İspanya Turu Madrid - İstanbul

Sonbahar - Kış ve Yılbaşı dönemlerinde Madrid&Barcelona&Valensiya

Fiyata Dahil olan Hizmetler
Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul – Madrid / Barselona - İstanbul gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
Havalimanı vergileri
Madrid’de 1 gece, Valensiya’da 1 gece ve Barselona’da 2 gece olmak üzere toplam 4 gece oda kahvaltı konaklama
Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
Panoramik Madrid, Valensiya ve Barselona şehir turları
Toledo turu
Barselona şaheserleri turu
Türkçe rehberlik hizmeti
Yurt dışı çıkış harcı bedeli (50 TL)
Seyahat sağlık sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Vize ücreti
Kişisel harcamalar
Programda belirtilmeyen ekstra turlar
Programda belirtilmeyen Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
 

1.Day

İstanbul-Madrid

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 04:00’te buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1857 numaralı tarifeli seferiyle saat 06:55’te Madrid’e hareket. Varışımız sonrası havalimanında bekleyen özel aracımız ile panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Madrid şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turunun bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman.

2.Day

Madrid-Toledo-Valensiya
 

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp Valensiya’ya doğru yola çıkıyoruz. Önce Toledo turumuzu yapmak için Şövalyeler Şehri olarak bilinen Toledo şehrine uğruyoruz. Dünyanın en büyük Orta Çağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş, Donkişot’un yazarı Cervantes’in doğduğu ve uzunca bir süre İspanya Krallığı’nın başkentliğini yapmış olan bu şehri gezdikten sonra Valensiya’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Varışımıza istinaden otelimize transfer ve serbest zaman.

3.Day

Valensiya-Barselona

Odaların boşaltılması ve kahvaltının ardından panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Valensiya şehir turumuza başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, XV.yy.’da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Tur sonrası Barselona’ya doğru hareket ediyoruz. Varışa istinaden gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli ,Montjuic Tepesi, Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.

4.Day

Barselona

Kahvaltının ardından Barcelona Şahaserleri turumuzu gerçekleştirmek için otelimizden ayrılıyoruz. Turumuz esnasında Antoino Gaudi'nin yarattığı birbirinden orijinal eser arasında ayrı bir yere sahip olan Guell Park ve 1929 yılında İspanya'nın farklı bölgelerinin mimarisini tanıtmak amacıyla yapılmış Poble Espanyol göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.

5.Day

Barselona-İstanbul

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması. Rehberimizin belirlediği saatte havalimanına hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1856 numaralı tarifeli seferi ile saat 19:00’da İstanbul’a hareket. Yerel saate göre 23:30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Oteller
Madrid         4* Hotel Elba Madrid Alcala vb.
Valensiya     4* Hotel Sercotel Sorolla Palace vb.
Barselona    4* Hotel Front Air congress vb. 

  
Uçuş Detayları
İstanbul           Madrid        TK1857        06:55 – 10:25            4 sa 30 dk    
Barselona       İstanbul       TK1856           19:00 – 23:30         3 sa 30 dk    
 

Call Center