Amerika NEW YORK - İSTANBUL New York, Orlando, Miami
1.Day

İSTANBUL-NEW YORK

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde Türk Hava Yolları kontuarı önünde buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından, Türk Hava Yolları’nın TK 003  sefer sayılı uçuşu ile 06:40’da New York’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10.45’de New York’a varışımızda bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından, bizleri bekleyen özel aracımızla Amerika’nın en hareketli şehri New York’u tanımak üzere hareket ediyoruz; Şehrin meydanlarını, Central Park’ı, Manhattan, 5. Cadde ve Harlem’i gezecek, Empire State, İtalyan ve Çin mahalleleri, Broklyn ve Manhattan Köprüsü ile Amerika’ya New York limanından gelen yolcuları ilk karşılayan, özgürlüğün meşalesini tutan, ünlü Özgürlük Anıtı’nı uzaktan görme firsatı yakalayacağız. Tur bitimi otelimize transfer. Dinlenmek üzere serbest saatler.

2.Day

NEW YORK

Kahvaltı ardından günümüz serbest. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan New York’un görkemli manzarasını izlemek üzere EmpireState Observation Deck ve Şehir yürüyüş turuna çıkıyoruz. Akşam yemeğimizi dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan cruise turumuzda alıyoruz. Turumuz esnasında Manhattan’ın gece ışıkları altında muhteşem fotoğraflar çekme imkanı yakalayacaksınız. Tur bitimi otelimize transfer.  

3.Day

NEW YORK-ORLANDO

Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizin tamamlıyoruz. havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve pasaport işlemlerimiz sonrası, Yerel hava yolları ile eğlencenin büyülü dünyası Orlando’ya doğru hareket ediyoruz. Yakşlalık 3 saatlik yolculuk ardından Orlando’ya varışımıza istinaden, 1971 tarihli Disney World, Universal Studio ve Islands of Adventure Parkı ile eğlencenin kapılarından içeri adım atacağız. Otelimize transferimizin ardından odalarımıza yerleşiyoruz. Dinlenmek üzere günümüz serbest. Dilerseniz Outlet alış veriş turumuza katılabilirsiniz.

4.Day

ORLANDO

Kahvaltının ardından günümüz serbest. Arzu ederseniz, ekstra olarak düzenlenecek olan tam günlük Magic Kingdom ve Epcot gezimize katılarak değerlendirebilirsiniz. Gezi sırasında, Walt Disney’in çizgi film kahramanlarının muhteşem sahne gösterilerini izleyecek ve ünlü Disney yürüyüşünü seyretme imkanımız olacak. Yorucu ve keyifli günümüzün ardından dinlenmek üzere günümüz serbest.

5.Day

ORLANDO

Kahvaltının ardından günümüz serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan, gişe rekorları kırmış filmlerin canlandırıldığı Universal Film Stüdyoları turumuza katılabilirsiniz. Turumuz esnasında animasyon filmlerin gerçeğe dönüşmesine tanıklık edebilir, Universal Macera Adasında yeni açılan Harry Potter’ın Sihirli Dünyasında sihirlerin gerçek oluşuna şahit olabilirsiniz. Tam günlük turumuzun ardından otelimize transfer. Dinlenmek üzere serbest saatler. 

6.Day

ORLANDO-MIAMI

Kahvaltının ardından, Florida’nın en gözde şehirlerinden Miami’ye hareket ediyoruz. Miami, çılgın gece hayatı, beyaz kumsalları, çekici alışveriş imkanları, mükemmel gün batımı manzaraları ve sıcak iklimi ile yıl boyu güneş isteyenler için en ideal tatil bölgesi. Yolculuğumuz, yol üzerinde vereceğimiz ufak bir mola ile birlikte yaklaşık olarak 4 saat sürecek. Miami’ye varışımızda yapacağımız panoramik şehir turumuz esnasında Miami’ de sanatın nasıl ön plana çıktığına şahit olacak, filmlere konu olan Miami Beach, Art Deco mimarisi ile Ocean Drive, Miami Limanı, Bal Harbour, Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore oteli, Bayside, Kübalı göçmenlerin yerleşim yeri Little Havana görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Akşam rehberimiz eşliğinde Lincon Street’ e gidebilir, yemek yiyip, alış veriş yapabilirsiniz.

7.Day

MIAMI

Kahvaltı ardından günümüz güneş, deniz ve beyaz kumun büyülü dünyasının keyfini çıkarmak için serbest. Dilerseniz ekstra olarak sabah Bayside Tekne gezimize ve ardından öğleden sonra da Saw Grass Outlet alışveriş turumuza katılabilirsiniz. Amerika’nın önde gelen sosyete ve ünlülerinin evlerinin bulunduğu adaları dışarıdan tekneyle gezerken fotoğraf çekme şansınız olacak. Devasa kapalı bir alan üzerine kurulu Saw Grass Outlet merkezinden birbirinden ünlü markaları çok ucuza bulabilirsiniz. Tur bitimi otelimize transfer.

 

8.Day

MIAMI-İSTANBUL

Kahvaltı ardından, öğleden sonraki havaalanı transfer saatimize kadar günümüz serbest. Otelden çıkış işlemlerimizin ardından, özel aracımızla havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve pasaport işlemlerimiz ardından, Türk Hava Yolları’nın TK 78 sayılı uçuşu ile 21:00’te İstanbul’a hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor. 

9.Day

İSTANBUL

Yerel saat ile 15:15’te İstanbul Atatürk Havalimanına hoş geldiniz.

 

EKSTRA TURLAR

NEW YORK
Empire State Observation Deck ve Şehir Yürüyüş turu: Şehrin lakabı ve en ünlü binalarından biri olan Empire State binasının 86. Katına çıkıp, New York un harika manzarasını resmediyoruz. Ardından, ünlü şehir kütüphanesi, 5.Cadde, Lower manhattan, Çin ve İtalyan mahalleleri ile Soho’yu görme şansımızın olacak, şehre özel, filmlere konu olmuş bir birinden özel lezzetleri tadmak üzere vereceğimiz molalarla dolu, metro ile güzel bir tur yapacağız. Turumuz esnasında şehir metrosuda kullanılacaktır. 80 USD
Cruise Turu: Hudson Nehri üzerinde, canlı müzik eşliğinde yemeğinizi yerken, New York’un muhteşem manzarasını resmetme şansımız olacak. 150 USD

ORLADO
Outlet Alışveriş Turu: Birbirinden ünlü markaları bir arada bulup, Türkiye den çok daha ucuza alma imkanımız olacak
Magic Kingdom ve Epcot     Eğlence Turu ( 2 park birden ): Disney bünyesinde bulunan bir çok park seçeneğinden hem yaş grubu hemde eğlence olarak en iyilerinden seçerek düzenlediğimiz bu turumuzda Walt Disney’in çizgi film kahramanlarının muhteşem sahne gösterilerini izleyecek ve ünlü Disney yürüyüşünü seyrederek, adeta bir masalı yaşarmışcasına eğleneceğiz. Epcot da ise güzel bir dünya turu bizleri bekliyor. 250 USD
Universal Studios Turu ( 2 Park birden ): iki bölümden oluşan Universal Studios un her iki bölümünüde ziyaret edeceğimiz turumuz esnasında bir birinden heyecanlı roller costerlara biecek, örümcek adam, transformers E.T gibi bir çok filmin 5D canlandıurmasını izleyeceğiz. Dünyanın en büyük Hard Rock cafesini görme imkanıda bulacağımız turumuzun ardından özel aracımızla otelimize transfer ve günümüz dinlenmek üzere serbest.  250 USD

MIAMI
Bayside Tekne Turu: Yaklaşık 1 saat sürecek tekne turumuz esnasında dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının ve süper lüks villalarını yakından görecek, Miami’yi denizden resmetme şansımız olacak. 50 USD
Sawgrass Outlet & Alışveriş Turu: Tekne gezimizin ardından yapacağımız turumuz için öğle vakti hareket ediyoruz. Araç ile Miami den 45 dakika uzaklıkta bulunan sawgrass da çok büyük bir outlet alışveriş merkezinde birbirinden ünlü markaları çok ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. Rehberiniz sizlere özel indirim kuonları girişden hemen önce dağıtacaktır.  50 USD
Tüm Turlar Toplamı : 830 USD 
Avantaj Paket Fiyatı ( Akşam Yemekli Cruise Hariç ) : 680 USD yerine 630 USD


GEREKLİ BİLGİLER

Para Birimi: Amerika Birleşik devletlerinin para birimi Amerikan Dolarıdır.
Dil: Resmi dil İngilizcedir, bir çok yerde İspanyolcada yaygın olarak kullanılmaktadır
Telefon: Ülke kodu +1dir, yurtdışında kullanıma açık tüm operatörleri ülke içinde kullanabilirsiniz. Türkiyeyi aramak için telefon numarasının başına 0090 koymanız gerekmektedir.
Saat Dilimi: Türkiye ile New York, Orlando, Miami arasında – 7 saat bulunmaktadır. Yani bizlerden 7 saat geridedirler 
Uçuş Süreleri: İstanbul – New York ve Miami – İstanbul arası 11 saat sürmektedir. Hava şartlarının farklılık göstermesi durumunda yolculuk sürelerinde uzama olabilir.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
    İstanbul (IST) – New York – Miami – İstanbul (IST) parkurunda Türk Hava Yolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
    New York (2) & Orlando (3) & Miami (2)  toplam 7 gece oda kahvaltı bazında konaklama
    New York – Orlando arası yerel hava yolları ile ekonomi class uçak bileti
    Alan – otel – Alan transferleri
    Panoramik olarak düzenlenecek olan New York, Orlando ve Miami şehir turları
    Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
    Orlando – Miami arası transfer
    Havalimanı vergileri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ    
    Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
    Yurt dışı çıkış harcı bedeli
    Zorunlu Seyahat Sigortası (15 euro)
    Rehber ve şoför tipleri, bahşişler
    Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri
    New York – Orlando arası uçuş bagaj ücreti
    Amerika vize ücreti 

Call Center