Paris: Sanatın Aşkın ve Gastronominin Başkenti Paris - İstanbul Montmartre’den Quartier Latin’e uzanan hikâyeleri ve açık hava müzesini andıran sokaklarıyla dünyanın en romantik şehirlerinden birinde keyifli bir gezi…
1.Day

İSTANBUL - PARİS

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 07.30’da buluşma.  TK 1823 sefer sayılı uçuşla saat 10.05’te Paris’e uçuş. Yerel saatle 12.40’ta varış. Paris kent gezisi: Opera Meydanı, Opera Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, Champs-Elysées, Zafer Takı, Eyfel Kulesi, Askeri Müze, Alexandre III Köprüsü, Meclis Binası, Napolyon'un Mezarı, Orsay Müzesi, Louvre Sarayı ve Müzesi, Chatelet Meydanı, Ile de la Cité ,Vendome Meydanı ve Madelain Kilisesi. Otele transfer. Otelde konaklama. 

2.Day

PARİS

Fransa’nın sembolü haline gelmiş Eyfel Kulesi gezisi: Eyfel Kulesi 1887 ile 1889 yılları arasında Gustave Eiffel'in firması tarafından, Fransız Devrimi'nin 100. yıl kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Expo 1889 Paris fuarının giriş kapısı olarak inşa edilen kuleye çıkış. Kulede fotoğraf molası. Öğleden sonra Tekneyle Seine Nehri Gezisi: Seine nehri köprüleri, Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı’nın nehirden görülmesinin ardından Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesi’ne fünikülerle çıkış. Sacré-Coeur (Adaklar Kilisesi) gezisi ve Ressamlar Meydanı’nda serbest zaman. St Michel bölgesindeki Meryem Ana'ya ithaf edilmiş dünyaca ünlü Notre Damme Katedrali ve Lüksemburg Bahçeleri gezisi. Otelde konaklama. 

3.Day

PARİS 

Paris kent gezisinin devamı: İçi oyuk bir küp görünümüne sahip Paris'in modern yüzünü yansıtan La Defense Takı, Pigalle'deki Moulin Rouge, 1792’de Fransız Devrimi’nde önemli olaylara sahne olmuş ve 1119 kişinin giyotinle idam edildiği Paris’in en büyük ve en ünlü meydanı Concorde. Öğleden sonra serbest zaman. Otelde konaklama. 

4.Day

PARİS - İSTANBUL

Havalimanına transfer. TK 1827 sefer sayılı uçuşla saat 15.30’da İstanbul’a hareket. Yerel saatle 18.10’da varış. 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Türk Hava Yolları’yla İstanbul - Paris - İstanbul ekonomi sınıfı dış hat uçak bileti, 
3 gece 4 yıldızlı merkezi otelde oda kahvaltı konaklama, 
Programda belirtilen tüm geziler, 
Havalimanı transferleri, 
Türkçe rehberlik hizmeti,
Yerel rehberlik hizmeti, 
Seyahat güvence paketi, 
KDV.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Tam gün Disneyland gezisi ve park giriş biletleri,
Müze giriş biletleri,
Öğle ve akşam yemekleri, 
Tüm içecekler, 
Yurtdışı çıkış harcı, 
Bahşişler, 
Fransa vize ücreti,
Kişisel harcamalar.

 

Call Center