Peninsula Tours; 1988 yılında Kuşadası’nda kuruldu. Kuruluşundan bugüne gerek Türkiye’ye yurt dışından getirdiği yabancı misafirlere, gerekse yurtdışına gönderdiği Türk misafirlere sağlamış olduğu kusursuz hizmetle 30 yıl boyunca birçok başarıya imza attı.

Öncelikli hedefini, sunduğu hizmet standartlarını daha da yükseltmek olarak belirleyen Peninsula Tours, 2000 yılında yurt içi otel sektöründe de hizmet vermeye başladı.

Peninsula Tours’un sahibi olduğu tüm oteller misafir memnuniyeti ve konforu için en ince detayına kadar çalışan ve üreten bir ekip tarafından, misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı.

Yurtiçi ve yurtdışı grup gezileri, kişiye özel seyahat, balayı gezileri, butik gezi tasarımcılığı, küçük, orta ve büyük ölçekli kurumsal şirketlerin organizasyon, toplantı, kongre ve fuar hizmetlerinin tamamı tek çatı altında, “amatör ruh profesyonel hizmet” anlayışını benimsemiş, konusunda uzman ve yaratıcı bir ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. 

Peninsula Tours, uçak bileti, otel rezervasyonu ve transfer gibi tüm işlemlerin hızlı ve kolay şekilde gerçekteştirebileceği online rezervasyon sistemiyle, Türkiye ve dünya genelindeki tüm partnerlerini aynı noktada toplayarak en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla misafirlerine sunmayı hedeflemektedir.  

Kuruluşundan bugüne dek izlediği (müşteri memnuniyeti odaklı), ilkeli ve dürüst hizmet politikaları ile yoluna emin adımlarla devam eden Peninsula Tours, Kuşadası merkez ofiste dahil olmak üzere 7 ofis ve Ege Bölgesi’nde ki 7 oteliyle turizm faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

 

 

Call Center