Arjantin - Brezilya Buenos Aires - İstanbul Sonbahar ve Kış Donemlerinde Buenos Aires, Iguazu ,Rio De Janerio, Sao Paulo...

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
*Türk Havayolları  ile İstanbul -  Buenos Aires gidiş / Sao Paulo  – İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti ve alan vergileri,
*Buenos Aires–Iguazu/Iguazu–Rio de Janeiro/Rio de Janerio–Sao Paulo arası ekonomi sınıf uçak biletleri ve alan vergileri,
*Buenos Aires’te 3 gece 4 yıldızlı otelde konaklama,
*Iguazu’da 2 gece 4 yıldızlı otelde konaklama,
*Rio de Janeiro’da 3 gece 4 yıldızlı otelde konaklama,
*Programda belirtilen tüm transferler,
*Panoramik Buenos Aires, Rio De Janeiro, Sao Paulo şehir turları,
*Iguazu Şelaleleri Brezilya tarafında Ulusal Parklara giriş ücretleri,
*Özel araçlar ile programda belirtilen tüm geziler,
*Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
*Seyahat Sigortası,
*KDV.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
*Yurtdışı çıkış fonu (50 TL),
*Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri,
*Yemeklerde alınacak içecekler,
*İptal teminatlı seyahat sağlık sigortası,
*Bahşişler,
*Kişisel harcamalar.

1.Day

İstanbul-Buenos Aires

Turumuz saat 06.00’da İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 15 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.40’ta Buenos Aires’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 21.30’da varış. Alanda bizi bekleyen özel aracımızla otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Buenos Aires’teki otelimizde.     

2.Day

Buenos Aires

Kahvaltının ardından panoramik Buenos Aires gezimize başlıyoruz.Güney Amerika’nın en büyük şehirlerinden olmasına rağmen kendinizi önemli bir Avrupa kenti geziyormuş hissinden kurtaramayacağınız mimarisi,birbirinden lezzetli yemeklerden oluşan mutfağı ve elbette kalbinden taşan tango ile eşsiz şehir Buenos Aires’te ilk durağımız bu şehre neden “Güney Amerika’nın Paris’i" namının verildiğini bize varlığı ile anlatan La Recoleta semti olacak.Şehrin seçkin semtlerinden biri olan bu yerde Eva Peron’un (Evita) da mezarının bulunduğu Recoleta Mezarlığı’nı göreceğiz.Ardından Katedral ve Colon Tiyatrosu, La Boca semti gezimizin diğer önemli noktaları arasında.Turumuzun ardından şehri dilediğinizce gezebilmeniz için serbest zaman.Akşam dileyen misafirlerimiz akşam etkinliği olarak düzenlenecek Tango Gecesi'ne katılabilirler.Akşam yemeğimizi de alacağımız bu gezide bambaşka bir tango deneyimine tanık olmak için şehrin en iyi tango mekânlarından birinde olacağız.Konaklama Buenos Aires’teki otelimizde.  
Akşam Etkinliği:Yemekli Tango Gecesi 110-USD(Kişi Başı)

 

3.Day

Buenos Aires 

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği San Isidro ve Tigre turuna katılabilirler. Turumuzdan özel aracımız ile Buenos Aires’in kuzeyinde yer alan, sadece Buenos Aires’in değil tüm Güney Amerika kıtasının en varlıklı semtlerinden biri olan San İsidro’ya hareket ediyoruz. Burada taş döşeli yollar ve kolonyal dönem evleri ile çevrili tarihi merkezi görüyoruz. Daha sonra aracımız bizi Tigre’ye götürecek. Burada halka açık bir feribotla Parana Deltası’nda yaklaşık 1 saat süren bir gezi yapıyoruz. Turumuzun ardından özel aracımız ile otelimize hareket ediyoruz. Günün geri kalanında serbest zaman.  Konaklama Buenos Aires’teki otelimizde.     
San İsidro ve Tigre Turu: 70-USD (Kişi başı)     

 

4.Day

Buenos Aires-Iguazu

Kahvaltımızın ardından özel aracımız ile havalimanına transfer oluyoruz. Yerel havayollarına ait tarifeli bir uçak ile Iguazu’ya (Arjantin) uçuyoruz. Varışımızda havalimanında yerel rehberimiz tarafından karşılanıyor ve Iguazu’nun Brezilya tarafına geçiyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Iguazu Şelalelerini keyifli bir yürüyüş eşliğinde geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Macuco Safarisine katılabilirler. Macuco Safari, İguazu’nun tüm görkemine ve keyfine varacağınız, heyecan dolu bir maceraya götürecek eşsiz bir tekne turu. Gezimizi tamamladıktan sonra otelimize transfer oluyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Konaklama Iguazu otelimizde.     
Macuco Safari Turu: 120-USD(Kişi başı)     


 

 

