Transsibirya Ekspresi Vladivostok - İstanbul Asya'nın uçsuz bucaksız bozkırları ve Baykal Gölü'nün büyüleyici manzaraları eşliğinde Transsibirya Ekspresi ile Vladivostok'tan Moskova'ya unutulmaz yolculuk...
1.Day

VLADIVOSTOK

Vladivostok Havalimanı’na varış ve otele transfer. 

2.Day

VLADIVOSTOK - KHABAROVSK

Vladivostok kent gezisi: Demiryolu, S-56 Denizaltısı, eskiden askeri üs olarak kullanılan Russky Adası ve tekne gezisi. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Akşam saatlerinde tren istasyonuna transfer. Trene biniş. Khavarovsk’a doğru hareket. Trende akşam yemeği ve konaklama. 

3.Day

 KHABAROVSK

Khabarovsk kent gezisi ve Khabarovsk müzesi. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Öğleden sonra nehirde tekneyle gezi ve yerel müzik dinletisi. Trende akşam yemeği ve konaklama. 

4.Day

IMPERIAL RUSSIA TRENİ

Tam gün serbest zaman. Tren olanaklarından faydalanma imkânı. Trende öğle yemeği, akşam yemeği ve konaklama. 

5.Day

IMPERIAL RUSSIA TRENI 

Tam gün serbest zaman. Tren olanaklarından faydalanma imkânı. Trende öğle yemeği, akşam yemeği ve konaklama. 

6.Day

ULAN UDE - BAYKAL GÖLÜ

Ulan Ude ve Datsan gezileri. Buryatların yerel hayatını yakından gözlemleme imkânı. Trende öğle yemeği, akşam yemeği ve konaklama. 

7.Day

BAYKAL GÖLÜ - IRKUTSK

Baykal Gölü limanına transfer. Irkutsk’a en yakın yerleşim yeri Listvyanka Köyü’ne feribotla hareket. Varışın ardından Listvyanka Köyü, Baykal Müzesi ve yerel balıkçı pazarı gezileri. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Akşam saatlerinde trene dönüş. Baykal Gölü kıyısında piknik şeklinde akşam yemeği. Trende konaklama.  

8.Day

IRKUTSK 

Irkutsk kent gezisi ve Decebrist Evi gezisi. Yerel bir lokantada öğle yemeğinin ardından Etnografya Müzesi’nin gezilmesi ve Irkutsk Sloboda’da serbest zaman. Yerel bir lokantada akşam yemeği. Trende konaklama. 

9.Day

IMPERIAL RUSSIA TRENİ

Tam gün serbest zaman. Tren olanaklarından faydalanma imkânı. Trende öğle yemeği, akşam yemeği ve konaklama. 

10.Day

NOVOSIBIRSK - YEKATERINBURG

Novosibirsk kent gezisi: Demiryolu Müzesi, Opera ve Bale Evi, eski sokaklar ve Ob Nehri. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Akşam saatlerinde trene dönüş. Trende akşam yemeği ve konaklama. 

11.Day

YEKATERINBURG - KAZAN

Yekaterinburg kent gezisi: Rusya İmparatorluğu’nun son çarı II. Nikolay ve ailesinin iç savaş sırasında vuruldukları evin yerine yapılan Kan Kilisesi, Avrupa ve Asya kıtaları sınırındaki anıtlar ve Devlet Opera ve Bale Tiyatrosu. Yerel lokantadalarda öğle ve akşam yemeği. Trende konaklama. 

12.Day

KAZAN - MOSKOVA

Volga Nehri kıyısındaki Kazan kent gezisi, Tatar destanını konu alan Tugun Avalim gösterisi ve yemek atölyesi şeklinde öğle yemeği. Akşam saatlerinde trene dönüş. Trende akşam yemeği ve konaklama. 

13.Day

MOSKOVA

Moskova’ya varış ve trenden iniş. Kremlin Sarayı gezisi. Yerel bir lokantada öğle yemeğinin ardından Arbat Caddesi ve Moskova metrosu gezileri. Yerel bir lokantada akşam yemeği. Otelde konaklama. 

14.Day

MOSKOVA - İSTANBUL

Havalimanına transfer. Tercih edilen uçuşla İstanbul’a dönüş. 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
1 gece Viladivostok’ta 4 yıldızlı otelde konaklama, 
1 gece Viladivostok’ta 4 yıldızlı otelde konaklama, 
12 gece Imperial Russia Treni’nde First Class kabin tipinde konaklama, 
12 öğle yemeği, 
12 akşam yemeği, 
Programda belirtilen geziler, 
Müze ve ören yeri giriş ücretleri, 
Havalimanı transferleri, 
Yerel rehberlik hizmeti, 
Seyahat güvence paketi, 
KDV.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Dış hat uçak bileti, 
Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri, 
Tüm içecekler, 
Yurtdışı çıkış harcı, 
Bahşişler, 
Kişisel harcamalar.

 

Kabin Seçenekleri:
Trende dört farklı tipte kabin seçeneği mevcuttur. Fiyatlarıyla ilgili satış departmanımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. 
First Class ve First Class Kabinler 
Sadece konaklama için tasarlanmış kabinlerdir. Kabinlerin bulunduğu vagonların sonunda ortak kullanıma açık duş, tuvalet ve çamaşır yıkama alanı vardır.  
Kabinde saç kurutma makinesi bulunmamaktadır. 
Business Class Kabinler
5.5 metre karelik kişisel bölmelerden oluşur, Masa, sandalye, klima kontrolü, yatağa dönüşebilen kanepe, banyo, tuvalet ve duş bulunmaktadır. 
VIP Kabinler
Kanepe ve tekli koltuktan oluşan rahat bir yaşam alanı, klima kontrolü, dolap, banyo, tuvalet ve duş bulunmaktadır. 

Call Center