Baştanbaşa Tayland Bangkok - İstanbul

Uzakdoğu'nın en popüler ülkesi Tayland İlkbahar ve Şeker Bayramı özel fiyatıyla...

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul – Bangkok / Phuket– İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti,
 • Havalimanı vergiler,
 • Bangkok’da 4* otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama,
 • Chiang Mai’de  4* otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama,
 • Phuket’de  4* otelde  4 gece oda kahvaltı konaklama,
 • Programda belirtilen tüm panoramik ve şehir turlar,
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri,
 • Türkçe rehberlik hizmetleri,
 • Seyahat sigortası,
 • KDV.

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harcı (50 TL), 
 • Programda belirtilmeyen tüm yemekler ve içecekler,
 • Kişisel harcamalar,
 • Ekstra turlar,
 • İptal teminatlı seyahat sağlık sigortası.
1.Day

İstanbul-Bangkok

Istanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşmamız ile programımız başlıyor. Ardından Türk Havayollarına ait TK58 sefer sayılı uçuşu ile Bangkok’a hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.

2.Day

Bangkok

Yaklaşık on saatlik bir uçuşun ardından Bangkok’a varıyoruz. Pasaport işlemlerinin tamamlanmasının ardından alanda bizleri bekleyen özel araçlarımız ile şehir turumuz için hareket ediyoruz. Turumuz esnasında 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğindeki Uyuyan Buda, Oturan Buda, Altın Buda, eski ve yeni Parlamento binaları ve Kraliye Caddesi  görülecek yerler arasında.  Gezilerimizin sonrası otelimize transfer ve check in yapıyoruz.. Arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Kanallar turuna katılabilirler. Kanallar turumuzda motorlu kayığımızla birbirilerine bağlı irili ufaklı kanallar arasında yol alıp yerel halkın yaşamını başka bir açıdan gözlemleme imkanı bulacağız.  Konaklama otelimizde

3.Day

Bangkok

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği yüzen çarşı turuna  katılabilirler. Otelimizden hareket ederek yaklaşık 1,5 saat yol alıyoruz. Ardından Asya’ya özgü uzun kuyruklu motorlarla yüzen çarşıya doğru hareket ediyoruz. Yüzlerce su kanalı arasında kurulmuş olan köyleri görerek yüzen çarşıya ulaşıyoruz. Yerel halkın küçük kanolarla tezgahlar kurduğu bu rengarenk çarşıda çeşitli hediyelik eşyalar , el emeği eserler ve yerel meyve-sebzeler satılmaktadır. Burada alışveriş için bir süre mola veriyoruz. Gezilerimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Siam Niramit Show’a katılabilirler. Konaklama otelimizde.

4.Day

Bangkok-Chiang Mai

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Yerel Havayolları ile Chiang Mai uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımızı takiben Chiang Mai şehir turumuza başlıyoruz. İlk olarak şehrin 15 km kadar dışında yer alan Kuzey Tayland’ın en ünlü tapınağı Wat Phrathat Doi Suthep Tapınağını ziyaret ediyoruz.  Hava durumuna bağlı olarak tapınaktan Chiang Mai’nin eşsiz manzarasını izleme fırsatı bulacağız.   Wat Suan Dok ve Wat Chide Luang turumuz esnasında ziyarete edeceğimiz diğer tapınaklar. Gezimiz sonrası otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

5.Day

Chiang Mai

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından opsiyonel olarak düzenlenecek olan Chiang Rai turuna katılabilirler. Erken kahvaltının ardından Chiang Rai (Altın Üçgen) bölgesini gezmek üzere hareket ediyoruz. Wat Rong Khun (Beyaz Tapınak), Baan Si Dam (Black House) ve Wat Rong Seur (Mavi Tapınak) tapınakları ilk ziyaret noktalarımız. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alıyor olacağız. Ardından Mekong nehri’nde Tayland, Laos ve Myanmar’ın kesiştiği noktayı görebileceğimiz tekne turuna çıkıyoruz. Tekne turumuzda Don Xao Laos adasını da ziyaret edeceğiz. Turumuzun bitiminde otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

6.Day

Chiang Mai-Phuket

Kahvaltının ardından havalimanına transfer. Yerel havayolu ile Phuket uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Kısa bir uçuşun ardından Phuket’e varıyor ve alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Ardından otelimize transfer oluyoruz. Check-in işlemlerinin ardından odalarımıza yerleşme ve serbest zaman.   Arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Fil Safari turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.

7.Day

Phuket

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından opsiyonel olarak düzenlenecek olan Phi Phi Adası turuna katılabilirler. Turumuzda Tayland’ın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile gidiyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajı’nda Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkanı buluyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’i panaromik olarak göreceğiz. Daha sonra Viking Mağarası’nı ziyaret ediyor öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda alıyoruz. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Turumuzun ardından Phuket’e dönüyoruz. Konaklama otelimizde. 

8.Day

Phuket

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından opsiyonel olarak düzenlenecek olan James Bond Adası turuna katılabilirler. Lobiden buluşarak limana transfer olacağız. Tekne ile yapacağımız keyifli bir yolculuğun ardından James Bond Adası’na varıyoruz. Harika kumsalları ve turkuaz mavisi suları ile Dünya’nın en güzel doğal oluşumlarından birisi olan bu ada aynı zamanda adını da aldığı James Bond film serisinde de kullanılmıştır. Turumuzda kano ile keyifli bir gezinti yapma şansımızda olacak. Öğle yemeğimizi turumuz sırasında alacağız. Gezimizin ardından Phuket’e dönüyoruz. Akşam yemeğimizi yerel restoranda aldıktan sonra otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Phuket’teki otelimizde.

9.Day

Phuket-İstanbul

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve havalimanı’na transfer. Türk havayolları TK 173 sefer sayılı uçuşı  ile İstanbul uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.  

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETLERİ
Large Paket 370 $ Yerine 340 $

Yüzen Çarşı Turu $ 50,00 
Chian Rai (Altın Üçgen Turu) $ 150,00
Fil Safari Turu $ 40,00 
James Bond Adası Turu $ 130,00

X Large Paket 495 $ Yerine 450 $
Kanallar turu $ 35,00
Yüzen Çarşı Turu $ 50,00
Chian Rai (Altın Üçgen Turu) $ 150,00
Fil Safari Turu $ 40,00
Phi Phi Adası Turu $ 90,00
James Bond Adası Turu $ 130,00

Call Center