Bangkok&Pattaya&Phuket Bangkok - İstanbul

Tarihi, tapınakları, sarayları ile uzakdoğunun incisi Tayland’ı muhteşem turkuaz mavisi denizi ile yeniden   keşfedecek ve unutulmaz anlara şahit olacaksınız.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul – Bangkok / Phuket – İstanbul arası Türk Havayolları ile ekonomi sınıf gidiş-dönüş uçak bileti,
 • Seyahat sağlık sigortası,
 • Yurtdışı çıkış harcı (50 TL),
 • Yerel Havayolları ile Bangkok – Phuket ekonomi sınıf uçak bileti,
 • Bangkok’da 1 gece, Pattaya’da 2 gece, Phuket’de 3 gece olmak üzere toplam 6 gece oda kahvaltı konaklama,
 • Programda belirtilen 1 adet öğle yemeği ve 1 adet akşam yemeği,
 • Programda belirtilen turlar ve şehir turları,
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti,
 • Havalimanı vergisi,
 • KDV.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Programda belirtilmeyen extra turlar,
 • Müze ve Ören yeri girişleri,
 • Bahşişler,
 • Kişisel harcamalar.
1.Day

İstanbul-Bangkok

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde saat 17:00’da buluşma. Bagaj, pasaport ve biniş işlemlerinden sonra, saat 20:15’de THY’nin TK64 sefer sayılı uçağı ile Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta.

2.Day

Bangkok

Yerel saat ile 09:50’de varışımıza istinaden havalimanından ayrılıyor ve panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Bangkok şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuza Oturan Buddha Heykeli ve Stupa’ları (mezar taşları) ile başlıyoruz. Sonrasında Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam rehberimizin belirleyeceği saatte buluşup ‘’Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı’’ turumuzu gerçekleştirmek için otelimizden ayrılıyoruz. Turumuzda önce Tayland’ın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burada günlük getirilen deniz mahsullerinden set menü şeklinde keyifli bir yemek yiyeceğiz. Yemeğimizin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin ağırlıklı olduğu PatPong gece pazarına geçiyoruz. Burada geçireceğimiz sürenin sonunda otelimize transfer.

3.Day

Bangkok

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi yapıp “Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği” turumuz için yola çıkıyoruz. İlk olarak dünyaca ünlü Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram kasabasına uğruyoruz. Daha sonra Thai stili teknelerin kalktığı iskeleye geçiyoruz. Buradan teknelere binip yapacağımız kısa ama keyifli yolculuğun sonunda nehirde kanoların içinde kurulan ve alışveriş yapabileceğimiz yüzen çarşıya geliyoruz. Burada geçireceğimiz sürenin sonunda yola devam edip Pattaya’ya geçiyoruz. Varışımıza istinaden otelimize transfer ve serbest zaman.

4.Day

Pattaya

Kahvaltının ardından özel aracımızla günün ilk turuna başlamak üzere hareket ediyoruz. İlk durağımız Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan ‘’Nong Nooch Tropik Bahçe’’. Bu turumuzda bu muhteşem tropikal bahçeyi gezmenin yanında Thai kültürünü daha yakından tanıyacak, Thai danslarını izleyecek ve ülkenin simgesi haline gelmiş fillerin yaptığı gösteriyi izleyeceğiz. Verilecek serbest zamanın ardından buradan ayrılıp farklı bir deneyim yaşayacağımız Million Stone Park ve Timsah Çiftliği’ne gidiyoruz. Burada timsahlar ile yapılan tehlikeli gösteri izledikten sonra otelimize transfer ve serbest zaman.

5.Day

Pattaya-Bangkok-Phuket

Kahvaltının ardından Phuket seyahatimiz için Bangkok havalimanına gidiyoruz. Yerel havayolları ile gerçekleştireceğimiz uçuşun ardından Phuket’e varış. Varış sonrası havalimanında bizi bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer ve serbest zaman.

6.Day

Phuket

Kahvaltının ardından palmiye ağaçları, beyaz kumsalı ve turkuaz rengi denizi olan, Leonardo Di Caprio’nun The Beach filminin bazı sahnelerinin çekildiği Phi Phi adası turumuzu gerçekleştiriyoruz. Burada denize girme ve güneşlenme imkanımız olacak. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Phi Phi Ley’e uğruyor ve burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Turumuzun sonunda Phuket’e dönüş ve otelimize transfer.

7.Day

Phuket

Kahvaltının ardından denize girebilmek, dinlenmek ve Phuket adasında dolaşabilmek için tüm gün serbest zaman.
 

8.Day

Phuket-İstanbul

Erken saatte alacağımız kahvaltının ardından Phuket havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nin TK173 sefer sayılı uçağı ile 21:55’de İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu.

OTELLER
Bangkok    4* Novotel Sukhumvit vb. 
Pattaya    4* Pullman Pattaya Hotel G vb.
Phuket    4* Burirasa Phuket vb.

UÇUŞ DETAYLARI
İstanbul  Bangkok   TK 64  20:55 – 10:15  9 sa 20 dk
Phuket      İstanbul  TK 173 22:00 – 05:00  11 sa 00 dk

Call Center