İnkaların İzinde Peru-Bolivya Lima - İstanbul Dilediğiniz Tarih Aralığında
1.Day

İSTANBUL  - PARİS - LİMA

Saat 01.30’da (gece 00.00’dan sonra) Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Peninsula Tours kontuarı önünde buluşma. AF 1391 sefer sayılı uçuşla saat 04.05’te Paris’e hareket. Yerel 06.50’de varış. Paris’te uçak değişikliğinin ardından AF 480 sefer sayılı uçuşla saat 10.35’te Lima’ya hareket. Yerel saatle 16.00’da varış. Otele transfer. Otelde akşam yemeği ve konaklama. 

2.Day

LİMA 

Lima kent gezisi:  İnka öncesi döneme ait Huaca Pucllana Tapınağı, Miraflores, Katedral, Aziz Francisco Manastırı, Larco Müzesi.  Yerel bir lokantada öğle yemeğinin ardından Barranco bölgesinde gezi ve serbest zaman. Otelde konaklama. 

3.Day

LİMA-CUZCO 

Sabah erken saatte havalimanına transfer. Yerel havayollarıyla Cuzco’ya uçuş. Güneş Tapınağı olarak bilinen Korikancha Tapınağı, Sacsayhuaman ören yeri, Plaza de Arma, San Blas, geleneksel iyileşme evlerinden birine ziyaret  ve Cuzco Katedrali gezileri.  Otelde akşam yemeği ve konaklama. 

4.Day

CUZCO-KUTSAL VADİ 

Kutsal Vadi’ye hareket. Kenko ve  Puka Pukara gezileri. Pisac pazarında alışveriş için serbest zaman.. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Chincheros, Salinas Tuz Madeni ve Maras Moray Tarım Laboratuvarları gezisi. Akşam saatlerinde Kutsal Vadi’ye varış. Otelde konaklama. 

5.Day

KUTSAL VADİ - MACHU PICCHU - CUZCO

Trenle Machu Picchu’ya hareket. Machu Picchu gezisi ve serbest zaman. Akşam saatlerinde trenle Cuzco’ya dönüş. Yerel bir lokantada akşam yemeği ve otelde konaklama. 

6.Day

CUZCO - PUNO

Puno’ya hareket. Yol üzerinde Adhuaylillas,  Wiracocha Tapınağı ve La Raya gezileri. Akşam saatlerinde Puno’ya varış. Otelde akşam yemeği ve konaklama. 

7.Day

PUNO - UROS ADALARI - COPACABANA - LA PAZ

Uros Adaları, dünyanın en yüksek rakımlı göllerinden Titicaca Gölü, Güneş Adası, Ay Adası gezileri. Akşam saatlerinde La Paz’a varış. Otelde konaklama. 

8.Day

LA PAZ 

La Paz kent gezisi: Etnografya Müzesi, Aziz Francisco Kilisesi ve Murillo Meydanı, Cadılar Pazarı. Öğleden sonra Ay Vadisi gezisi. Otelde konaklama. 

9.Day

LA PAZ - LİMA - PARİS 

Havalimanına transfer. Yerel havayollarıyla Lima’ya uçuş. Uçak saatine kadar serbest zaman. Lima Havalimanı’na transfer. Air France Havayolları’na ait AF 483 sefer sayılı uçuşla saat 18.10’da Paris’e hareket. Uçakta geceleme.   

10.Day

PARİS - İSTANBUL 

Yerel saatle 13.35’te Paris’e varış. AF 5088 sefer sayılı uçuşla saat 15.252te İstanbul’a hareket. Yerel saatle 19.55’te varış. 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

Air France Hava Yolları’yla ekonomi sınıfı dış hat uçak bileti,
Yerel havayollarıyla Lima - Cuzco ve La Paz - Lima arası ekonomi sınıfı uçak bileti,

4 ve 5 yıldızlı otellerde 8 gece oda kahvaltı konaklama,

2 öğle yemeği,

4 akşam yemeği,

Programda belirtilen çevre gezileri,

Müze ve ören yeri giriş ücretleri,

Havalimanı transferleri,

Yerel rehberlik hizmeti,
Seyahat güvence paketi,

KDV.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Fazla bagaj ücretleri,
Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri ve içecekler,

Bagaj taşıma ücretleri,

Bahşişler,

İptal teminatlı seyahat sağlık sigortası,

Yurtdışı çıkış harcı,
Kişisel Harcamalar.  

 

Call Center