RegisterRemind My Password
Sign in

Fiyata dahil olan hizmetler:

 • Türk Havayolları ile İstanbul-Elazığ gidiş / Erzincan-İstanbul dönüş uçak bileti
 • Tunceli Grand Şaroğlu Otel’de 2 Gece kahvaltı, akşam yemeği dâhil konaklama
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Bilgi notları Otoban ve otopark ücretleri
 • Zorunlu Paket Tur Sorumluluk Sigortası


Fiyata dahil olmayan hizmetler:

 • Öğle yemekleri
 • Tüm yemeklerde alınacak ekstra içecekler
 • Kişisel Harcamalar ve otel ekstraları
 • Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası

Sigorta ile ilgili not:

Tur fiyatına, yasayla zorunlu kılınan Zorunlu Paket Tur Sorumluluk Sigortası dahildir. Bu sigorta poliçesi 1618 Sayılı Yasanın öngördüğü şartları taşımakta olup Acente ve Havayolu şirketinin iflası halinde kullanılan bir teminattır. Tur ücretine Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası dâhil değildir. Dileyen misafirlerimiz mücbir sebeplerle son anda turun iptal edilmesi halinde toplam tur bedelinin yüzde 75’ine kadar iade almayı mümkün hale getiren iptal sigortası dahil, Tıbbi tedavi teminatları, Bagaj kaybı, gibi teminatların geçerli olduğu ek sigortayı alabilirler. Bu ek sigorta ve güvence paketini tur kayıt esnasında en geç 24 saat içerisinde alınmalıdır. Sonrasında alınan sigortalarda ise iptal teminatı hariç Sağlık ve bagaj kaybı gibi diğer teminatlar geçerli olmaktadır. Sözü edilen ek teminatları kapsayan sigorta poliçesi bu tur için 39 TL olup dileyen misafirlerimiz tur kayıt esnasında yaptırabilirler. 70 yaş ve üstü misafirlerimize %100 sürprim uygulanmaktadır.

 

Notlar:

 • Gideceğimiz bölgenin coğrafi koşullarına ve hava şartlarına uygun giysi ile tura gelinmesi rica olunur.
 • Kutsal mekânlara girişte uygun kıyafet (Bayanların yanlarında başörtüsü bulundurması) rica olunur.
 • Tur kaydı ödemenin yapılması ile kesinlik kazanır.
 • Seyahat sigortasının geçerli olabilmesi için turdan önce “Tur katılım sözleşmesi” imzalanması gerekmektedir.
 • Mücbir sebepler dışında “Tur Katılım sözleşmesindeki” iptal-iade koşulları geçerlidir.
 • Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
 • Araç büyüklüğü katılımcı sayısına göre belirlenir.
 • Turumuz en az 12 yetişkinin katılımı ile gerçekleşecektir.
 • Zorunlu durumlarda tur içeriğine sadık kalmak koşuluyla tur programında değişiklik yapabilir. 

1.Day

İSTANBUL - ELAZIĞ - PELTEK - TUNCELİ

İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminalinde saat 10:00’da rehberimizle buluşuyoruz. Türk Hava Yollarına ait TK2646 sefer sayılı 11:00 uçuşu ile Elazığ’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saat 45 dk sürecek yolculuğumuzun ardından saat 12:45’de Elazığ Havalimanına varıyoruz. Elazığ Havalimanında tur aracımızla buluştuktan sonra Tunceli’ye doğru hareket ediyoruz. Güzergahımız üzerinde Keban barajı yapımı sırasında su altında kalacak olan ve kurtarılarak Pertek’e taşınan Sungur Bey Camii ve Çelebi Ağa Camii’ni ziyaret ediyoruz. Pertek Kalesini fotoğraflama imkanı buluyoruz. Pertek gezimizi tamamlamamız ardından Tunceli’ye doğru yola çıkıyoruz. Tunceli’de kısa bir şehir gezisi ardından konaklama ve akşam yemeğini alacağımız Grand Şaroğlu Oteline ulaşıyoruz. http://www.grandsarogluhotel.com

2.Day

TUNCELİ - MUNZUR VADİSİ - OVACIK - OVACIK GÖZELERİ - TUNCELİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Munzur vadisinin eşsiz güzelliklerini görmek üzere Ovacık’a doğru yola koyuluyoruz. Türkiye’de alışılmadık yerel yönetim anlayışıyla gündeme gelen Ovacık ilçesinde verdiğimiz molanın ardından doğal güzelliği ile bilinen ve Dersim Aleviliğince kutsal sayılan Munzur gözelerine varıyoruz. Ziyaretimizin ardından Ovacık’a dönüyoruz ve öğle yemeği molası ardından Tunceli Merkeze dönüş yapıyoruz. Tunceli Merkezde Cem evi ziyareti yapıp, sohbet ederek bölge ve yerel kültürle ilgili bilgi alıyoruz. Ardından otelimize geçiş yapacağız. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. http://www.grandsarogluhotel.com

3.Day

TUNCELİ - ERZİNCAN - İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Pülümür suyunu takip ederek Erzincan’a doğru hareket ediyoruz. Dersim Aleviliğince kutsal sayılan Kutuderesi mevkiinde mola veriyoruz. Güzergah üzerinde doğal güzelliği, zengin bitki örtüsü ve serin havası ile ziyaretçilerini karşılayan doğa harikası Girlevik Şelalesi’ne uğruyoruz. Şelale gezimiz sonrasında Erzincan kent merkezine hareket ediyoruz. Panoramik şehir turumuzun ardından alacağımız öğle yemeği molası sonrasında Havalimanına hareket ediyoruz. Türk Hava Yolları TK2655 sefer sayılı 16:00 uçuşu ile hareket ediyor yaklaşık 2 saat sürecek yolculuğumuzun ardından saat 18:00’de Atatürk Havalimanı’na varıyoruz.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 212 292 40 42
 
pweb@peninsula.com.tr
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Tunceli - Munzur
Sezon
:
Depart/Arrival
:
Elazığ
Accomodations
:
Yerel Oteller
Board
:
Yarım Pansiyon
Description
:
-
Türk Hava Yolları
2 Nights 3 Day(s)
%0
Discount
Buy Now
Shared Social Media
Tour Operators Click Here
Conversation via Whatsapp
+90 533 430 7477
Peninsula Tours | Call Center
Click To Call
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım