Maldivler Sun Siyam Vilu Reef Male - İstanbul 23-29 Eylül 2019
1.Day

ISTANBUL

Tavsiye edilen uçuş ayrıntılarına göre İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 23.00’da buluşma.   

2.Day

İSTANBUL - MALDİVLER 

Bilet ve pasaport işlemleri sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK 730 sefer sayılı uçuşuyla saat 02.10’da Maldivler’in başkenti Male’ye hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yerel saatle 12.05’te varış. Otel yetkilileri tarafından karşılanma ve otele transfer. Dileyen misafirlerimiz için akşamüzeri tekne gezisi ve gün batımını izleme imkânı. Otelde konaklama. 

3.Day

MALDİVLER 

Tam gün serbest zaman ve otel aktivitelerinden faydalanma imkânı. Dileyen misafirlerimiz için yerel halkın yaşadığı adaları ziyaret ve barbekü şeklinde öğle yemeği. Akşam saatlerinde otele dönüş. Otelde konaklama. 

4.Day

MALDİVLER 

Tam gün serbest zaman ve otel aktivitelerinden faydalanma imkânı. Dileyen misafirlerimiz dünyanın en güzel dalış noktalarından Maldiv Adaları’nda şnorkel safari gezisine katılabilir ve adaların çevresini saran resiflerde su altı yaşamını yakından keşfedebilir. Ayrıca tüplü dalış seçeneği de mevcuttur. Otelde konaklama. 

5.Day

MALDİVLER 

Tam gün serbest zaman ve otel aktivitelerinden faydalanma imkânı. Dileyen misafirlerimiz başkent Male gezisine katılabilirler. Okyanusun ortasındaki bu küçük başkentte Sultan Parkı, Ulusal Müze’yi, Hukuru Miskiy Camisi’ni ve İslami Kütüphane’yi görebilirsiniz. Akşam saatlerinde otele dönüş. Otelde konaklama.  

6.Day

MALDİVLER 

Tam gün serbest zaman ve otel aktivitelerinden faydalanma imkânı. Dileyen misafirlerimiz gece balık avı gezisine katılabilirler. Otelde konaklama. 

7.Day

MALDİVLER - İSTANBUL 

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Türk Hava Yolları’nın TK731 sefer sayılı uçuşuyla saat 23.50’de İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yerel saatle 06.25’te varış (8.gün).

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Qatar Hava Yolları'yla gidiş dönüş dış hat uçak bileti

Amari Havodda Hotel Over Water Villa oda tipinde 5 gece her şey dahil konaklama
İç hat uçuşu ve sürat motoruyla gidiş dönüş havalimanı transferleri,
Karşılama hizmeti, 
Seyahat sigortası, 
Maldivler ülke vergileri ve otel hizmet bedeli, 
KDV.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Fazla bagaj ücretleri, 
Yurtdışı çıkış harcı, 
Bahşişler, 
Kişisel harcamalar.

Call Center