Kuala Lumpur, Bali, Singapur ve Jakarta Kuala Lumpur - İstanbul Şeker Bayramı'nda Kozmopolit Bir Kent Kualalumpur, Yasaklar Diyarı Singapur, Tanrıların Adası Bali, Tarihi Dokusuyla Jakarta....
1.Day

İstanbul-Kuala Lumpur

31 Mayıs 2019 Cuma Saat 22.30’da İstanbul 3. Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, check-in işlemlerinin yapılmasının ardından saat 01.15’de Türk Havayolları’na ait TK60 sefer sayılı uçak ile Kuala Lumpur’a hareket ediyoruz. 10 saat 35 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından yerel saat ile 16.55’te Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’na varıyoruz. Alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize geçiyoruz. Check-in sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için akşam etkinliği olarak düzenleyeceğimiz Yemekli Malay Dans Show'u ile Gece Kuala Lumpur etkinliğine katılabilirler. Bu turumuzda Kuala Lumpur Gece Marketi, Çin Mahallesi, gezilecek yerler arasındadır.
Akşam Etkinliği: Yemekli Malay Dans Show'u ile Gece Kuala Lumpur : 60 USD  

2.Day

Kuala Lumpur

Kahvaltının ardından otelimizden hareket ile Kuala Lumpur şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuz da panoramik olarak Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Ulusal Müze, Parlamento, Ulusal Anıt, Ulusal Camii, Demiryolu İstasyonu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Batu mağraları & Ateş böceği turuna katılabilirler .  
Batu Mağraları & Ateş böceği turu: 75 USD

3.Day

Kuala Lumpur-Singapur

Kahvaltının ardından  otelimizden check-out ile birlikte Singapur'a özel aracımız ile transferimiz, yaklaşık 6 saat sürecek olup yolculuğumuz sonrası Singapur’a varıyoruz. Varışımızın ardından özel aracımız ile Singapur şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Panaromik şehir turumuzda Singapur Nehri ile Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Singapur'un simgesi olan Merlion Heykeli göreceğimiz yerler arasında, ardından Singapur’un ünlü Çin Mahallesi’nde alışveriş için vaktiniz olacaktır. Şehir gezisinin ardından otelimize check-in ve sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenleyeceğimiz Singapur - Gardens By Parkı ve Singapur akşam turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.        
Singapur - Gardens By Parkı ve Singapur Akşam Turu : 75 USD

4.Day

Singapur

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sentosa Adası turuna katılabilirler. Sentosa Singapurlular'ın haftasonlarını değerlendirdikleri Singapur'un en büyük adası. Öncelikle teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur'un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra Butterfly Park & Insect Kingdom'ı gezeceğiz, sonra adanın sahilinde yapılan muhteşem ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Sentosa Park gezimiz sonrası kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme otelimizde.        
Sentosa adası turu : 75 USD

5.Day

Singapur-Bali

Kahvaltının ardından  otelimizden check-out ile birlikte Denpasar Bali uçuşumuz için özel aracımız ile havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Check-in ve bagaj işlemlerimiz sonrası Denpasar’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat  50 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Denpasar’a varıyoruz. Varışımızın ardından özel aracımız ile şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Panoramik şehir turumuzun ardından otelimize check-in ve odalarımıza yerleşme ve geceleme otelimizde.

6.Day

Bali

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra tam günlük Bali Adası gezisine katılabilirler. Bu turumuzda adanın en güzel tapınaklarını gezeceğiz, en güzel manzaralarında fotoğraflar çekeceğiz, pirinç teraslarında dolaşacağız, muhteşem dağ ve göl manzarasına karşı öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Tropikal meyveleri tadabilecek bölgeye has Luwak kahvesi içebilecek, adaya ait souvenirler alabilecek ve gün batımında Tanah Lot Tapınağı'nı görebileceğiz. Gezeceğimiz yerler arasında Tegalalang pirinç terasları (dileyenler burada sonsuzluk salıncağına binebilir.) Tirta Empul (Kutsal su) Tapınağı, Goah Goah Gajah ( Fil Mağrası)tapınağı, Batur Dağı, Tanah Lot Tapınağı,(gün batımında) var. Sonrasında geceleme için otelimize geri dönüyoruz.
Bali Adası Turu öğle yemekli : 100 USD 

