RegisterRemind My Password
Sign in

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları’yla İstanbul - Delhi - İstanbul  gidiş dönüş ekonomi sınıfı dış hat uçak bileti,
 • Yerel havayollarıyla Delhi - Varanasi - Delhi gidiş dönüş ekonomi sınıfı iç hat uçak bileti,
 • 5 yıldızlı otellerde 8 gece gece oda-kahvaltı konaklama, 
 • Programda belirtilen öğle ve akşam yemekleri, 
 • Programda belirtilen geziler, 
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri, 
 • Havalimanı transferleri, 
 • Türkçe rehberlik hizmeti, 
 • Seyahat güvence paketi, 
 • KDV.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Mohabbat Taj Show (70 USD), 
 • Tüm içecekler, 
 • Yurtdışı çıkış harcı, 
 • Hindistan vize ücreti, 
 • Bahşişler, 
 • Kişisel harcamalar.

Havalimanı Transferi: 

 • Evden havalimanına tek yön yada gidiş dönüş kişiye özel transfer için satış departmanımıza başvurabilirsiniz. 

Vize: 

 • Hindistan Umuma Mahsus, Hizmet ve Yeşil Pasaport sahibi TC vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Diplomatik Pasaport sahipleri  20 güne kadar yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır. Hindistan Konsolosluğu randevu ile şahsi başvuru kabul etmektedir. Vize ücreti 102 USD olup başvuru sırasında konsolosluğa ödenmektedir.
 • Pasaportunuzun seyahatin bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır. 
 • Farklı bir ülkenin pasaportuyla seyahat etmek için vize prosedürleri hakkında satış departmanımıza danışabilirsiniz. 

Önemli Notlar: 

 • Bazı yapılar dışarıdan görülecektir. 
 • Çocuk indirimleri için satış departmanımızla iletişime geçebilirsiniz. 
 • Programda belirtilen gezilerin gün ve saatleri değişkenlik gösterebilir. 
 • Havayollarından kaynaklı saat değişikleri, rötar ve iptallerden acentemiz sorumlu değildir. 
 • Peninsula Tours zorunlu durumlarda program değiştirme hakkına sahiptir.

1.Day

İSTANBUL - KATMANDU

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 17.30'da buluşma. Saat 20.30'da Türk Havayolları’nın TK 726 sefer sayılı  uçuşuyla Katmandu’ya hareket. Uçakta gece yolculuğu. 

2.Day

KATMANDU

Yerel saatle 06:20'de varış. Katmandu kent gezisi: Durbar Meydanı, Maymun Tapınağı adıyla da bilinen Swayambhunath Tapınağı ve Patan. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

3.Day

KATMANDU

Katmandu kent gezisinin devamı: 1600 yıl önce Bagmati nehrinin kıyısında inşa edilen ve Tanrı Shiva’ya adanan Pashupatinath Tapınağı ve 100 metre çapı ve 40 metre yüksekliği ile Dünyanın en büyük stupalarından biri Bouddhanath Stupa. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Öğleden sonra Bhaktapur gezisi ve ara sokaklarda yürüyüş. Otelde akşam yemeği ve konaklama

4.Day

KATMANDU - DELHİ - JAIPUR

Havalimanına transfer. Yerel havayollarıyla Delhi’ye uçuş. Havalimanında karşılanma. Pembe Şehir Jaipur’a hareket. Yol üzerinde yerel bir lokantada öğle yemeği. Öğleden sonra Jaipur’a varış. Johari, Bapu ve Nehru pazarlarında gezi. Otele transfer. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

1639 yılından beri hiç restore edilmemiş ve Rajput Mimarisinin essiz bir örneği olan Amber Kalesi gezisi. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Öğleden sonra Moğol tarzlarından esinlenerek inşa edilmiş ve bugün müze olarak kullanılan Maharaja Şehir Sarayı ile astrolojik ve astronomik gözlemevi Jantar Mantar gezileri. Otele transfer.  Otelde akşam yemeği ve konaklama.

