TÜM DÜNYADA 1.320 DEN FAZLA HAVAYOLU İLE ÇALIŞIYORUZ
Hesaplı, Hızlı,Güvenilir rezervasyon imkanı 

Alışa gelmiş sistemlerin dışında site kullanıcıların kolay, hızlı ve doğru fiyata ulaşmasını sağlayan  ‘’Uygunrezervasyon’’  çok kısa adımlarla sonuça ulaşabilen ve bunun yanı sıra kullanıcılarına birçok farklı tercihleri ve ürün skalasını sunarak rakiplerinden çok daha farklı bir kategoride yer almaktadır.
Gelişmiş filtreleme sistemi ile kullanıcısına istediği ayrıntıya göre sıralama şansı vererek mükemmel tercihine ulaşma şansı vermektedir…
Arama motorumuzda uçmak sitediğiniz noktalar arasında belirtiğiniz tarihlerde  max. 8 sn. içerisinde en uygun fiyat ve saat tercihlerini sıralayarak çok kısa zaman dilimlerinde hem zamandan tasarruf hemde kesenize uygun bir tercihle rezervasyonunuzu tamamlama imkanı sunmaktadır.

 

HEMEN BİLET AL

 

 

DÜNYA ÇAPINDA 457.000 KONAKLAMA TESİSİ
İhtiyacınız olan tüm konaklama seçeneklerini sunuyoruz

Sonu gelmeyen arama sürelerinden, kısıtlı otel tercihlerinden,yüksek ve gerçek dışı fiyatlamalardan bıktıysanız ve klasik otel arama motorlarından memnun değilseniz doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz…

‘’Uygunrezervasyon’’ görebileceğiniz en hızlı otel arama motoru olup, arama sonuçlarınızı dünya genelinde  457.000’den fazla tesiste filtreleme tercihlerinize göre sizlere sunmaktadır.Pek çok otel kaynağından aynı otellerin farklı fiyatları arasından kıyaslıyarak filtre tercihleriene göre kullanıcıya en uygun tercihi sıralar.Gösterilen odalar ve tesisler gerçek zamanlı rezervasyonu gösterdiği gibi aynı zamanda fiyat ve yer garantisinide sağlamaktadır.

En uygun fiyatı getirmesinin yanı sıra çok farklı konaklama tercihlerinizede yanıt veren sistem, kıza rezervasyon süresi ilede siz kullanıcılarına en ergonomik ulaşımı sağlayarak rezervasyonunuzu sonlandırmada yardımcı olmakta.

 

HEMEN OTEL AL

 

 

YÜZLERCE DESTİNASYONDA BİNLERCE TUR PAKETİ
Hiç bilmediğiniz coğrafyalarda çok çeşitli tur programlarına katılma imkanı

Sizler sadece gitmek istediğiniz ülke ve şehire karar vermeniz ve ‘’Uygunrezervasyon’’daki  gelişmiş arama motoru kullanarak veya çok tercih edilen destinasyonlarıda seçerek güvenilir bir tura katılarak farklı coğrafyalar tanıma şansı bulmanız mümkün.

Geliştirilmiş filtreleme istemi yanısıra, Peninsula Tours ailesinin 29 yıllık     tecrübesinden yararlanarakda farklı Paket turlardan istifade etmeniz mümkün.
Seçilen şehirlerde, belirtilen tarihlerde ve belirtilen gece sayısı kadar ‘’Kesin’’kalkışlı    paketleri  tatil günlerinizde ve ya hafta sonu kaçamaklarınızda en uygun bütçe ile güvenilir bir alış verişle müşteri memnuniyetinizi garanti ederek, güvenli satın alma ağıyla saniyeler içerisinde rezervasyonunuzu tamamlayan bir sistemdir UYGUNREZERVASYON.

 

BAŞLICA PAKET TURLARIMIZ


•    Egzotik Ülkeler
•    Uzak Doğu
•    Balayı Paketleri
•    Rusya,Ukrayna
•    Tüm Afrika
•    Tüm Avrupa
•    Dubai


TUR PAKETLERİNİ İNCELE

 

TÜM DÜNYA GENELİNDE DİNAMİK PAKETLEME
120 ülkeden fazla destinasyona size uygun saat ve uçuşlarla arzu ettiğiniz kompleks ile kombine edilip 4 adımda satın alma kolaylığı

 

Şimdiye kadar kullanılmakta olan sistemlerin önüne geçen bir tasarım ve teknolojiye sahip olan ‘’Uygunrezervasyon’’ hem sektöre getirmiş olduğu bu yenilik ile hemde site kullanıcılarına buyuk kolaylıklar sağlamakta.

Dinamik paketleme nedir ?
Sistemimizdeki otel ,uçak ve transferi  tercih ettiğimiz tarih ve zaman aralıklarında hepsini tek seferde kendinize özel bireysel bir paket haline getirerek rezervasyona dönüşmüş halidir.
Sayfamızdaki bu fonksiyonel ürünümüzde arama motorumuzun üzerinden  dinamik paketleme sekmesine tıklamamız ve akakabinde uçak bileti +otel +transfer ekleyip tüm servisteri aynı anda satın almanız size hem ücret bakımından çok avantajlı fiyatlara ulaşmanızı sağlayacağı gibi hemde zamandan tasarruf edip ‘Uygunrezervasyon.com’un çeşitli sürpriz avantajlarından yararlanma fırsatı yakalamış olacaksınız…

 

 

TÜM DESTİNASYONLARDA KİŞİYE ÖZEL TRANSFER HİZMETLERİ
İstenilen kişi sayısında ve tercih edilen şehirlerde bireysel transfer seçenekleri

 

Seyahat etiğiniz destinasyonda ‘’Uygunrezervasyon.com’’ dan sadece uçak veya otel satın almış olabilirsiniz fakat bu alınmış olan servislere ayrıca taransferde eklemeniz mümkün kişi sayınız ne olursa olsun size veya grubunuza özel azru edilen araç tipinde güvenilir ve hızlı bir biçimde tüm transfer hizmetleriniz seçilen şehirlerde sağlanmaktadır.  

Tüm soru ve talepleriniz için bizleri aramaktan lütfen çekinmeyiniz, sizlere yardımcı olmak bizleri mutlu eder…

Call Center