5.Day

Iguazu

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen yolcularımızla ekstra Kuş Parkı turu yapılacaktır.  160 kuş türünüm barındığı Dünyaca ünlü Tropik yağmur ormanının içerisinde unutulmaz anlar yaşayıp, birbirinden güzel tropikal kuşları fotoğraflama imkânı yakalayabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz akşam etkinliği olarak düzenlenecek Yemekli Rafa Inn Show’a katılabilirler. Güney Amerika danslarının sergilendiği gösteri süresince yemeğinizi yerken keyifli ve unutulmaz dakikalar yaşayabilirsiniz. Konaklama Iguazu otelimizde.      
Kuş Parkı Turu: 75-USD ( Kişi Başı )      
Akşam Etkinliği : Yemekli Rafa Inn Show  105-USD (Kişi başı) 

 

6.Day

Iguazu-Rıo De Janeıro

Kahvaltının ardından havaalanı transferine kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerim rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Şeytan Boğazı turuna katılabilir. Dünya'nın 7 Doğa harikasından birisi olan Iguazu Şelaleri'nin Arjantin tarafında bulunan muhteşem görüntüsü ve suyun çağıltısıyla insanı büyüleyen Garganta del Diablo'ya (Şeytan boğazı'na) 2 km. boyunca en hızlı akan nehir üzerinden yürüyerek ulaşılabilir. Sular U şeklinde, 150 metre genişliğindeki ve 700 metre uzunluğundaki yarıktan ve 82 metre yükseklikten müthiş bir su damlacıkları bulutu oluşturarak düşüyor. Burası Iguazu Şelaleri'nin en etkileyici ve büyüleyici seyir noktasıdır. Turun ardından rehberin belirlediği saatte havaalanına transfer oluyoruz ve Rio de Janeiro’ya uçuyoruz. Varışımızı takiben otele transfer. Dileyen misafirlerimiz akşam etkinliği olarak düzenlenecek olan yemekli Samba Show’a katılabilirler. Yerel bir restoranda alınacak akşam yemeğinin ardından dünyanın en güzel dans gösterilerinden biri olan ve adı ülke ile özdeşleşmiş Platformda Samba Show izleyeceğiz. Konaklama Rio De Janerio otelimizde.      
Şeytan Boğaz’ı Turu 120-USD (Kişi başı)      
Akşam Etkinliği : Yemekli Samba Show 160-USD (Kişi başı)   

 

7.Day

Rıo De Janeıro

Kahvaltının ardından yapılacak panoramik şehir turumuzda kolonyal bölgesini ziyaret edecek, burada dar caddeler, meydanlar ve tarihi binalar arasında Candelaria, Praça XV, Travesso Marketi, Metropolitan Katedrali’ni göreceğiz. Gezinin ardından şehir keşif için serbest zaman. Konaklama Rio De Janeiro otelimizde.      

8.Day

Rıo De Jenaıro

Kahvaltının ardından alışveriş yapmak, dinlenmek, çevreyi tanımak, deniz ve güneşten istifade etmek için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük Corcovado turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında Rio’nun sembolü olmuş tepedeki ünlü İsa Heykelini görecek ve ünlü Monorail adlı raylı sisteme binerek tepeye çıkacak ve Rio’nun o doyumsuz manzarasını göreceksiniz. Ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Sugar Loaf turuna katılabilirler. Turumuzda Guanabara Körfezi’nin inanılmaz manzarasına doyacağınız Sugar Loaf Tepesi’ne teleferikler ile çıkıyoruz. Dönüşte otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.  Corcovado Turu: 100usd( Kişi başı)      
Sugar Loaf turu: 100usd ( Kişi başı)   

 

9.Day

Rıo De Jenaıro- Sao Paulo

Kahvaltının ardından havalimanına transfer oluyoruz. Yerel havayollarına ait bir uçakla Brezilya’nın en önemli şehirlerinden biri olan Sao Paulo’ya hareket ediyoruz. Varışta yapılacak panoramik şehir turumuzda Iburapuera Park, Japon Mahallesi, Katedral, Tarihi Şehir Merkezi, Belediye Tiyatrosu göreceklerimiz arasındadır. Daha sonra İstanbul uçuşu için havalimanına hareket. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 194 sefer sayılı uçağı ile saat 22.45’te İstanbul’a hareket ediyoruz. Yeni günü uçakta karşılıyoruz.       

10.Day

Sao Paulo-İstanbul

İstanbul varışımız yerel saat ile 17.20’te.

*** Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir***
Ektsra tur paketi satışı tur esnasında rehber tarafından yapılacaktır. 

Arjantin & Brezilya X Large Paket (Opsiyonel)
510 $ Yerine 460 $

*San İsidro ve Tigre 70 $    
*Macuco Safari 120 $  
*Şeytan Boğazı  120 $    
*Corcovado Turu 100$    
*Sugar Loaf Turu 100 $  

Arjantin & Brezilya Large Paket (Opsiyonel)
320 $ Yerine 290 $

*Şeytan Boğazı 120 $  
*Sugar Loaf Turu 100 $    
*Corcovado Turu 100 $  

Call Center