Bali Nusa Dua'da Deniz & Ubud'da Kültür Denpasar - İstanbul

Egzotik Adaların Gözdesi Bali... Türk Hava Yolları direkt uçuşuyla en uygun fiyat seçenekleriyle...

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul–Denpasar/Denpasar-İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri,
 • Ubud’da 4* otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama,
 • Bali’de deniz kenarında 4* otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama,
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
 • Otel ve turist şehir vergileri,
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası,
 • KDV.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu,
 • Programda belirtilmeye tüm yemekler,
 • Şahsi harcamalar, 
 • Ekstra turlar ve programda belirtilmeyen yemekler,
 • Covid-19 Sigortası,
 • Seyahat & Sağlık Sigortası,
 • Şoför tipleri 5-10 Usd / kişibaşı (isteğe bağlı).
1.Day

İstanbul-Denpasar-Ubud

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali buluşma noktamızda buluşuyoruz. Check-in işlemlerinin tamamlanması ve pasaport kontrollerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Denpasar’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 12 saat süren bir yolculuğun ardından Denpasar’a varıyoruz. Gümrük kontrollerinin ardından havalimanında karşılanıyor ve otele transferimiz gerçekleşiyor. Check in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Konaklama otelimizde.

 • Uçuş No: TK 66 (Türk Havayolları) - Kalkış: Istanbul - Tarih: 01 Mayıs 2022 - Saat: 02:10 - Varış: Denpasar - Tarih: 01 Mayıs 2022 - Saat: 19:30
2.Day

Ubud

Kahvaltının ardından serbest gün. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Kintamani (Volkan) (Ögle Yemekli- 60 USD) turuna katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak Bali’nin yerel dansı olan “Barong Dansını” izlemek üzere Batubulan köyüne hareket ediyoruz. İyi ile kötünün mücadelesinin anlatıldığı bu güzel performansın ardından sanatçılar köyü Celuk’a hareket ediyoruz. Celuk’ta gümüş ve ahşabın maharetli ellerde nasıl birer sanat eserine dönüştüğünü görme imkanı bulacağız. Ardından Batur Volkanı’nın eşsiz güzelliğini görmek ve krater gölü manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi almak üzere Kintamani’ye gidiyoruz. Yemeğin ardından Kutsal Su Tapınağı olarak da bilinen Tirta Empul tapınağını ziyaret ediyoruz. Tapınak gezimiz sonrası Gunung Kawi Kraliyet anıtlarını ziyaret ediyoruz. Gezilerimizin ardından Tegalalang pirinç teraslarını görme imkanı buluyoruz. Turumuzun bitiminde otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3.Day

Ubud

Kahvaltının ardından serbest gün. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Kutsal Maymun Ormanı ve Tapınaklar turuna (Ögle Yemekli kişi başı 75 USD) katılabilirler. Turumuzda öncelikle Bali sanatını daha yakından tanımak üzere Singapadu köyüne gidiyoruz. Ardından Pura Dalem Agung Padangtegal tapınağını ve ölü yakma seramonilerinin de gerçekleştiği kutsal bahar hamamı tapınağını ziyaret etmek üzere Kutsal Maymun Ormanı’na doğru yola çıkıyoruz. Ziyaretlerimizi gerçekleştirip yemeğimizi almak üzere yerel bir restorana gidiyoruz. Yemek sonrasında eşsiz güzellikteki mimarisi ile ünlü Pura Saraswati tapınağını ziyaret ediyoruz. Tapınak ziyaretlerimiz sonrası farklı hediyelik eşya seçenekleri bulabileceğiniz Ubud Pazarına gidiyoruz. Günün son ziyaret noktası ünlü İspanyol Ressam Antonio Blanco’nun eserlerinin sergilendiği müze olacak. Ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

4.Day

Ubud-Nusa Dua

Kahvaltının ardından Tanjung Benoa ya hareket ediyoruz. Check in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz (14:00 sonrası) Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde.
Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra opsiyonel olarak düzenlenecek Kecak Dansı ve Uluwatu Tapınağı turuna katılabilirler.
Rehberimizin belirteceği saatte lobide buluşup Uluwatu Tapınağı’na gitmek üzere hareket edeceğiz.Deniz seviyesinden 100 mt yüksekte bulunan ,etrafı ormanlarla çevrili bu güzel tapınağı gezip , ardından Rama ve Shinta’nın aşkını anlatan mitolojik dans gösterisini izleme imkanı bulacağız. Gösterinin ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

5.Day

Nusa Dua

Kahvaltının ardından serbest gun. Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde.
Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Bali Esintileri  turuna katılabilirler.
Otelimizden Klungkung bölgesine doğru hareket ediyoruz. İlk ziyaret noktamız Kerta Gosa antik mahkeme binası. Ziyaretimiz sonrası yolculuğumuza eşsiz manzaralar eşliğinde Bukit Jambul bölgesine doğru devam ediyoruz. Bali Hinduizmi’nin Ana Tanrıçası Besakih tapınağını ziyaret edip, Hinduizm ile ilgili detaylı bilgi ediniyoruz. Yerel bir restoranda alacağımız yemeğin ardından meşhur Luwak kahvesinin ve Endonezya baharatlarının yetiştiği tarlaları ziyaret ediyoruz. Ardından Bali’nin en güzel tapınaklarından olan, Bangli Krallığı’nın merkez tapınağı Kehen’i ziyaret ediyoruz. Son durağımız geleneksel kapıları ile ünlü Penglipuran Köyü olacak.
Ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

6.Day

Nusa Dua

Kahvaltının ardından serbest gun. Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde.
Dileyen misafirlerimiz Tanah Lot&Taman Ayun turuna katılabilirler.
Rehberimizin belirteceği saatte lobide buluşuyoruz. İlk durağımız Taman Ayun tapınağı olacak. İsmi güzel bahçe anlamına gelen bu güzel tapınağı ve bahçelerini görme imkanı bulacağız. Ardından Alas Kedaton Maymun Ormanlarından geçerek Tanah Lot tapınağına varacağız.Tapınağı gezdikten sonra hüneşin okyanus üzerinde batışını izleme imkanı bulacağız.
Ardından otelimizie dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

7.Day

Nusa Dua-Denpasar-İstanbul

Kahvaltının ardından rehberiniz belirteceği saatte Denpasar havalimanına transfer oluyoruz. Havalimanına varışımızı takiben check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.

 • Uçuş No: TK 67 (Türk Havayolları) - Kalkış: Denpasar - Tarih: 07 Mayıs 2022 - Saat: 21:00 - Varış: Istanbul - Tarih: 08 Mayıs 2022 - Saat: 04:50
8.Day

İstanbul

Sabah saatlerinde İstanbul’a varıyoruz. Turumuzun sonu, bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETLERİ

275 USD Yerine 250 Usd
Kintamanı (Volkan) Turu (Ögle Yemekli) 60 $ + Kutsal Maymun Ormanı ve Tapınaklar Turu (Ögle Yemekli) 75 $
Kecak Dansı ve Uluwatu Tapınağı 30 $ + Bali Esintileri (Ögle Yemekli) 75 $ + Tanah Lot&Taman Ayun 35 $

Call Center