Ayada Maldives

Gaafu Dhaalu Atoll Maguhdhuvaa Island, Maldivler /
Max Adult: 6

Hint Okyanusu’nda 290 atol ve 1190 mercan adasından oluşan Maldiv Adaları’nın 202 tanesinde yerleşim vardır. Bu adaların 87’si, otel olarak hizmet vermektedir. Kuzeyden güneye 820 kilometrelik, doğudan batıya 120 kilometrelik alana yayılır. Başkenti Male’dir. Dhivehi ana dili olup otellerde İngilizce konuşulur.Male’ye indikten sonra otelinizin bulunduğu adanın mesafesine göre yakın bir ada ise sürat motoru, uzak ise deniz uçağı ile transferiniz sağlanır. Para birimi Rufiyaa’dır.
İklimi; Maldivler, tropikal ve nemli bir iklime sahip. Sıcaklık yıl boyu 27 – 32 C arasında değişir. Kasım-Nisan arası kuru sezon, Mayıs-Ekim arası nemli sezondur. Nemli sezonda Muson yağmurlarına denk gelebilirsiniz. Ancak çok uzun süreli olmayacaktır. Sıcaklık hiç değişmediği içinde yağmur yağarken sıcak denizde yüzmek size farklı bir deneyim yaşatacaktır.
Ulaşım; Dubai  üzerinden Emirates Hava Yolları ile ve Doha üzerinden Qatar Hava Yolları ve Türk Hava Yolları'yla direkt uçuşları vardır. Ortalama uçuş süresi 8 saat olup aktarmalarla birlikte 10 saat sürmektedir.

Ayada Maldives otelde havalimanı otel transferleri İç hat uçuşu (55 dk) + Sürat Motoru (50 dk) ile yapılır.
Otel oda kahvaltı olarak çalışır, kahvaltı hizmetini ise Magu Restoran'da verir. Dileyen misafirler ekstra ücret farkıyla Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon, Crystal Her Şey Dahil ve Diamond Her Şey Dahil konaklama yapabilir.

2
There is no availablility between requested dates, please try different dates

Hotel Properties

Activities

Dart
Massage*
Sauna*
Spa&Wellness center*
Swimming Pool

General

24 Hour Front Desk
Air Conditioner
Beachfront
Garden
Grounds
Lift/Elevator
Sea Side

Services

24-Hour Reception
Bar
Beach and Pool Umbrellas
Breakfast
Car Park
Coiffeur*
Hairdryer
Hostel Services
Laundry*
Lobby Bar
Luggage Storage
Mini Bar
Restaurant
Room Service*
Seashore
Snack Bar
Sunbed
Wake-up Service
Wi-Fi Internet Connection
* Marked services are not free of charge.
Call Center