Kuzey Tayland Bangkok - İstanbul

Mistik tapınakları, büyüleyici sarayları ve sıra dışı kabile hayatlarını göreceğiniz 
alışılagelmişin çok ötesinde bir ülke Tayland.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul – Bangkok – İstanbul arası Türk Havayolları ile Ekonomi sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
 • Yerel Havayolları ile Chiang Rai – Chiang Mai ve Chiang Mai – Bangkok arası ekonomi sınıf uçak bileti
 • Seyahat sağlık sigortası (70 Yaş ve üzeri için sür-prim farkı tahsil edilir)
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Bangkok’da 2 gece, Chiang Mai’de 3 gece, Chiang Rai’de 2 gece olmak üzere toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama
 • Programda belirtilen 3 adet öğle yemeği ve 6 adet akşam yemeği
 • Programda belirtilen turlar ve şehir turları
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Havalimanı vergisi
 • KDV

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Programda belirtilmeyen extra turlar ve kişisel harcamalar
 • Programda belirtilmeyen öğle yemekleri
 • Şoför Bahşişleri
   
1.Day

İstanbul-Bangkok

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde saat 17:00’da buluşma. Bagaj, pasaport ve biniş işlemlerinden sonra, saat 01:45’de THY’nin TK68 sefer sayılı uçağı ile Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta.

2.Day

Bangkok

Yerel saat ile 15:25’de varışımıza istinaden havalimanından ayrılıyor ve otelimize transfer oluyoruz. Serbest zaman.

3.Day

Bangkok

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası gerçekleştireceğimiz Bangkok şehir turumuzda Oturan Buddha Heykeli ve Stupa’ları (mezar taşları) ile başlıyoruz. Sonrasında Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam rehberimizin belirleyeceği saatte buluşup ‘’China Town’’ turumuzu gerçekleştirmek için otelimizden ayrılıyoruz. Turumuzda özellikle geceleri oldukça canlı olan, çok çeşitli sokak lezzetlerini, özellikle deniz ürünlerini bulabileceğimiz China Town’da serbest olarak yemeğimizi alıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saate kadar verilecek serbest zaman sonrası otelimize transfer
 

4.Day

Bangkok-Chiang Rai

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Bangkok havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Chiang Rai’ye uçuş. Varışımızın ardından öğlen yemeği için lokal restorana transfer. Öğle yemeği sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği otelimizde

5.Day

Chiang Rai-Kabileler-Golden Triangle-Chiang Rai

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Doi Mae Salong and Yao & Akha Hilltribe Villages turumuz için hareket ediyoruz. Daha sonra Mae Sai bölgesine gidip Tayland – Myanmar sınırını göreceğiz. Ardından öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacak ve ardından ünlü altın üçgen bölgesine geçip Opium Müzesi (Ayfon Müzesi)’ ni ziyaret edeceğiz. Müze ziyareti sonrası Chiang Rai’ye dönüş ve serbest zaman. Akşam yemeği otelimizde.
 

6.Day

Chiang Rai-Chiang Mai

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp Chiang Mai kentine doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Beyaz Tapınak’ta mola vereceğiz. 240 km. yaklaşık 4,5 saatlik yoldan sonra Chiang Rai’ye varış. Sonrasında otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği otelimizde.

7.Day

Chiang Mai

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası yapacağımız turumuzda; önce Wachiratharn Şelalesi’ni göreceğiz. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda aldıktan sonra Doi Suthep’e gidiyoruz. Burada Tayland’ın en popüler tapınaklarından biri olan ve 260 km kare’lik Milli Park içerisinde bulunan Wat Phra Doi Suthep’i ziyaret edip, 300 mt. yükseklikten şehri panoramik olarak göreceğiz. Turun ardından otelimize dönüş ve serbest zaman. Akşam yemeği otelimizde.

8.Day

Chiang Mai

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Thai Elephant Nature Park gezimiz için hareket ediyoruz. Bu gezimizde bebek filleri muz ve şeker kamışı ile besleme, çamur banyosu yapma, nehirde fillerle birlikte olma ve asya fillerini doğal ortamlarında gözlemleme imkânına sahip olacağız. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda aldıktan sonra otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği otelimizde.

9.Day

Chiang Mai-Bangkok-İstanbul

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Chiang Mai havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Bangkok’a uçuş. Varışımızın ardından yapılacak aktarma sonrası THY’nin TK69 sefer sayılı uçağı ile 23:00’da İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu.

Oteller
Bangkok    5* Pullman Bangkok Hotel G vb. 
Chiang Rai    4* The Legend Boutique River Resort vb.
Chiang Mai    4* U Nimman vb.        

Uçuş Detayları
İstanbul    Bangkok     TK68    01:45 – 15:25     9 sa 40 dk
Bangkok        İstanbul TK69    23:00 – 05:10     10 sa 10 dk
 

Call Center