4.Day

JAIPUR

Havalimanına transfer. Yerel havayollarıyla Delhi’ye uçuş. Havalimanında karşılanma. Pembe Şehir Jaipur’a hareket. Yol üzerinde yerel bir lokantada öğle yemeği. Öğleden sonra Jaipur’a varış. Johari, Bapu ve Nehru pazarlarında gezi. Otele transfer. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

1639 yılından beri hiç restore edilmemiş ve Rajput Mimarisinin essiz bir örneği olan Amber Kalesi gezisi. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Öğleden sonra Moğol tarzlarından esinlenerek inşa edilmiş ve bugün müze olarak kullanılan Maharaja Şehir Sarayı ile astrolojik ve astronomik gözlemevi Jantar Mantar gezileri. Otele transfer.  Otelde akşam yemeği ve konaklama.

5.Day

JAIPUR - FATEHPUR SIKRI - AGRA

Agra’ya hareket. Yol üzerinde “Zafer Şehri" anlamına gelen ve İmparator Akbar’ın 1569 yılında oğlunun doğumu şerefine yaptırdığı sarayları, camileri ve kaleleri ve yapımından 14 yıl sonra politik sebeplerden ötürü terk edilen Fatehpur Sikri gezisi: Diwan-ı am, Diwan-ı Khas , Pachisi, Jodha Bai Sarayı, Mariam Sarayı veya Altın Oda (Sunehra Makan), Birbal Sarayı, Rüzgâr Sarayı (Hawa Mahal) ve Panch Mahal. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Öğleden sonra Agra’ya varış. Otele transfer. Otelde akşam yemeği ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz için Taj Mahal’in hikayesini anlatan müzikal Mohabbat Taj Show gezisi. 

6.Day

AGRA - DELHİ - VARANASİ 

Şah Cihan’ın büyük bir aşkla bağlı olduğu eşi Mümtaz Mahal’in ölümü üzerine inşa ettirdiği Taj Mahal ve ardından Agra Kalesi gezileri. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Delhi havalimanına hareket. Yerel havayollarıyla Varanasi’ye uçuş. Varışın ardından otele transfer. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

8.Day

VARANASİ - DELHİ 

Gün doğumunda Ganj Nehri kıyısında, tekrar hayata döneceğine inanılan ölülerin yakılışını ve davullar eşliğinde gerçekleştirlen seremonilerin izlenmesi. Otele dönüş ve sabah kahvaltısı. Varanasi kent gezisi: Kashi Wishwanath, Banaras Hindu Üniversitesi ve Bharat Mata Tapınağı. Yerel bir lokantada öğle yemeği.Akşam saatlerinde havalimanına transfer. Yerel havayollarıyla Delhi’ye uçuş. Varışın ardından otele transfer. Otelde akşam yemeği ve konaklama. 

9.Day

DELHİ 

Eski Delhi kent gezisi: Kırmızı Kale, Cuma Camisi, Mamatha Ganhdi’nin Anıt Mezarı ve geleneksel ulaşım aracı çekçeklerle gezi. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Öğleden sonra Yeni Delhi kent gezisi: Zafer Kulesi (Qutub Minar), Humayum Türbesi , Birinci Dünya Savaşı Anıtı India Gate, Başkanlık Sarayı, Parlamento, Hükümet Binalarını ve Sikh Tapınağı. Otele transfre. Otelde akşam yemeği ve konaklama. 

10.Day

DELHİ - İSTANBUL 

Havalimanına transfer. TK 717 sefer sayılı uçuşla saat 06.15’te İstanbul’a hareket. Yerel saatle 10.30’da İstanbul’a varış. 

11.Day

DELHI-ISTANBUL

Sabah erken saatte havalimanına transfer. Türk Hava Yolları’nın TK 717 sefer sayılı uçuşuyla saat 06.55’te İstanbul’a hareket. Yerel saatle 11. 25’te varış.   

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 212 292 40 42
 
pweb@peninsula.com.tr
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Hindistan - Katmandu (Kapalı Grup)
Sezon
:
Depart/Arrival
:
Katmandu
Accomodations
:
5 Yıldızlı Oteller
Board
:
Oda Kahvaltı
Description
:
Katmandu’da olanı gerçekte olduğu gibi görmek, Hindistan’da tüm gerçeklik güdülerini kaybetmek ve Varanasi'de binlerce duanın rüzgarda uçuşunu izlemek…
Türk Hava Yolları
10 Nights 11 Day(s)
%0
Discount
Buy Now
Shared Social Media
Tour Operators Click Here
Conversation via Whatsapp
+90 533 430 7477
Peninsula Tours | Call Center
Click To Call
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım