Ramazan Bayramı'nda Dubai Sharjah - İstanbul

Ramazan Bayramı'nda Dubai...

Opsiyonel Turlar Ful Paket
Ayrı ayrı 365 USD yerine ful paket 330 USD
Ful Paket: Souk Madinat Jumeirah–Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu–Dubai Mall Gezisi (75 Dolar) + Burj Khalifa Giriş Biletleri (50 Dolar) + Miracle Garden & Dubai Frame Turu (70 Dolar) + Akşam Yemekli Çöl Safari Gezisi (80 Dolar) + Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Global Village Gezisi (90 Dolar)

Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında 365 Dolar yerine 330 Dolar olacaktır.

1.Day

İstanbul-Sharjah-Dubai

2.Day

Dubai

Sabah, kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Miracle Garden Turuna Katılabilirler. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ise opsiyonel olarak düzenlenen Akşam Yemekli Çöl Safari Gezisine katılabilir. Geceleme otelimizde. Opsiyonel Tur : Dubai Frame & Miracle Garden Turu 70 Dolar Kişi Başı 45 milyondan fazla çiçek kullanılarak dizayn edilen Masal şehir Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en büyük çiçek bahçesinde tamamen çiçeklerden yapılmış devasa uçak Airbus A380 ve birbirinden çeşitli objeler nefesinizi kesecek. Dünyanın en büyük çerçevesinden Dubai’nin hem geçmiş hem de geleceğine bakıp çok etkileneceksiniz. Çerçeve zirvesine çıkışınız esnasında Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovlarla izleyecek, camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarında hissedeceksiniz. Opsiyonel Tur: Akşam Yemekli Çöl Safari Gezisi 80 Dolar Kişi Başı (Çocuk İndirimi Yoktur) 4x4 ciplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, gün batımını izleyebilirsiniz. 4x4 jeeplerle kum tepelerinde yapılan eğlenceli ve Birleşik Arap Emirliklerini ziyaret eden tüm misafirlerin yapmadan dönmedikleri aksiyonu bol bir gezidir. Kızıl kumlarda yapılan eğlenceli gezinin ardından çölün ortasında akşam yemeği, çay kahve ve sınırsız alkolsüz içecek servisi yapılan ve birbirinden güzel şovların yapıldığı bedevi kampında gün devam ediyor. Yemek ve gösterilerin ardından turumuz sonra eriyor ve bizi otellerimizden alan özel araçlarımızla tekrar otelimize dönüyoruz.

3.Day

Dubai

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenen Abu Dhabi Gezisi ve Global Village Turuna (öğle yemekli) katılabilir. Geceleme otelimizde. Opsiyonel Tur: Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii Gezisi + Global Village 90 Dolar Kişi Başı Gezimiz süresince yedi emirliğin başkentini yakından tanıyacaksınız. Basra Körfezi kıyısında konumlanan şehrin en önemli özelliği oldukça modern bir görünüme sahip olmasıdır. Ada olmasına rağmen köprülerle ana karaya bağlanmış olan şehri keşfederken mimarisine hayran olacaksınız. Ayrıca bu turumuza sınırsız soft içecekli, açık büfe öğle yemeği dahildir. Dünyanın Çeşitli Ülkelerinin Pavilyonlarından Oluşan, Dubainin En Eğlenceli Mekanlarından Biri Olan Global Village Sezonluk Bir Eğlence Parkıdır. Her Yıl Kasım Ayının İlk Haftası Açılır Ve Nisan Ayının İlk Haftasında İse Kapanır. İçerisindeki Ülke Pavilyonlarında O Ülkelere Ait Yiyecek İçeceklerden Tutun Ülkelere Ait Yöresel Hediyelik Eşyaları Satın Alabileceğiniz Ve Yine Ülkeler Ait Şovları İzleyebileceğiniz Bu Park Size Dubai’nin Bir Arap Şehri Olmasının Yanında Çok Uluslu Bir Kent Olduğunu Gösterecektir.

4.Day

Dubai

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Bugün tam gün serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz deniz, kum ve güneşin tadını çıkartabilir dileyen misafirlerimiz alışverişlerini yapabilir. Geceleme otelimizde.

5.Day

Dubai-Sharjah-İstanbul

Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak otelden ayrılıyoruz. Tur liderinizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile belirtilen saatte uçuşumuz başlıyor. Varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Air Arabia Hava Yolları ile İstanbul(SAW)-Sharjah/İstanbul(SAW) gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti,
 • Air Arabia Hava Yolları Global Asistance Korona Virüs Paketi,
 • Havalimanı vergileri,
 • Seçilen otelde 4 gece oda & kahvaltı konaklama,
 • Alan-otel-Alan transferleri,
 • Panoramik Dubai şehir turu,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti,
 • TURSAB mesleki sorumluluk sigortası,
 • KDV.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle ve akşam yemekleri,
 • Dubai Vizesi,
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
 • Tur programında belirtilmeyen tüm geziler,
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 • Müze ve ören yerleri girişleri,
 • Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası,
 • Seyahat & Sağlık Sigortası,
 • Şoför tipleri 5-10 Euro / kişi başı (isteğe bağlı),
 • Tourism Dirham / Otel Vergisi. (Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir) 2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED (yaklaşık 3 USD) 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 USD) 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED (yaklaşık 5 USD'dir)
Call Center