0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 5 Gece 8 Gün
Destinasyon: Bali
Teklif İste!

Bali Turu

Singapur Havayolları ile

5 Gece 8 Gün

1.Gün İstanbul / Singapur

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Singapur Havayolları Kontuarı önünde saat 10.25 de buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Singapur Havayollarının SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 13.25 de Singapur a hareket. Uçakta gece yolculuğu.

2.Gün Singapur / Bali

Yerel saat ile 05.45 de Singapur’a varış. Uçak değiştirerek SQ940 ile 06.50 de Bali Adasının başkenti Denpasar a hareket. 09.35 de Bali’ye varış ve nüfusunun yüzde doksanının Hindu olduğu bu cennet adanın ünlü plajlarından birindeki otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3.Gün Bali

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Kintamani Volkan Turu.  Tam gün sürecek bu turda sabah 08.30 lobiden hareketle, dünyanın en pahalı ve en kaliteli incileri olan Endonezya incilerinin bulunduğu mağaza gidiyoruz. Buradaki kısa molamızın ardından Kintamani bölgesine doğru devam ediyoruz. Yol boyunca batik, ağaç oymacılığı ve resim sanatlarının geliştiği köyleri gezerek, atölyelerdeki çalışmaları izliyor ve alışveriş imkanı buluyoruz. Kintamani bölgesine vardığımızda, yanardağın tam karşısında bir restoranda açık büfe öğle yemeği yiyoruz. Dönüş yolunda Kutsal Su Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra Bali’nin dünyaca ünlü pirinç terasları görüp; yerel evlere gerçekleştireceğimiz ufak ziyaretlerin ardından otele dönüyoruz. Turumuz takriben 9 saat sürmektedir. Konaklama otelimizde.

4.Gün Bali

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. İsteyenler eksta olarak tam günlük Nusa Lembognan Adası turuna katılabilirler. Tam günlük turumuz  sabah yaklaşık 08:30 ile 17:30 saatleri arasında olacaktır. Bali’nin yakınındaki Nusa Lembognan adasına gidip, orada bir gün geçirebilirsiniz. Bir katamaranla adaya gidilir. Seyahat sırasında yelkenlinin güvertesinde güneşlenme imkanı vardır. Çeşitli ikramlar yapılır. Adada gün boyu şnorkel, banana bot ve altı cam tekne gezilerinden faydalanılabilmektedir. Öğle saatinde barbekü yapılıp keyifli bir yemek alınmaktadır. Akşam otele dönüş ve konaklama otelinizde.

5.Gün Bali

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Rafting-Fil Safari turu. Tam gün sürecek bu turumuzda sabah 08:30 lobiden hareketle, önce Ubud bölgesinde rafting noktasına gidilir. Ön bilgilendirmeden sonra rafting yapılır, rafting sonrası açık büfe öğle yemeği alınır. Daha sonra fil safari alanı olan Taro Parkına devam edilir. Fillerle ilgili bilgi verildikten sonra orman içinde 35 dakikalık fil gezisi yapılır.

6.Gün Bali

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade fırsatı. Öğleden sonra, dileyen misafirlerimiz için ekstra Uluwatu Tapınağı & Kecak Dansı ve Jimbarran Yemeği Turu. Öğleden sonra 16.00 da lobiden hareketle, önce Bali’nin güneyindeki Uluwatu bölgesine adını veren ünlü tapınağı ziyaret ediyoruz. Maymunların ev sahipliği yaptığı bu tapınağı gezip, gün batımına doğru 60 kadar erkeğin bir enstrüman olmaksızın sergiledikleri iyilik ve kötülüğün anlatıldığı dansı izliyoruz. Dans bitimi özel aracımız ile Jimbarran bölgesindeki meşhur balık restoranlarından birinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Tur bitimi otele transfer. Konaklama otelimizde.

7.Gün Bali / Singapur

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz ve güneşten son kez istifade fırsatı. Akşam üzeri sonra havalimanına transfer. Singapur Havayollarının SQ949 sefer sayılı uçağı ile saat 21.45 de Singapur’a hareket.

8.Gün Singapur / İstanbul

Yerel saat ile 00.20 de varışın ardından, saat 01.45 de Singapur Havayollarının SQ 392 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket. Sabah 07.25 de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.

  • Fiyata Dahil Olanlar

* Singapur Havayolları ile istanbul – Bali – İstanbul uçuşları

* Seçilen otelde 5 Gece oda + kahvaltı konaklama

* Özel araç ile havaalanı/ otel/ havaalanı transferleri

* Lokal rehberlik hizmetleri

* Havaalanı vergisi

* Seyahat güvence paketi

  • Fiyata Dahil Olmayanlar

* Yurt Dışına Çıkış  Harcı (15 TL)

* Kişisel Harcamalar

Önemli Notlar

* Çocuk indirimleri , çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

* Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

* Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.

* Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

* Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir.

* Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımızson hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

* Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.

* Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.