0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 6 Gece 7 Gün
Fiyat: 1750 €
Teklif İste!

QATAR HAVAYOLLARI İLE

ÖZEL ROMANTİK BALİ TURU  17-24 EYLÜL 2017

6 GECE KONAKLAMA

1.Gün : BALİ

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde uçuş saatinden en az 2 saat önce buluşma, bilet ve c.in işlemlerinin ardından QR246 sefer sayılı uçuşumuz ile saat 19:35’de istanbuldan hareket.Rahat bir uçuşun ardından dohaya varış ve burada kısa bir aktarma molasının ardından 02:30’da Bali’ye hareket, konforlu ve sabırsız bekleyişimizin ardından Endonezya’nın incisi güzellikleriyle dillere destan olan Bali’ye varış ve tatilimizin başlangıcı.Gümrük işlemlerimizin ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimizde transfer.Bu yorucu seyahatimizin yorgunluğunu gidere bilmek ve denizin tadına varabilmek için serbest zaman.Geceleme otelimizde…

2.Gün: BALİ

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz Ekstra Öğle yemekli Kintamani Volkan Turu:Tam gün sürecek bu turda sabah 08.30 lobiden hareketle, dünyanın en pahalı ve en kaliteli incileri olan Endonezya incilerinin bulunduğu mağaza gidiyoruz. Buradaki kısa molamızın ardından Kintamani bölgesine doğru devam ediyoruz. Yol boyunca batik, ağaç oymacılığı ve resim sanatlarının geliştiği köyleri gezerek, atölyelerdeki çalışmaları izliyor ve alışveriş imkanı buluyoruz. Kintamani bölgesine vardığımızda, öğle yemeğini alıyoruz. Dönüş yolunda Kutsal Su Tapınağı`nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra Bali`nin dünyaca ünlü pirinç teraslarını görüp; yerel evlere gerçekleştireceğimiz ufak ziyaretlerin ardından otele dönüyoruz.Geceleme otelimizde…

3.Gün: BALİ

Kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra .Ekstra Tanat Lot Turu: 50 USD ( Kişi Başı ) Yarım günlük bu tur için, öğleden sonra 14.30 da lobiden hareket ediyoruz. Önce adanın ikinci büyük tapınağı olan Mengwi Tapınağını ziyaret ediyoruz. Daha sonra Bali`nin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağına varıyoruz. Burada gün batımını izlendikten sonra otele dönüş. Konaklama otelimizde.

4.Gün: BALİ

Kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz eksta olarak tam günlük öğle yemekli Ekstra Nusa Lembognan Adası Turu: Tam günlük turumuz sabah yaklaşık 08:30 ile 17:30 saatleri arasında olacaktır. Bali`nin yakınındaki Nusa Lembognan adasına gidip, orada bir gün geçirebilirsiniz. Bir katamaranla adaya gidilir. Seyahat sırasında yelkenlinin güvertesinde güneşlenme imkanı vardır. Çeşitli ikramlar yapılır. Adada gün boyu şnorkel, banana bot ve altı cam tekne gezilerinden faydalanılabilmektedir.

5.Gün: BALİ

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için öğle yemekli.Ekstra rafting Fil Safari Turu: Tam gün sürecek bu turumuzda sabah 08:30 lobiden hareketle, önce Ubud bölgesinde rafting noktasına gidilir. Ön bilgilendirmeden sonra rafting yapılır, rafting sonrası açık büfe öğle yemeği alınır. Daha sonra fil safari alanı olan Taro Parkına devam edilir. Fillerle ilgili bilgi verildikten sonra orman içinde 35 dakikalık fil gezisi yapılır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.

6.Gün: BALİ

Sabah kahvaltısının ardından deniz ve doğal güzelliklerin tadını çıkarta bilmeniz için serbest zaman…

7.Gün: BALİ

Sabah kahvaltısının ardından deniz ve doğal güzelliklerin tadını çıkarta bilmeniz için transfer saatine kadar serbest zaman.Daha önceden belirtilen saate lobide buluşma ve transfer aracımız ile buluşma.Bilet ve bağaj işlemlerimizin ardından QATAR Havayollarının QR961 sefer sayılı uçuşu ile saat 00:35’de (24.09.2017) DOHA’ya hareket.Rahat bir uçuşun ardından buradaki aktarma uçuşumuza geçerek saat 07:40’da İSTANBULA hareket.Kısa bir uçuşun ardından saat 12:20’de İSTANBULA  varış ve turumuzun sonu. . .

 •  Pakete Dahil Olan Hizmetler

  * Qatar Havayolları ile Ist-Doha-Bali-Ist ekonomi sınıfı uçak bileti
  * Belirtilen 5* otellerde kahvaltı dahil konaklama
  * Havalimanı Otel Havalimanı Özel transfer

 • Pakete Dahil Olmayan Hizmetler

  * Seyahat sağlık sigortası
  * Yurt dışı harç bedeli (15 TL)
  * Otellerde yapılacak tüm extra harcamalar
  * Türkçe rehberlik hizmeti (talep edilirse extra olarak eklenebilir)
  * Belirtilmeyen Öğle ve akşam yemekleri /Kişisel harcamalar
  * Tüm extra turlar

Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar :

 • Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Dış nedenlerden dolayı Peninsula Tours programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Peninsula Tours iptal/değişik hakkını kendisinde gizli tutma hakkına sahiptir.
 • İptal ve değişiklik olduğu takdirde misafirlerine tur hareketinden 7 gün önce bildirecektir.
 • Peninsula Tours, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Peninsula Tours, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.
 • Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir ve fiyatlarında değişiklik olabilir.Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.
 • Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
 • Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından Peninsula Tours sorumlu değildir.
 • İptal ve değişiklik durumunda “PENİNSULA TOURS SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.
 • Paketlerin satışı gerçekleştikten ve ödeme resmi hesaplarımıza geçtikten sonra paketlerin iptal veya iadesi yapılmaz.
 • Misafir Peninsula Tours sözleşme kurallarını kabul ederek ve bilerek paketi satın almıştır.