doha / Maldivler

Doha ya varışın ardından 00:55 de Qatar Havayollarının QR672 sefer sayılı uçağı ile Maldivler e hareket. Yerel saat ile 07.35 de Maldivler havalimanının bulunduğu Hulhule Adasına varış. Ardından otelinizin havaalanına uzaklığına göre deniz uçağı veya sürat motoru ile transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkanı.  Geceleme otelimizde.

3.GÜN Maldivler

Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler Night Fishing (Gece Balık Avı) ekstra gezisine katılabilirler. Tur saati 17:00  de başlıyor ve yaklaşık 20:00  ye kadar sürüyor. Kaldığınız adanın açıklarında ay ışığı altında sizin için hazırlanmış oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4.GÜN Maldivler

Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Geceleme otelimizde.

5.GÜN Maldivler

Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler Snorkeling Safari ekstra turuna katılabilirler. Maldiv Adaları’nın en büyük özelliği, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzellikleridir. Dünyanın en güzel dalış noktalarına sahiptir. Neredeyse sonsuz sayılabilecek dalış seçeneği sunmaktadır. Bu adalara gelen ziyaretçilerin %60 ının en az bir kez bu keyfi yaşadıklarını düşünecek olursak burayı bir dalış cenneti olarak adlandırmamak mümkün değil. Mükemmel iklimi ve sualtının eşsiz güzelliği Maldivler’i bir dalış merkezi haline getirmiştir. Tüm adaların çevresinde resifler  bulunmaktadır. Sualtı fotoğrafçılarının yoğun ilgi gösterdiği adada değişik sualtı canlılarını bir arada görmenin zevkine “scuba diving” veya “snorkeling safari” turlarıyla varacaksınız. Geceleme otelimizde.

6.GÜN Maldivler / İstanbul

Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler ekstra Island Hopping ekstra turuna  katılabilirler. Bu turumuzda kaldığınız otelin yakınlarında bulunan adaları ziyaret edeceksiniz. Tam gün süren  bu tur sabah kahvaltısı sonrası başlıyor. Çevre adaların ve balıkçı köyünün bulunduğu adalardan birinin ziyaretinin ardından öğle yemeği için başka bir adada mola verilerek devam ediyor. Barbekü öğle yemeğiniz hazırlanırken şnorkel imkanı bulabilirsiniz. Ardından diğer adaları da dolaşarak saat 16:00 civarında otelinize geri döneceksiniz. Geceleme otelimizde.

7.GÜN Maldivler / Doha / İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından havaalanına transfer. Qatar Havayollarının QR673 seferi ile 09.00 da Doha ya hareket. Yerel saat ile 11.45 de Doha ya varış. Qatar Havayollarının QR237 seferi ile saat 13.50 de kalkış ve 17.30 da İstanbul a varış. Turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz…

*****BU TUR İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR. T.C. VATANDAŞLARI DÖNÜŞ TARİHİ İTİBARİ İLE 6 AY GEÇERLİ SÜRESİ OLAN PASAPORTLARIYLA GİRİŞ YAPABİLMEKTEDİR.****

 • Fiyata Dahil Olanlar

  * Qatar Havayolları ile İstanbul – Doha – Maldivler// Doha – İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti

  * Seçtiğiniz otelde 5 gece konaklama

  * Her şey dahil konaklama sistemi (otellerin kendi uygulama şekillerine göre)

  * Havaalanı vergisi

  * Seyahat Güvence Paketi

  * Sürat motoru veya deniz uçağı ile Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri

 • Fiyata Dahil Olmayanlar

  * Yurt Dışına Çıkış Harcı (15 TL)

  * Kişisel Harcamalar

  * Öğle Ve Akşam Yemekleri

Önemli Notlar

* Çocuk indirimleri , çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

* Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

* Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.

* Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

* Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir.

* Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımızson hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

* Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.

* Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.