Norveç Fiyortları Oslo - İstanbul UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Naeroyfjord’da gezi, Flamsbana treniyle şelalaler ve muhteşem manzaralar eşliğinde bir yolculuk, Bergen’in rengârenk evleri, uzun gündüzleri ve farklı atmosferiyle Norveç…
1.Day

İSTANBUL - OSLO 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 04:30'da buluşma. Saat 07:30'da Türk Havayolları’nın TK 1751 sefer sayılı uçuşuyla Oslo’ya hareket. Yerel saatle 10:20’de varış. Oslo kent gezisi: Frogner Parkı, Karl Johans Kapısı, Oslo Kent Binası ve Kraliyet Sarayı. Otele transfer.Otelde konaklama. 

2.Day

OSLO - ULVIC

Ulvik’e hareket. Yol üstünde Torpo Stave Kilisesi’nde fotoğraf molası. Ardından Voringsfossen ve Hardanger Köprüsü’nü geçerek Ulvik’e varış. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

3.Day

ULVIC - BERGEN 

Bergen’e  hareket. Steindalsfossen   Şelalesi’nde fotoğraf  molası. Bergen’e varış. Bergen kent gezisi: Rengarenk evler, Kraliyet Sarayı, balık ve çiçek pazarları. Ardından teleferikle Floyen Dağı’na çıkış ve Bergen manzarasının izlenmesi. Akşam saatlerinde otele dönüş. Otelde konaklama. 

4.Day

BERGEN - FİYORDLAR - GEILO

Fiyordlar gezisi için hareket. Gudvangen limanından feribota biniş. UNESCO Dünya Mirasi Listesi’nde bulunan Naeroyfjord’u boyunca ilerleyerek fiyortlar arasında gezi. Flam kasabasında feribottan iniş ve Flam Dağı tren gezisi. Dünyanın en meşhur tren rotalarından Flam Dağı boyunca unutulmaz bir yolculuğun ardından tren değişikliği ve Myrdal üzerinden Geilo’ya hareket. Norveç’in kırsal bölgeleri boyunca ilerleyerek Geilo’ya varış. Otelde akşam yemeği ve konaklama. 

5.Day

GEILO  - OSLO

Oslo’ya hareket. Varışın ardından serbest zaman. Otelde konaklama. 

6.Day

OSLO - İSTANBUL 

Havalimanı transfer saatine kadar serbest zaman. Öğleden sonra havalimanına transfer. TK 1754 sefer sayılı uçuşla saat 17.55’te İstanbul’a hareket. Yerel saatle 22.45’te varış. 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Türk Havayolları’yla İstanbul - Oslo - İstanbul  gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
Şehir merkezinde 4 gece oda-kahvaltı konaklama, 
Programda belirtilen geziler,
Müze ve ören yeri giriş ücretleri, 
Norveç fiyordlarında feribotla gezi, 
Floyen Dağı’na teleferikle çıkış, 
Flam treniyle gezi, 
2 akşam yemeği, 
Havalimanı transferleri, 
Türkçe rehberlik hizmeti, 
Seyahat güvence paketi, 
KDV.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı çıkış harcı, 
Bahşişler, 
Norveç vizesi, 
Yemeklerde alınacak içecekler, 
İptal teminatlı seyahat sigortası,
Kişisel harcamalar.

Call Center