Benelux&Paris Düsseldorf - İstanbul

Avrupanın en etkileyici müzelerine, pazarlarına, saraylarına, katedrallerine gideceğiniz, muhteşem lezzetleri deneyimleyeceğiniz ve kendinizi en özgür hissedeceğiniz Benelux ülkelerinde ki 
yolculuğunuza hazır mısınız?
 

Fiyata Dahil olan Hizmetler

 • THY ile İstanbul – Düsseldorf / Lüksemburg – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçuş,
 • Havalimanı vergileri,
 • Amsterdam’da 2 gece – Brüksel’de 1 gece – Paris’te 2 gece ve Lüksemburg’ta 2 gece olmak üzere toplam 7 gece oda + kahvaltı konaklama
 • Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg’ta yapılacak panoramik şehir turları,
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,
 • Tüm şehirlerarası transferler,
 • Otel vergileri,
 • Marken&Volendam, Zaanse Schans, Giethoorn turu
 • Brugge turu
 • Eiffel Kulesi, Seine Nehri Tekne, Montmarte turu
 • Remich&Schengen, Trier turu
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)

Fiyata Dahil olmayan Hizmetler

 • Lido Show 
 • Vize Ücreti
 • Programda belirtilmeyen ekstra turlar ve kişisel harcamalar
 • Programda belirtilmeyen öğle yemekleri
 • Şoför Bahşişleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
1.Day

İstanbul-Dusseldorf-Amsterdam

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 04:00’te buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1523 tarifeli seferi ile saat 06:55’te Düsseldorf’a hareket. Yerel saat ile saat 09:15’te Düsseldorf’a varış. Varışımızın ardından Amsterdam şehrine hareket ediyoruz. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Amsterdam şehir turuna başlıyoruz. Turumuz sırasında Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Şehir gezimizin ardından otelimize transfer ve serbest zaman.

2.Day

Amsterdam

Kahvaltının ardından Marken&Volendam, Zaanse Schans , Giethoorn  turumuzu gerçekleştirmek için otelimizden hareket ediyoruz. Amsterdam’ın 20 km kuzeyinde bir balıkçı kasabası olarak varlığını sürdüren Marken kasabasında turumuzu gerçekleştiriyoruz.  Marken sonrası 20. Yüzyılda Picasso ve Renoir gibi ressamların inziva yeri olarak anılmaya başlayan, dondurulmuş baraj anlamına gelen, güzelliğin ve estetiğin kasabası olan Volendam şehrine hareket ediyoruz. Volendam’da yapacağımız gezimiz ve sonrasında vereceğimiz serbest zamanının ardından; Zaanse Schans turumuzu gerçekleştirmek için Zaandam kentine hareket ediyoruz. Zaanse Schans; en iyi korunmuş tarihi yel değirmenleri ve evleri koleksiyonuyla bilinir. Burada vereceğimiz molanın ardından, Hollanda’nın masal köyü Giethoorn’a hareket ediyoruz. Küçük adalar ve göletlerle birbirine bağlanmış içerisinde muhteşem çiftlik evleriyle adeta bir masal dünyasının içerisine gireceğiniz Giethoorn’da günümüzün son gezisini tamamlıyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman.

3.Day

Amsterdam-Brüksel

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerini tamamlayıp Orta Çağ’dan kalma mimarisi, değişik çikolataları, danteli ve kanallarıyla ünlü Brugge şehrine hareket ediyoruz. Kuzey’in Venediği olarak bilinen ve UNESCO’nun koruması altına aldığı Brugge gezimizin ardından Brüksel şehrine hareket ediyoruz. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Brüksel şehir turuna başlıyoruz. Turumuz sırasında Grand Place, Manneken Pis, Atomium görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman.

4.Day

Brüksel-Paris

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimi tamamlayıp Paris’e doğru yola çıkıyoruz. Panoramik gerçekleştireceğimiz Paris şehir turumuzda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Millet Meclisi Binası, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Francais, Chaillot Sarayı, Vendome ve Trocadero Meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra gerçekleşecek olan dünyaca ünlü LİDO SHOW programına katılabilirler.
Opsiyonel Tur: Lido Show (120 Euro) (Katılım sayısına göre fiyat değişkenlik gösterebilir)
 

5.Day

Paris

Kahvaltının ardından otelimizden hareketle ilk olarak ismini kendisini inşa ettiren firmadan alan, Fransa’nın sembolü olmuş demir kule Eiffel ‘e hareket ediyoruz. Vereceğimiz fotoğraf molasında şehrin doyumsuz manzarasını izledikten sonra bir sonraki durağımız Seine Nehri tekne turu. Gezimizde Paris’teki en görkemli binaları yakından görebilecek ve keyifli dakikalar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Tekne gezimizin ardından hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesi’ne çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Gezimizin ardından otelimize transfer ve serbest zaman.

6.Day

Paris-Lüksemburg

Kahvaltının ardından Lüksemburg’a doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından varışımıza istinaden panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Lüksemburg şehir turumuzda Petrus Nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası olarak kabul edilen eski şehir merkezi, anayasa meydanı, Dükler Sarayı gezeceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.

7.Day

Lüksemburg

Kahvaltının ardından Remich &Schengen turumuzu yapmak için otelden ayrılıyoruz. Lüksemburg ve Almanya arasındaki sınırın bir parçasını oluşturan Moselle nehrinin sol kıyısında yer alan Remich kasabasını ziyaret ediyoruz. Remich gezimizin ardından Schengen anlaşmasının yapıldığı Schengen köyüne hareket ediyoruz burada vereceğimiz fotoğraf molası ve serbest zaman. Schengen gezimizin ardından Almanya’nın en eski şehri olan ve Roma İmparatoru Augustus tarafından MÖ. 15 yılında, Moselle Nehri’nin kıyısına kurulan Trier’e hareket ediyoruz. Buradaki gezimiz ve molamızın ardından otelimize transfer ve serbest zaman.

8.Day

Lüksemburg-İstanbul

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması. Rehberimizin belirleyeceği saatte Lüksemburg Havalimanı'na transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1354 seferi ile saat 11:55’te İstanbul'a hareket ve saat 16:15’te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Oteller
Amsterdam          4* NH Amsterdam Schipol Airport vb. 
Brüksel                4* Ramada Brussels Woluwe vb.
Paris                    4* Novotel Paris Est. vb.  
Lüksemburg        4* Novotel Luksemburg Kirchberg vb.  

     
Uçuş Detayları
İstanbul               Dusseldorf    TK1523        08:10 – 09:30     3 sa 20 dk
Lüksemburg        İstanbul        TK1354        11:55 – 17:15     3 sa 20 dk


13 Kasım Tarihli Turun Uçuş Detayları
İstanbul               Dusseldorf    TK1523         06:55 – 09:15     3 sa 20 dk
Lüksemburg        İstanbul         TK1354        11:55 – 16:15     3 sa 20 dk


26 Aralık Tarihli Turun Uçuş Detayları
İstanbul               Dusseldorf    TK1523        08:10 – 09:30     3 sa 20 dk
Lüksemburg        İstanbul        TK1354        17:35 – 22:55     3 sa 20 dk
 

Call Center