Andaman Denizi'nin Büyüleyici Adaları Phuket - İstanbul Phuket, Krabi, Phi Phi Adası, Ao Thalane Mangrov Ormanları, Poda Adaları
1.Day

10 Kasım Cumartesi: İSTANBUL - PHUKET

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Peninsula Tours kontuarı önünde saat 12.00’da buluşma. Bilet ve pasaport işlemleri sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK 172 sefer sayılı uçuşuyla saat 15.15’te Phuket’e hareket. Uçakta gece yolculuğu. 

2.Day

11 Kasım Pazar: PHUKET

Yerel saatle 04.30’da varış. Otele transfer ve otelde dinlenme. Tam gün serbest zaman ve otel olanaklarından faydalanma imkânı. Otelde akşam yemeği ve konaklama.  

3.Day

12 Kasım Pazartesi: PHUKET

Tam gün serbest zaman ve otel olanaklarından faydalanma imkânı. Dileyen misafirlerimiz mercan kayalıklarıyla ünlü Coral ve Racha adalarına yapılacak olan geziye katılabilirler. 

4.Day

13 Kasım Salı: PHUKET - KRABİ

Phuket Limanı’na transfer. Krabi’ye tekneyle hareket. Öğle saatlerinde otele varış. Dileyen misafirlerimiz Ao Thalane Mangrov Ormanları’nda kano gezisine katılabilirler. Akşam saatlerinde otele dönüş. Otelde konaklama. 

5.Day

14 Kasım Çarşamba: KRABİ

Tam gün serbest zaman ve otel olanaklarından faydalanma imkânı. Dileyen misafirlerimiz Kai, Mo, Thap ve Poda adaları gezisine katılabilirler. Otelde konaklama. 

6.Day

15 Kasım Perşembe: KRABİ - PHI PHI ADASI

Krabi  Limanı’na transfer. Phi Phi Adası’na tekneyle hareket. 2 Saatlik bir yolculuk sonrasında varış. Tam gün serbest zaman ve otel olanaklarından faydalanma imkânı. 

7.Day

16 Kasım Cuma: PHI PHI ADASI

Tam gün serbest zaman ve otel olanaklarından faydalanma imkânı. Dileyen misafirlerimiz Yao Noi Adası gezisine katılabilirler. Otelde akşam yemeği ve konaklama. 

8.Day

17 Kasım Cumartesi: PHI PHI ADASI - PHUKET

Tekneyle Phuket’e hareket. 3 saatlik bir yolculuk sonrasında Phuket’ e varış. (Dileyen misafirlerimiz için otel uçak saatine kadar otel konaklaması hizmeti sağlanacaktır.) 

9.Day

18 Kasım Pazar: PHUKET - İSTANBUL

Havalimanına transfer. Türk Hava Yolları’nın TK 173 sefer sayılı uçuşuyla saat 05.50’de İstanbul’a hareket. Yerel saatle 12.55’te varış.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Phuket’te 2 gece oda kahvaltı konaklama, 
Krabi’de 2 gece oda kahvaltı konaklama, 
Phi Phi Adası’nda 2 gece oda kahvaltı konaklama, 
Phuket-Krabi-Phi Phi Adası tekne geçişleri, 
2 akşam yemeği,
Yerel rehberlik hizmeti, 
Havalimanı transferleri, 
KDV.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Dış hat uçak bileti, 
Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri ve içecekler, 
Fazla bagaj ücretleri,
Valiz taşıma ücretleri, 
Programda isteğe bağlı belirtilen geziler, 
İptal teminatlı seyahat sağlık sigortası, 
Yurtdışı çıkış harcı, 
Kişisel harcamalar. 

 

Call Center