0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 5 Gece 6 Gün
Destinasyon: Seyşeller
Teklif İste!

 

Seyşeller Turu

Türk Havayolları ile

5 Gece 6 Gün

1.GÜN                          ISTANBUL – SEYŞELLER 

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK748 sefer sayılı uçuşu ile 01.05 de Seyşeller’in başkenti Mahe’ye hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yerel saat ile 10.55 de varış. Ardından özel aracımız ile otelinize transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkanı. Geceleme otelimizde.

2.GÜN                          SEYŞELLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  tam gün sürecek olan  extra Mahe Adası Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Mahe’nin en güzel köşelerini görüp tanıma fırsatı elde edeceksiniz. Başkent Victoria‘nın Hustle ve Bustle’ ını gördükten sonra; Morne Blanc çay tarlasında küçük bir mola verip; birbirinden güzel kumsallarında güneşlenme imkanınız olacaktır. Ayrıca turumuzda, Seyşeller’e özgü muhteşem botanik bahçelerini, sanat köyünü ve model gemi yapımı fabrikasını gezebileceksiniz. Turun bitiminde otele dönüş. Konaklama otelimizde.

3.GÜN                          SEYŞELLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tam gün sürecek olan ekstra Reef Safari Turuna katılabilirler. Adalardan en ünlülerini gezebileceğiniz bu turda, Seyşeller’i tanımak için özel bir fırsat yakalamış oluyorsunuz. St Anne Marine Ulusal Parkını görebilir, Seyşeller’in koruma altındaki bu müthiş deniz yaşamına tanık olabilirisiniz. Ayrıca elle balık besleme zevkini yaşayabilir, şnorkel ekipmanlarıyla sualtının büyüleyici dünyasını keşfedebilirsiniz. Turun ardından otele dönüş ve serbest zaman. Dinlenme, yüzme ve şnorkel imkanı. Konaklama otelimizde.

4.GÜN                          SEYŞELLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Praslin Turumuza katılabilir; değişik bir gün geçirebilirler. Bu turumuzda, Mahe’ye hızlı feribotla 1 saat; havayolu ile 15 dakika mesafede bulunan Seyşeller’in ikinci büyük adası Praslin’i tanıyoruz. Mai vadisini de ziyaret etme imkanı bulabileceğimiz bu turda; 7000 coco de mer palmiyesi bulunan olağanüstü güzellikteki ormanı ile birlikte; yine burada ender rastlanan kuşlardan kara papağanı da görebiliriz. Turun ardından otele dönüş ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5.GÜN                          SEYŞELLER

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra La Digue Turuna katılabilirler.  Seyşeller’İn üçüncü büyük adası olan La Digue de görülmeye değer büyüklükteki granit taş oluşumlarını görüp; kurutulmuş hindistancevizi fabrikası, eski vanilya ve tarçın fidanlıklarını gezme imkanınız olacaktır. Bu adaların bakir koylarında yüzme ve güneşlenme imkanı da bulacaksınız. Turun ardından otele dönüş ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

6.GÜN                          SEYŞELLER – ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından Mahe Havaalanına transfer ve Türk Havayollarının TK749 sefer sayılı uçağı ile saat 12.25 de İstanbul’a İstanbul’a hareket. Yaklaşık 8.5 saat süren uçuş sonrası yerel saat ile 18.10 da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz…

*****BU TUR İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR. T.C. VATANDAŞLARI DÖNÜŞ TARİHİ İTİBARİ İLE 6 AY GEÇERLİ SÜRESİ OLAN PASAPORTLARIYLA GİRİŞ YAPABİLMEKTEDİR.****

 • Fiyata Dahil Olanlar

  * Türk havayolları ile İstanbul/ Seyşeller / İstanbul uçuşu

  * Tercih edilen hotelde  5 Gece Konaklama

  * Açık büfe sabah kahvaltıları

  * Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri

  * Lokal rehberlik hizmetleri

  * Seyahat Güvence Paketi

 • Fiyata Dahil Olmayanlar

  * Yurt dışı çıkış harcı (15TL)

  * Belirtilmeyen tüm extralar

Önemli Notlar

* Çocuk indirimleri , çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

* Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

* Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.

* Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

* Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir.

* Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımızson hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

* Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.

* Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.