0212 292 40 42
peninsula@peninsula.com.tr - balayi@peninsula.com.tr
Gece: 5 Gece 8 Gün
Destinasyon: Phuket
Teklif İste!
Phuket Turu Singapur Havayolları ile 5 Gece 8 Gün
 • 1.GÜN İstanbul  / Singapur

  Biletlerinizin tur öncesinde size tesliminin ardından uçuş gününüzde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Havayolları kontuarı önünde  saat 10.30 da check in işlemleriniz başlayacaktır. Singapur  Hava Yolları nın SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 13.30 da Singapur a hareket. Geceleme uçakta.

  2.GÜN Singapur / Phuket

  05.00 de Singapur'a varışın ardından uçak değiştirerek, Singapur Havayollarının SQ5050 sefer sayılı uçağı ile 16.50 de Phuket'e hareket. Yerel saat ile sabah 07.35 de Tayland'ın en popüler tatil beldesi olanPhuket’e varış; pasaport, bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra yetkili personelimiz tarafından karşılanma,  otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama otelinizde.

  3.GÜN Phuket

  Sabah kahvaltınızın ardından dileyen misafirler için extra olarak düzenlenecek yarım gün Phuket Adası Turu. Yarım günlük şehir turumuzda  Phuket Adasının muhteşem güzelliklerini görme fırsatını bulacaksınız. Tur esnasında, Phuket Town olarak gecen bölgede  Malacca tarzı evleri  kalabalık yerel çarşısı ünlü Wat Chalong Tapınağını ve son olarak da panoramik deniz manzaralı tepeyi ziyaret. Arzu eden misafirlerimiz  bu turun devamında  tarihten bugüne Thai insaninin yaşamında önemli role edinen filleri yakından tanıma ve 30 dakika sure ile fil sırtında trekking yapma imkanına sahip olabilirler. Konaklama otelinizde.

  4.GÜN Phuket

  Sabah kahvaltısından sonra serbest gün. İsteyenler tam günlük ekstra Phi Phi Adası Turuna katılabilirler. Otelinizden sürat motorunun kalktığı küçük limana transferin ardından ünlü Phi Phi adasına hareket. Yol esnasında daha küçük adalardan Phi Phi Ley Adası Pile Mağarası ve Maya Bay görülecektir. Adalardan birinde öğle yemeği ve ardından Phi Phi adasını da gördükten sonra akşam vakti geri dönüş yolculuğu. Otelimize transfer ve turumuzun sonu. Turumuz esnasında daha bakir olan bu tropikal cennette tüm gün deniz ve güneşten yararlanabilir ve çeşitli mercan ve deniz kabukları satan yöre halkından alışveriş yapabilirsiniz. Konaklama otelinizde.

  5.GÜN Phuket

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için akşam saatlerinde ekstra Simon Cabaret Show Turu. Tayland'ın eğlenceli gece hayatını deneyimleme fırsatı. Konaklama otelinizde.

  6.GÜN Phuket

  Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Fantasea Show Turu. Bu turumuzda geleneksel Thai yemeklerinin tadına bakabilir, Festival köyünde hediyelik eşya alışverişi yapabilir, 30 fil ve çok sayıda canlı ile yapılan  içinde akrobasiden özel efektlere kültürden illüzyona her türlü gösterinin bulunduğu Las Vegas tarzı showu izleyebilir, Bu turdan kesinlikle memnun kalacaksınız . Konaklama otelinizde.

  7.GÜN Phuket / Singapur

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zamanda deniz  kum ve güneşten faydalanma imkanı. Akşam 17:00 civarında havaalanına transfer. Singapur Hava Yolları nın SQ 5059 sefer sayılı uçağı ile saat 21:00 de Singapur a hareket. 23.45 de Singapur a varış.

  8.GÜN Singapur / İstanbul

  Singapur'a varışımızın ardından Singapur Hava Yolları nın SQ 392 sefer sayılı uçuşu ile saat 01.45 da İstanbul a hareket. Yerel saat ile 07.25 de İstanbul a varış ve Phuket turumuzun sonu. İstanbul Atatürk Havaalanı na hoş geldiniz.

    DİLEDİĞİNİZ TAKDİRDE GİDİŞ VEYA DÖNÜŞTE BANGKOK TA 2 veya 3  GECE KALABİLİRSİNİZ, OLUŞAN FİYAT FARKLARI SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ TARAFINDAN SİZLER İÇİN DÜZENLENECEKTİR.
 • Fiyata Dahil Olanlar

  * Singapur  Hava Yolları ile Istanbul  Singapur – Singapur  Istanbul uçuşları * Singapur – Phuket – Singapur ara uçuşları * Seçilen otelde 5 gece konaklama (arzuya göre uzatılabilmektedir) * Açık büfe sabah kahvaltıları * Seyahat Güvence Paketi * Havalimani Vergisi * Havaalanı Otel –Havaalanı transferler

  Fiyata Dahil Olmayanlar

  * Yurt Dışına Çıkış Harcı (15 TL) * Kişisel Harcamalar * Öğle Ve Akşam Yemekleri
 • Önemli Notlar

  * Çocuk indirimleri , çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir

  * Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir

  * Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.

  * Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.

  * Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış gününde havaalanındaki Peninsula Tours kontuarından teslim edilecektir.

  * Bayram dönemleri çok yoğun olduğundan dolayı Uçak yolculuğunda Seat Selection yapmak çok zor olmaktadır ve bayram dönemince yapılmayacaktır. Dileyen yolcularımızson hafta PNR numarasını bizden alıp internetten kendileri yapabilir. Bu konuda anlayışlı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

  * Kişi başı bagaj hakkı 20 kilodur. Ayrıca her yolcu maksimum 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında el bagajı hakkına da sahiptir. El bagajının maksimum 7 kilo olması gerekir.

  * Pasaport temdit sürenizin en az 6 ay olması gerekmektedir.

  * Peninsula Tours olarak vize hizmeti vermekteyiz ancak Peninsula Tours konsolosluklar ve yolcu arasında aracı vazifesi görmektedir. Talep edilen belgelerin tam olarak teslim edilmesi gerekmekte olup vize çıkmaması durumunda acentemiz sorumlu değildir ve doğacak cezalardan da sorumlu tutulamaz. * Yolcu bunu bilerek turu satın alır.

  * Tüm döviz hesaplamalarında Günlük gazetelerde yer alan merkez bankası döviz satış kuru geçerlidir.(bir önceki günün kapanış kurudur)

  * Tüm tur kayıtları minimum 40% ödeme ile açılacaktır. Bakiye tur tarihinden 15 gün öncesinde kapatılmalıdır.

  * Tur iptallerinde satış formunda yazılan kurallar geçerlidir.

  * Otellerin Check-in saati 14:00 ve Check-Out saati 12:00 dir.