Seyşeller (Kişiye Özel Gezi) Mahe - İstanbul Yıl boyunca herhangi bir tarihte kişiye özel gezi...
1.Day

ISTANBUL – SEYŞELLER 

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK748 sefer sayılı uçuşu ile 01.05 de Seyşeller’in başkenti Mahe’ye hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yerel saat ile 10.55 de varış. Ardından özel aracımız ile otelinize transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkanı. Geceleme otelimizde.

2.Day

SEYŞELLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  tam gün sürecek olan  extra Mahe Adası Turunakatılabilirler. Bu turumuzda Mahe’nin en güzel köşelerini görüp tanıma fırsatı elde edeceksiniz. Başkent Victoria‘nın Hustle ve Bustle’ ını gördükten sonra; Morne Blanc çay tarlasında küçük bir mola verip; birbirinden güzel kumsallarında güneşlenme imkanınız olacaktır. Ayrıca turumuzda, Seyşeller’e özgü muhteşem botanik bahçelerini, sanat köyünü ve model gemi yapımı fabrikasını gezebileceksiniz. Turun bitiminde otele dönüş. Konaklama otelimizde.

3.Day

SEYŞELLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tam gün sürecek olan ekstra Reef Safari Turunakatılabilirler. Adalardan en ünlülerini gezebileceğiniz bu turda, Seyşeller’i tanımak için özel bir fırsat yakalamış oluyorsunuz. St Anne Marine Ulusal Parkını görebilir, Seyşeller’in koruma altındaki bu müthiş deniz yaşamına tanık olabilirisiniz. Ayrıca elle balık besleme zevkini yaşayabilir, şnorkel ekipmanlarıyla sualtının büyüleyici dünyasını keşfedebilirsiniz. Turun ardından otele dönüş ve serbest zaman. Dinlenme, yüzme ve şnorkel imkanı. Konaklama otelimizde.

4.Day

SEYŞELLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Praslin Turumuza katılabilir; değişik bir gün geçirebilirler. Bu turumuzda, Mahe’ye hızlı feribotla 1 saat; havayolu ile 15 dakika mesafede bulunan Seyşeller’in ikinci büyük adası Praslin’i tanıyoruz. Mai vadisini de ziyaret etme imkanı bulabileceğimiz bu turda; 7000 coco de mer palmiyesi bulunan olağanüstü güzellikteki ormanı ile birlikte; yine burada ender rastlanan kuşlardan kara papağanı da görebiliriz. Turun ardından otele dönüş ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5.Day

SEYŞELLER

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra La Digue Turuna katılabilirler.  Seyşeller’İn üçüncü büyük adası olan La Digue de görülmeye değer büyüklükteki granit taş oluşumlarını görüp; kurutulmuş hindistancevizi fabrikası, eski vanilya ve tarçın fidanlıklarını gezme imkanınız olacaktır. Bu adaların bakir koylarında yüzme ve güneşlenme imkanı da bulacaksınız. Turun ardından otele dönüş ve serbest zaman. Konaklama otelimizde

6.Day

SEYŞELLER – ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından Mahe Havaalanına transfer ve Türk Havayollarının TK749 sefer sayılı uçağı ile saat 12.25 de İstanbul’a İstanbul’a hareket. Yaklaşık 8.5 saat süren uçuş sonrası yerel saat ile 18.10 da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz…

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Tercih edilen otelde ve pansiyon tipinde konaklama,
 • Havaalanı ve otel transferleri,
 • Tüm vergiler,
 • Seyahat sigortası,
 • KDV.

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Tercih edilen havayolları ile İstanbul/ Seyşeller / İstanbul uçuşu,
 • Yurt dışı çıkış harcı (15TL)
 • Fazla bagaj ücretleri,
 • İsteğe bağlı yapılabilecek geziler,
 • İptal teminatlı seyahat sağlık sigortası,
 • Kişisel harcamalar.
Call Center