7.Day

Bali-Jakarta

Kahvaltının ardından adada serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak sabahleyin yarım gün Ubud turuna katılabilirler. Ubud turu sırasında adanın en güzel bölgesini gezeceğiz. Julia Roberts’ın oynadığı “Eat, pray and love” filminin adada çekilen birçok sahnesi Ubud’da geçmiştir. Ubud’a 1 saatlik bir yolculuk sonrası varacağız ve hemen Saraswati tapınağını gezeceğiz. Tapınağın içinde bulunan Starbucks’ta oturup lotus çiçeklerini seyredeceğiz. Akabinde adanın en güzel çarşısında alışveriş için serbest zamanımız olacak. Yerel sanatçıların oturduğu yer olan Ubud’da çok güzel hediyelik eşyalara rastlamak mümkün. Daha sonra Maymun Tapınağı'nın da içinde bulunduğu parka gireceğiz ve çevremizdeki maymunları seyrederek kısa bir yürüyüş yapacağız. Akabinde otele geri dönüş. Öğleden sonra otelden ayrılacağız ve alana gideceğiz.  Otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak Cakarta uçuşumuz için özel aracımız ile birlikte havalimanına geçiyoruz. Check-in ve bagaj işlemleri sonrası Cakarta’ya hareket edeceğiz. Yaklaşık 1 saat 45 dakika sürecek yolculuğumu sonrası Cakarta’ya varıyoruz. Otele transfer ve geceleme otelimizde.      
Ubud Turu : 50 USD

8.Day

Jakarta-İstanbul

Jakarta’da sabahleyin panoramik olarak şehri dolaşacağız ve ulusal anıtı, istiklal camiini ve Jakarta Katedrali'ni gezeceğiz. Öğlen saatlerine doğru turumuz otelde bitecek. Dileyen misafirlerimizle birlikte öğleden sonra Eski şehir turunu yapacağız. Önce öğle yemeğimizi ekstra olarak alacağımız Menteng Bölgesi'ne gideceğiz. Buradaki yerel mimariyle yapılmış lüks evleri göreceğiz. Çok özel bir tarihi binada alacağımız yemek sonrası Kota Tua bölgesine geçeceğiz (Yemek seçimi ve ödemesini herkes kendi yapıyor).  Kolonyal binalar içinde yer alan Kukla Müzesi'ni ve Tarih Müzesi'ni gezeceğiz. Ara sokaklarda dolaşıp son souvenir alışverişlerini yapacağız. Akabinde turumuzu bitirip havaalanına doğru yola çıkacağız.Havalimanına transferimizin ardından İstanbul uçuşumuz için check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. Saat TK 057 sefer sayılı uçuşumuz ile saat 21:30 da istanbul’a hareket ediyoruz. Geceleme Uçakta.        
City Heritage Tour : 25 USD

9.Day

İstanbul

Yerel saat ile 05:00’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Kuala Lumpur gidiş – Cakarta – İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,     
 • Kuala Lumpur'da 4* otelde 2 Gece, Bali’de 4* otelde 2 Gece, Singapur'da 4* otelde 2 Gece, Jakarta’da 4* otelde 1 Gece oda kahvaltı konaklama,    
 • Kuala Lumpur, Denpasar, Singapur ve Jakarta şehir turları,    
 • Programda belirtilen Uluslararası ara uçuşlar,    
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,    
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti,
 • Seyahat sigortası,
 • KDV.  

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış harcı (15 TL),
 • Programda belirtilen Ekstra turlar,
 • Tüm öğle ve akşam yemekleri,
 • İptal teminatlı seyahat sağlık sigortası,
 • Kişisel harcamalar,
 • Ek bagaj ücretleri.

 

 

**Ekstra turlar minimum 20  kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir**
      
Önemli Not: Opsiyonel tur indirimleri tura gitmeden satın alımlarda geçerlidir. Tur sırasında alınan opsiyonel turlarda herhangi bir indirim yapılmamaktadır.   

 

Kuala Lumpur & Bali & Singapur & Cakarta X Large Paket (Opsiyonel)

 • 350 $ Yerine 320 $  

-Singapur -Sentosa Adası $   75,00    
-Singapur - Gardens By Parkı ve Singapur Akşam Turu  $   75,00    
-Kuala Lumpur - Batu Caves Gezisi $  75,00    
-Bali - Bali Adası Turu-Öğle Yemekli $ 100,00  
-Cakarta -  City Heritage Tour $   25,00  

 

Kuala Lumpur & Bali & Singapur & Cakarta Large Paket (Opsiyonel)

 • 250 $ Yerine 230 $  

-Singapur -Sentosa Adası $   75,00  
-Kuala Lumpur - Batu Caves Gezisi $   75,00    
-Bali - Bali Adası Turu-Öğle Yemekli $ 100,00  

Call Center