İtalya&Güney Fransa&İspanya Bolonya - İstanbul Tüm Ekstra Turlar Dahil...
1.Day

İstanbul-Bolonya-Floransa

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları‘nın tarifeli seferi ile Bolonya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile varışta havaalanından çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile Bolonya panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Belediye Sarayı, Santa Stefano Bazilikası, Maggiore Meydanı, Notai, Palazzo d’Accursio, Fontana del Nettuno görülecek yerler arasındadır. Floransa’ya hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

2.Day

Floransa-Cinque Terre (St. Margherita)-Cenova

Kahvaltının ardından yapacağımız panoramik Floransa şehir turunda Duomo Meydanı, Piazza Della Signoria ve Ponte Vecchio Köprüsü göreceğimiz yerler arasında. Serbest zaman sonrası İtalyan Rivierası’nın en meşhur bölgesi Cinque Terre bölgesine hareket ediyoruz. Bölgenin en güzel şehri Santa Margherita yapacağımız panoramik şehir turunda Piazza Caprera Meydanı , D’Antiochia kilisesi , sahil bölgesini gezip Cenova’ya doğru hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

3.Day

Cenova-St. Remo- Menton-Monaco&Monte Carlo-Eze-Nice

Kahvaltının ardından yapacağımız panoramik Cenova turunda Torre Della Lanterna, Piazza De Ferrari meydanı, San Lorenzo Katedrali görülecek yerler arasındadır. tur sonrası en güzel sahil kasabalarından birisi olan St. Remo’ya hareket ediyoruz. Festivalleri ile ünlü bu antik kentte eski şehir bölgesi, Rus Ortodoks Kilisesini gördükten sonra Fransa’nın incisi Menton’a hareket ediyoruz. Cote d'Azur kasabası Menton ‘da yapacağımız yürüyüş turunun ardından renkli, zengin hayatıyla ünlü Vatikan’dan sonraki bağımsız devlet olan Monaco ile devam ediyoruz. Prenslik Sarayını ve Monako Katedralini görüp şehir devleti Monte Carlo’ya geçiyoruz. Eğlenceleri ile ünlü Monte Carlo’da yapacağımız kısa gezi sonrası denizden 427 metre yükseklikte kurulu taş evleri ve dar sokaklarıyla bizi 9. Yüz yıla götürecek Eze Köyüne hareket ediyoruz. Yürüyerek yapacağımız turumuzun ardından Nice’e hareket. Konaklama otelimizde.   

4.Day

Nice-Cannes-Aix An Provence-Marsilya

Kahvaltının ardından panoramik Nice turumuzu yapıp yıldızlar şehri Cannes’a hareket ediyoruz. Film festivaliyle ünlü olan bu sahil şehrinde yapacağımız panoramik gezi sırasında ünlü sahil yolu La Croisette, Festival Sarayı, Yıldızlar kaldırımı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Aix An Provence’e hareket ediyoruz. 4 Yunus Çeşmesi, Rahipler Çeşmesi Albertas ve Cardeurs Meydanları, Saint Sauveur Katedrali, Cours Mirabeau panoramik görülecek yerler arasında. Fransa’nın ikinci büyük şehri Marsilya’ya hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız panoramik şehir turunda Eski liman, Marsilya Katedrali ve Notre Dame de la Garde bazilikasını göreceğiz. Konaklama otelimizde.

5.Day

Marsilya-Agnes-Avignon-Barselona

Kahvaltının ardından kendimizi Roma dönemde hissedeceğimiz Arles’e hareket ediyoruz. Milattan önce 7. Yüzyıla uzanan tarihi ile Roma İmparatorluğu’nun Galya’daki önemli bir şehri olan Arles’da Roman Arena ve Amfitiyatrosu ile St. Trophine Manastırı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Sonrasında Rhone Nehri boyunca uzanan, UNESCO Dünya Mirasları listesinde Ortaçağ döneminde Hristiyanlığın merkezi sayılan alan Avignon’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Varışta Papalık Sarayı, ünlü Avignon köprüsü ve şehrin dar sokaklarını gezeceğiz. Turların bitiminde Barselona’ya hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde. 

6.Day

Barselona

Kahvaltının ardından yapacağımız panoramik şehir turu esnasında La Sagrada Familia Katedrali, Endülüs Arenası, Kristof Kolomb Heykeli, Montjuic Tepesi, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Colombus Sokağı, Pueblo Espanol Parkı, La Casa Botllo & La Casa Pedrera Evleri, Barcelona Limanı ve Katalunya Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Otele transfer. Konaklama otelimizde. 

7.Day

Barselona-Valensiya

Kahvaltının ardından İspanya’nın üçüncü büyük şehri Valensiya’ya hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız panoramik şehir turunda Valencia Katedrali, Quart ve Serranos kuleleri, , Plaza de Toros de Valensiya Arenası görülecek yerler arasındadır. serbest zaman sonrası otele transfer. Konaklama otelimizde. 

8.Day

Valensiya-İstanbul

Kahvaltının ardından rehberin belirlediği saate kadar serbest zaman. Havaalanına transfer. Türk Havayollarının tarifeli uçağı ile İstanbul uçuşu. 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları ile İstanbul (IST)- Bolonya / Valensiya – İstanbul (IST) arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete ait havaalanı vergileri,
 • Belirtilen otellerde kahvaltı dahil konaklamalar,
 • Programda belirtilen tüm geziler ve transferler,
 • Panoramik şehir turları,
 • Zorunlu seyahat sigortası,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Schengen Vize Ücreti (Yeşil pasaporta vize yoktur),
 • Yurtdışı çıkış harcı (50 TL),
 • İptal teminatlı seyahat sağlık sigortası,
 • Öğle ve akşam yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler,
 • Bahşişler,
 • Ekstra bagaj ücretleri,
 • Kişisel harcamalar. 
Call Center