0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 5 Gece 8 Gün
Destinasyon: Filipinler Turu Manila Boracay
Teklif İste!
Filipinler Turu Singapur Havayolları ile
5 Gece 8 Gün
 • 1.GÜN İstanbul  / Singapur / Manila

  İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali, Peninsula Tours kontuarı önünde, saat 09:30'da buluşma (uçuştan 1 saat önce Singapur Hava Yollar› kontuarı kapandığı için 3 saat önceden havaalanında olmanızı rica ederiz). Singapur Hava Yolları'nın SQ 491 sefer sayılı uçuşu ile saat 12:30'da Singapur'a hareket. Uçakta gece yolculuğu.

  2.GÜN Manila

  Sabah saat 07.30'da Singapur'a varış. SQ 910 sefer sayılı uçağı ile saat 09:45'te Manila'ya hareket, 3,5 saatlik uçak yolculuğundan sonra 13:15'te Filipinler'in başkenti Manila'ya varış ve hemen ardından Asian Spirit Hava Yollar›'n›n 6K 883 sefer sayılı uçağı ile saat 14:30 Caticlan'a hareket ve yerel saat ile 15:40'da varış. Bunu takiben otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  3.GÜN Boracay

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Deniz ve güneşten yararlanabilirsiniz.  Geceleme otelimizde.

  4.GÜN Boracay

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Deniz ve güneşten yararlanabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

  5.GÜN Boracay

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Deniz ve güneşten yararlanabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

  6.GÜN Boracay

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  7.GÜN Manila / Singapur / İstanbul

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Öğleden sonra havalimanına transfer, Singapur Hava Yolları'nın SQ 919 sefer sayılı uçağı ile saat 18:00 de Singapur'a hareket. 3,5 saatlik uçak yolculuğundan sonra saat 21:30'da Singapur'a varış. Singapur Hava Yolları'nın SQ-490 sefer sayılı uçağı ile saat 23:35'te İstanbul'a hareket. Uçakta gece  yolculuğu.

  8.GÜN İstanbul

  12,5 saatlik uçuştan sonra, sabah 07:05'te ‹stanbul'a varış ve Boracay turumuzun sonu. ‹stanbul Atatürk Havaalanı'na hoşgeldiniz Pansiyon Durumu: Oda + kahvaltı Önemli: Uçuş saatleri ve günleri, dönemsel olarak değişebilmektedir. Lütfen uçuş bilgilerinizi satış danışmanlarınız ile teyit ediniz.
 • Fiyata Dahil Olanlar

  * Singapur Havayolları ile uçak biletleri * Özel araç ile havaalanı/ otel/ havaalanı transferleri * Havaalanı vergisi * Seyahat güvence paketi * PENINSULA TOURS rehberlik hizmetleri

  Fiyata Dahil Olmayanlar

  * Yurt Dışına Çıkış Harcı (15 TL) * Kişisel Harcamalar * Öğle Ve Akşam Yemekleri
 • Önemli Notlar

  * Çocuk indirimleri , çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir * Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir * Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir. * Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir. * Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir. * Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımızson hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz. * Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir. * Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir. * Peninsula Tours olarak vize hizmeti vermekteyiz ancak Peninsula Tours konsolosluklar ve yolcu arasında aracı vazifesi görmektedir. Talep edilen belgelerin tam olarak teslim edilmesi gerekmekte olup vize çıkmaması durumunda acentemiz sorumlu değildir ve doğacak cezalardan da sorumlu tutulamaz. * Yolcu bunu bilerek turu satın alır. * Tüm döviz hesaplamalarında Günlük gazetelerde yer alan merkez bankası döviz satış kuru geçerlidir.(bir önceki günün kapanış kurudur) * Tüm tur kayıtları minimum 40% ödeme ile açılacaktır. Bakiye tur tarihinden 15 gün öncesinde kapatılmalıdır. * Tur iptallerinde satış formunda yazılan kurallar geçerlidir. * Otellerin Check-in saati 14:00 ve Check-Out saati 12:00 dir.