RegisterRemind My Password
Sign in

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler 

• Gidiş- dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti 

• Lüks otobüs veya midibus ile Kapadokya Tur programı 

• Profesyonel Tur Rehberi 

• Kaymaklı Yer Altı Şehri ve Göreme Açık Hava müzesi Giriş Ücretleri

• 1618 sayılı TÜRSAB Türkiye seyahat acentaları birliği kanununa göre zorunlu seyahat sigortası 

• 2 gece 4 yada 5 yıldızlı Otel’de 2 Kahvaltı ve 1 Akşam Yemeği Dahil Konaklama 

• Tüm otoban ve otopark ücretleri


Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler 

• Balon Turu

• Restoranlarda alınacak yemek ve içecekler

• Kuşadası - İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transferleri (kişi başına 35,00 TL)

1.Day

İZMİR – KAPADOKYA 

Cuma akşamı saat 18.00 da Adnan Menderes Havalimanı Sunexpress Havayolları kontuarı önünde buluşuyoruz.  Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından saat  19:55 da hareket edecek XQ 9238 sefer sayılı uçuş ile Kayseri’ye hareket ediyoruz. Kayseri  Havalimanı’nda bizi bekleyen transfer aracımız ile buluşup Avanos Nevşehir deki otelimize doğru hareket ediyoruz . Otelimize yerleşip  bir sonraki günün programı için istirahata çekiliyoruz.

2.Day

KAPADOKYA TAM GÜN ÇEVRE TURU

Sabah kahvaltımızdan sonra  otel lobisinde buluşuyoruz ve peribacalarının bulunduğu ilk durağımız olan Devrent Vadisi'ni ziyaret için yola çıkıyoruz. Bu muhteşem vadi boyunca yürüyeceğiz. Bundan sonra Paşa bağı ‘na geçiyoruz. Pasabağı'nı ziyaret ettikten sonra Hitit dönemine ait çömleklerin bulunduğu Avanos'a gidiyoruz. 10. - 13. yüzyıl peri bacalarına oyulmuş kiliseleri, şapelleri ve manastırların boyalı duvarlarındaki freskleri ziyaret etmek için Göreme Açık Hava Müzesine (Karanlık Kilise hariçtir, giriş ilave giriş ücreti gerektirir) giriyoruz. Buradan sonra otele dönüş yolunda komşu vadilerde de fotoğraf çekmek için serbest zaman vereceğiz. 

3.Day

BALON TURU- KAPADOKYA –KAYMAKLI-ÜRGÜP-KAYSERİ – İZMİR 

İsteğe bağlı olarak misafirlerimize Balon turu (extra) sunuyoruz. Balon turu için güneş doğumundan yaklaşık bir saat önce (yaklaşık olarak 05:00) uyanıyoruz ve yola çıkıyoruz. Çay, kahve ve kurabiye ikramını aldıktan sonra o gün için belirlenen balon kalkış alanına geçiyoruz. Pilot tarafından verilen bir emniyet brifinginden sonra, sepetlere biniyoruz. Alanın güzel manzarası ile vadilerde ve kanyonlarda yaklaşık 60 dakika gezmek için yüz metre yüksekliğe çıkıyoruz. İniş yaparken, şampanya ve kek ile geleneksel bir kutlama partisi yapılacak. Programımız sona erdikten sonra otele geri dönüyoruz. Otelde alacağımız kahvaltımızdan sonra dinlenip otelimizden çıkış yapıp Kaymaklı yer altı şehrini ziyaret etmek için yola çıkıyoruz. Kaymaklı yer altı şehri ziyaretinden sonra güvercinlik vadisinde fotoğraf molası veriyoruz. Ürgüp’ü ziyaret etmek için yola çıkıyoruz. Ürgüp’te vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz meşhur testi kebabını tadabilirler. Serbest zamanın sonunda Kayseri’ye hareket ediyoruz. Yolumuzun üzeri olan Selçuklu kervansarayı Sarıhan’ı ziyaret edip Kayseri’ye devam ediyoruz. Kayseri merkeze vardığımızda misafirlerimize meşhur kayseri pastırması, mantı alışverişi ve akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz.
Verilecek olan serbest zamandan sonra rehberimizin belirttiği buluşma noktası ve saatte 23.05 daki XQ 9239 sefer sayılı İzmir dönüş uçuşumuz için Kayseri Havaalanı’na hareket ediyoruz.

 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 212 292 40 42
 
pweb@peninsula.com.tr

Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Kapadokya: Güzel Atlar Ülkesi
Sezon
:
Depart/Arrival
:
Kayseri
Accomodations
:
4 ve 5 Yıldızlı Oteller
Board
:
Yarım Pansiyon
Description
:
İzmir Çıkışlı
Sunexpress Havayolları
2 Nights 3 Day(s)
%0
Discount
Buy Now
Shared Social Media
Route
Tour Operators Click Here
Conversation via Whatsapp
+90 533 430 7477
Peninsula Tours | Call Center
Click To Call
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım