Amsterdam AMSTERDAM - İSTANBUL
1.Day

İSTANBUL – AMSTERDAM

Sabiha Gökçen havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 08.00’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC1253 sefer sayılı uçuşu ile 11:05’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 14.10’ da varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

2.Day

AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna (100 Euro) katılabilirler. Brugges turumuzda Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacaksınız. Tur sonrası otelinize hareket. Geceleme Otelinizde.

3.Day

AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra olarak düzenlenecek Marken Volendem ve Hollanda Trio turu
(100 Euro) turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Hollanda Trio turumuzda ise ; Rotterdam, Delft, Den Haag’ı göreceğiz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

4.Day

AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla ekstra olarak düzenlenecek Köln ve Outlet Turu. (90 Euro). Turumuzun ardından Geceleme otelinizde.

5.Day

AMSTERDAM – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberinizin bildireceği transfer saatinde havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC1254 sefer sayılı uçuşu ile 15:00 de İstanbul’a uçuş. Saat 19.50’de varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ 
 Pegasus Havayolları ile İstanbul (Saw) – Amsterdam – İstanbul (Saw) parkurunda uçak bileti,   Havalimanı vergileri   Seçilen kategori otelde 4 gece oda & kahvaltı bazında konaklama,  Alan/otel/alan transferleri,  Panoramik Amsterdam şehir turu   Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri  Otel vergileri  Turist Şehir vergileri 


   FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ 
 Vize ücreti, servis bedeli (120 EURO),  Seyahat Sağlık Sigortası (10 EURO)  Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları, 
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),  Müze ve ören yerleri girişleri  Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)  

Call Center