0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 6 Gece 9 Gün
Destinasyon: Phuket
Teklif İste!

Kişiye Özel Phuket

Qatar Havayolları ile

5 Gece 6 Gün

Kişi Başı 1060$’dan Başlayan Fiyatlarla

1.GÜN İstanbul  / Doha

Biletlerinizin tur öncesinde size tesliminin ardından uçuş gününüzde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Qatar Havayolları kontuarı önünde  saat 15.40 da check in işlemleriniz başlayacaktır. Qatar  Havayolları nın QR 238 sefer sayılı uçağı ile saat 18.40 da Katar’ın başkenti Doha’ya hareket. Yaklaşık 4 saat sürecek yolculuğunuz sonrası Doha’ya 23:45 de varış.

2.GÜN Doha / Phuket

Qatar Havayolları’nın QR 828 sefer sayılı uçağı ile 01.25 da Bangkok’a hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yerel saat ile 11.35 de Bangkok’a varış. Buradan aktarma ile Qatar Havayollarının Bangkok Airways ile ortaklaşa gerçekleştirdiği uçuş ile 14.35 de Phuket’e hareket ve öğleden sonra 16.00 da varış. Tayland ın bu güzel adasına varışın ardından pasaport  bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra yetkili personelimiz tarafından karşılanma, otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama otelinizde.

3.GÜN Phuket

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için extra olarak düzenlenecek yarım günlük Phuket Adası turu. Bu turumuzda,  Phuket Adası nın muhteşem güzelliklerini görme fırsatını bulacaksınız. Tur boyunca Phuket Town olarak gecen bölgede  Malacca tarzı evleri, kalabalık yerel çarşısı,  ünlü Wat Chalong Tapınağını ve son olarak da panoramik deniz manzaralı tepeyi ziyaret edeceksiniz. Arzu eden misafirlerimiz  bu turun devamında  tarihten bugüne Thai insaninin yaşamında önemli rol edinen filleri yakından tanıma ve 30 dakika süre ile fil sırtında trekking yapma imkanına sahip olabilirler. Konaklama otelinizde.

4.GÜN Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tam günlük ekstra Phi Phi Adası turuna katılabilirler. Otelinizden sürat motorunun kalktığı küçük limana transferin ardından, ünlü Phi Phi adasına hareket. Yol esnasında daha küçük adalardan Phi Phi Ley Adası, Pile Mağarası ve Maya Bay görülecektir. Adalardan birinde öğle yemeği alıp, Phi Phi adasını da gördükten sonra, akşam vakti geri dönüş yolculuğu ve turumuzun sonu. Turumuz esnasında daha bakir olan bu tropikal cennette tüm gün deniz ve güneşten yararlanabilir ve çeşitli mercan ve deniz kabukları satan yöre halkından alışveriş yapabilirsiniz. Konaklama otelinizde.

5.GÜN Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme ve alışveriş imkanı. Dileyen misafirlerimiz akşam saatlerinde başlayan ekstra Simon Cabaret Show  a katılabilirler. Konaklama otelimizde.

6.GÜN Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz için akşam ekstra olarak düzenlenen Fantasea Show turu. Bu turumuzda; geleneksel Thai yemeklerinin tadına bakabilir, festival köyünde hediyelik eşya alışverişi yapabilir, 30 fil ve çok sayıda canlı ile yapılan  içinde akrobasiden özel efektlere kültürden illüzyona her türlü gösterinin bulunduğu Las Vegas tarzı showu izleyebilir, Bu turdan kesinlikle memnun kalacaksınız . Konaklama otelinizde.

7.GÜN Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tam günlük ekstra James Bond Adası turuna katılabilirler. Otelinizden katamaranların kalktığı küçük limana transferin ardından, James Bond filmlerinden birinin burada çekilmesinin ardından dünya çapına üne kavuşan bu adaya hareket. Denizdeki seyahatiniz esnasında Tayland’ın rüzgar ve dalga aşındırmaları sonucu şekillenmiş muazzam güzellikteki kayaları fotoğraflayabilirsiniz. Turumuz esnasında, katamaranın durakladığı bir bölümde kanolara binerek, ilginç mağara oluşumları içerisinde gezinebilirsiniz. Tam gün süren turumuza, öğle yemeği ve sınırsız içecek de dahildir. Tur bitimi otele dönüş ve konaklama otelinizde.

8.GÜN Phuket / Doha

Sabah kahvaltısının ardından serbest zamanda deniz  kum ve güneşten faydalanma imkanı. Akşam üzeri 16:00 civarında havaalanına transfer. Qatar Hava Yollarının QR 841 sefer sayılı uçağı ile saat 19:05 de Doha ya hareket ve yerel saat ile 22.25 de Doha’ya varış.

9.GÜN Doha / İstanbul

Qatar Hava Yollarının QR 241 sefer sayılı uçuşu ile saat 00.55 de İstanbul a hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yerel saat ile 04.45 de İstanbul a varış ve Phuket turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.

 

DİLEDİĞİNİZ TAKDİRDE GİDİŞ VEYA DÖNÜŞTE BANGKOK TA 2 veya 3  GECE KALABİLİRSİNİZ, OLUŞACAK FİYAT FARKLARI SATIŞ TEMSİLCİMİZ İLE GÖRÜŞEBİLİRSİNİZ.

[/tab_item]

 

 

[/tab]