Sinop&Kastamonu&Samsun Sinop - İstanbul

Ekim 2020&Ekim 2021 arası Butik Sinop&Kastamonu&Samsun gezisi...

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler 

 • Türk Havayolları ile İstanbul/Sinop–Samsun/İstanbul gidiş–dönüş uçak biletleri ve vergiler,
 • 1 Gece Sinop’da 5* Alesta Apart Hotel’de konaklama, 2 Gece Kastamonu’da tarihi Uğurlu Konakları’nda yada benzeri butik otellerde konaklamalar,
 • Programda belirtilmiş olan tüm kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri,
 • Profesyonel rehberlik hizmeti,
 • Programda belirtilmiş olan tüm turlar ve transferler,
 • Özel araçlar ile tüm ulaşım hizmetleri, (Sosyal mesafeyi korumak ve sizlerin konforu için; Programımıza katılacak olan misafir sayısına göre, her bir misafirimize 2 kişilik koltuk tahsisi yapılacaktır.) 
 • Zorunlu Seyahat Sigortası,
 • HDI Sigorta ile özel Seyahat İptal ve Sağlık Sigortası,
 • KDV.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri, yoldaki yemekler ve akşam yemeklerinde alınacak olan içecekler,
 • Otellerdeki ekstralar,
 • Kişisel Harcamalar.
1.Day

Istanbul-Sinop-Erfelek-Sinop

Saat 06:00’da İstanbul Havalimanı İç Hatlar Terminalinde acente yetkilisiyle buluşma. Saat 08:25’de Türk Hava Yolları’nın TK 2842 sefer sayılı uçuşu ile Sinop’a hareket. Saat 09:40’da Sinop’a varış. Bizleri bekleyen özel aracımız ile Erfelek’e hareket. Tatlıca Şelaleleri gezimizin ardından öğle yemeği için yerel restoranımıza hareket. Kısa bir dinlenmenin ardından Sinop gezimize devam edeceğiz. Sinop Kalesi, tarihi Sinop Cezaevi, Sinop Arkeoloji Müzesi, Alaaddin Keykubat Camii, Pervane Medresesi göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Akşam yemeğimiz çevre şartlarına bağlı olarak yerel restoranda yada otelimizde alınabilir. Konaklama Sinop’daki otelimizde. 

2.Day

Sinop-Abana-Inebolu-Kure Daglari Milli Parkı-Kastamonu

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Türkiye’nin tek fiyordu olarak bilinen Hamsilos Koyu ve Türkiye’nin en kuzey noktası İnceburun gezimize devam ediyoruz. Kahve molamızın ardından  Abana’ya hareket edeceğiz. Yerel restoranımızda alacağımız öğle yemeğimizin ardından İnebolu’ya hareket ediyoruz. Kastamolu’ya bağlı bir liman şehri olan İnebolu, geleneksel mimari örnekleri ve doğal güzellikleriyle görülmesi gereken bölgelerden biridir. Turumuzun ardından Küre Dağları Milli Parkı’na hareket. Horma Kanyonu ve Ilıca Şelalesi gezileri, Çatak kanyonu cam seyir terasının görülmesinin ardından otelimize hareket. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 

3.Day

Kastamonu-Taskopru-Kasabakoyu-Kastamonu

Otelimizde alacağımız kahvaltının sonrasında, Taşköprü’ye hareket. Cuma günleri kurulan köylü pazarı ve Taşköprü gezimizin ardından Kasabaköyü’ne hareket. UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde bulunan Mahmutbey Camii gezisinin ardından, yerel restoranımızda öğle yemeğimizi alacağız. Kastamonu gezimize devam ediyoruz… İsmail Bey Külliyesi ve Deve Hanı, Kastamonu evleri, Yakupağa Camisi, Etnografya Müzesi (Liva Paşa Konağı), eski Belediye Binası, Cem Sultan Bedesteni, Aşirefendi Hanı, Nasrullah Camisi, Cumhuriyet Meydanı ve Kastamonu Saat Kulesi gezilerimizin ardından, yerel restoranımızda akşam yemeği ve serbest zaman.Geceleme  otelimizde.  
 

4.Day

Samsun-Bandirma Vapuru-Amazonlar Diyari-Onur Aniti-Gazi Muzesi-Ilk Adim Aniti

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Amazonlar Kenti Samsun'a doğru hareket edeceğiz.  İlk olarak Mustafa Kemal ATATÜRK'ün milli mücadeleyi başlatmak için 19 Mayıs 1919 'da 18 arkadaşıyla birlikte Samsun'a geldikleri vapur olan Bandırma Vapuru'nu ziyaret ediyoruz. Samsun Belediye Park'ında Samsun'un simgesi haline gelmiş, Mustafa Kemal ATATÜRK'ün şehre ilk çıktığı noktaya dikilen Avusturalyalı Heykeltraş Heinrich Krippel tarafından yapılan Atatürk Onur Anıtı'nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Samsun'a geldiğinde kaldığı otel Mantıka Palace 1940 yılında restore edilerek müze haline dönüştürülmüş Gazi Müzesi ziyaret edip Arkeoloji Müzesi'ni geziyoruz. Samsundaki gezimizin ardından akşam yemeğimiz için yerel restoranımıza hareket edeceğiz. Akşam yemeğimizin ardından Samsun Hava Limanına hareket ve TK2815 sefer sayısı uçuşumuz ile saat 22:00’de İstanbul’a hareket ve 23:40’da İstanbul Havalimanına varış.

Konaklama Detayları
1 Gece Sinop’da 5* Alesta Apart Hotel’de konaklama
2 Gece Kastamonu’da tarihi Uğurlu Konakları’nda konaklama 

Uçuş Detayları
İstanbul / Sinop      THY    08:25  - 09:40   
Samsun / İstanbul      THY     22:00 - 23:40  

Uçak bileti promosyon sınıftan hesaplanmış olup, rezervasyon esnasında oluşabilecek fiyat farkı misafirlerimize  yansıtılacaktır.

Call Center