Lviv Lviv - İstanbul Vize ve pasaport gerekmeden yıl boyu ekonomik fiyatlarla...
1.Day

İstanbul-Lviv

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali kontuar önünde saat 11.30'da buluşuyoruz. Check-in işlemlerinin ardından Pegasu Hava Yolları Tarifeli uçuşu ile 14.20’de Lviv’e hareket ediyoruz. 16.20'de varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel otobüsümüz ile yola çıkıyoruz. Şehir turumuz esnasında II. Dünya Savaşı'nda zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, Poltva Nehri, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu EskiŞehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.Day

Lviv

Sabah kahvaltısı ve serbest zamanımız. Dileyen misafirlerimiz rehber tarafından ekstra olarak düzenlenecek Degustasyonlu Bira Fabrikası ve Lychakiv mezarlığı turuna katılabilirler. 
Avrupa'nın farklı yerlerinde alınmış pek çok teknik ile üretime devam eden bu fabrika çok özel biralar üretmektedir. Bu biralardan tatma fırsatı bulacağımız turumuzun ardından Lviv’inünlü Lychakiv Mezarlığı'na geçiyoruz. Bu mistik ve etkileyici turumuzda 2. Dünya Savaşı'nda hayatını kaybetmiş. Polonyalı ve Sovyetaskerlerin anıtlarını göreceğiz. Dönemin ünlü sanatçılarının anıtlarının da bulunduğu bu mezarlık adeta bir açık hava müzesidir. Turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ukrayna kültürünü keşfetmeye devam edebilir dileyen misafirlerimiz ise eğlenceye Lviv’in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirler. Geceleme otelde. 
Degustasyonlu Bira Fabrikası ve Lychakiv Mezarlığı Turu: 35 Euro  

3.Day

Lviv

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası ve Arsenal turuna katılabilirler. Yüzlerce yıl önce insanların hastalılarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’ni, çikolatalarıdünyaca ünlü olan Lviv’de çikolataların üretiminin ziyaretçilere gösterildiği Çikolata Fabrikası’nı ve Lviv’de yüzlerce yıl boyunca farklı görüşlerden siyasi mahkumların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ve şehrin keşfedilmeyi bekleyen güzelliklerini, Gezidolutur.com rehberleri eşliğinde keşfedip bu eşsiz Orta Avrupa şehrinin tadını çıkartacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer, yerleşme ve geceleme otelde. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek Ukrayna Gecesi turuna katılabilirler. Gecede Ukrayna yerel halk müzikleri eşliğinde Ukrayna mutfağının leziz yemeklerinden tatma imkanı bulacağız. Yemek sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelde.  
Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası ve Arsenal Turu: 40 Euro  
Ukrayna Gecesi Turu: 45 Euro
  

4.Day

Lviv-İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Havalimanı’na transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden ardından 17.20’de Pegasus Havayolları  tarifeli uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. 19.25’da İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus Havayolları ile IST - LVIV / LVIV - IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
 • 3 gece oda + kahvaltı konaklama,
 • Lviv şehir turu,
 • Havalimanı - otel - havalimanı transferleri,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
 • Seyahat sigortası,
 • KDV.

 
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler 

 • Yurtdışı çıkış harcı: 15 TL,
 • İptal teminatlı seayaht sağlık sigortası,
 • Öğle ve akşam yemekleri,
 • Bagaj ücreti,
 • Ekstra turlar,
 • Müze girişleri,
 • Kişisel harcamalar.
Call Center