RegisterRemind My Password
Sign in

Fiyata Dâhil Olan Servisler:     
Air Arabia Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul-Dubai-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri 
Havalimanı vergileri ve bilet servis ücretleri 
Tercihe göre seçilecek otel paketinde 2 gece kahvaltı dâhil konaklama 
Panoramik Dubai şehir turu  
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri 
PENINSULA TOURS profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti 
Rehber, sürücü ve araç masrafları (Otoyol, park, ulaşım, konaklama, yemek vs.) 

Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler:
Dubai vize ücreti (100 Euro)
Şehir vergisi
Ekstra turlar 
Fazla bagaj ücreti, otel ekstraları ve kişisel harcamalar  
Programda belirtilmeyen tüm gezi, ulaşım hizmetleri ve yiyecek/içecekler 

Şehir vergisi: 
Dirham (AED) veya Dolar (USD) olarak misafirler tarafından otele direk ödenir. 2 ve 3* oteller için gecelik kişi başı 10 AED (Yaklaşık 3 USD), 4*oteller için gecelik kişi başı 15 AED (Yaklaşık 4 USD), 5* oteller için gecelik kişi başı 20 AED (Yaklaşıl 5 USD)’dir. 

 

Önemli Notlar:  
*Mil ile seyahat etmek isteyen misafirlerimizin paket tur fiyatından uçak bileti ücreti ve havalimanı vergileri çıkarılmaktadır. Ancak bu uygulama katılmcı sayısına bağlı olup grup seyahati için netleşen kesin sayıya istinaden belirlenir. Milleri ile business sınıfa upgrade olmak isteyen misafirlerimiz biletleme yapıldıktan sonra hava yolundan gelecek onaya göre bunu memnuniyetle gerçekleştirebilirler.

*Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinden 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.  


*Tura katılacak T.C. pasaportlu vatandaşların Dubai Vizesi’ne ihtiyaçları vardır. Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde PENINSULA TOURS vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz. Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden PENINSULA TOURS sorumlu değildir. 

*PENINSULA TOURS, Birleşik Arap Emrilikleri (B.A.E.) Konsolosluğu arasında aracı konumda olup, konsoloslukça seyahate uygun görülmeyen ve ret yoluyla vize verilmeyen pasaportlardan sorumlu değildir. 

 

*Dış nedenlerden dolayı PENINSULA TOURS programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. 

*Tura katılımın yeterli olmaması durumunda PENINSULA TOURS iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 20 gün önce bildirecektir.   

*PENINSULA TOURS, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

*PENINSULA TOURS, standartları aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri ve lokasyonları değiştirme hakkına sahiptir.

*Ekstra turlar tur rehberi tarafından organize edilecek olup yeterli katılımın oluşmadığı durumlarda iptal edilebilir veya gezi fiyatları revize edilebilir. 

*Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından PENINSULA TOURS sorumlu değildir.  

*İptal ve değişiklik durumunda “PENINSULA TOURS SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir. 

*PENINSULA TOURS ve/veya ilgili eser sahipleri işbu programın düzenleyicisi ve sahibi olup tüm kullanım ve tasarruf yetkisi PENINSULA TOURS’a aittir. İşbu program üzerindeki her türlü metin, yazı, bilgi, fotoğraf, döküman, işaret ve benzeri tüm haklar ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. PENINSULA TOURS’ın yazılı izni olmadan işbu programda bulunan tüm bilgi, içerik, resim, döküman veya işaretlerin kullanılması, herhangi bir amaçla kopyalanması, değiştirilmesi, tekrar yazılması, çoğaltılması, postalanması, aktarılması, yayınlanması ve dağtılması kanuni olarak yasaklanmıştır.  


TUR BROŞÜRÜNÜ ŞAHSIM VE BERABERİMDEKİ TÜM KATILIMCILAR ADINA OKUDUM ANLADIM TESLİM ALDIM 

İSİM SOYİSİM: 
İMZA:

 

 

 

1.Day

İSTANBUL-DUBAİ

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Air Arabia kontuarında yapılacak check-in işlemlerinin ardından saat 01:15’de Air Arabia Hava Yolları’nın G9 284 sayılı tarifeli uçağı ile Dubai’ye hareket. Yerel saatle 06:10’da Sharjah Havalimanı’na varış ve panoramik Dubai şehir turu. Arap Yarımadası’nda Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan yedi emirlikten biri olan bölgede dünyanın en yüksek binası Burç Halife (Burj Khalifa), Basra Körfezi kıyısında yer alan dünyaca ünlü Palmiye Adaları, baharat ve altın çarşıları, meşhur gökdelenlere ev sahipliği yapan Şeyh Zaid Caddesi, “Yelken Otel” olarak bilinen dünyanın en ilginç ve en görkemli mimarilerinden Burç El Arap, Cumeyra (Jumeirah) sahili ziyaret edeceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer ve dinlenme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Çöl Safarisi turuna katılabilirler (90 USD). Gezimizde özel 4x4 jiplerimizle kızıl kum tepelerini geçiyor ve göz alıcı manzaralar eşliğinde çöl kampına varıyoruz. Kum tepelerinin muhteşem manzarasının ve gün boyu değişen büyüleyici renklerin keyfini sürerken Bedevi çadırında kurulan kamp alanımızda açık büfe barbekü yemek eşliğinde oryantal dansları ve etkileyici Tanoura gösterisini izliyoruz. Dileyenler bu eğlenceye nargile keyfi ile devam ederken arzu edenler çöl doğasında deve ile kısa bir gezinti de yapabilir. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme.

2.Day

DUBAİ

Otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Abu Dabi turuna katılabilirler (90 USD). Turumuzda sahip olduğu değerli petrol rezervleri ile kısa bir zaman içerisinde günümüzün en modern şehirlerinden biri haline gelen Birleşik Arap Emrilikleri’nin başkenti Abu Dabi’yi geziyoruz. Bölgenin en çarpıcı mimarilerinden Etihad Kuleleri, “Ortadoğu’nun En Gözde Turistik Yerlerinden” biri olarak gösterilen Ferrari Dünyası Tema Parkı (panoramik olarak görülecektir), Marina ve çevresi, dünyanın sayılı büyük camileri arasından gösterilen Şeyh Zayed Camisi göreceğimiz yerler arasında. Yerel bir restoranda alacağımız açık büfe öğle yemeği sonrası otelimize dönüş ve dinlenme. Arzu eden misafirlerimiz akşam saatlerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Dhow Cruise turuna katılabilirler (70 USD). Turumuzda gösterişli teknemiz ile Dubai Creek limanından ayrılıyor ve Dubai’nin muhteşem gece manzaralarına sınırsız içecek ve açık büfe akşam yemeği ile tanıklık ediyoruz. Gezi ardından otelimize transfer ve geceleme. 

3.Day

DUBAİ-İSTANBUL

Otelimizde alınacak sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Eski Dubai Çarşıları turuna katılabilirler (40 USD). Geleneksel “Abralar (Yerel Tekne)” ile yol alacağımız ilginç gezide ülkenin eski tarihini, yerel ve kültürel izlerini görülebileceğimiz pazarlar ve kapalı çarşıları keşfediyor ve gezimizi ülkenin modern alışveriş yüzü Souk Medinat’in büyüleyici atmosferinde tamamlıyoruz. Gün sonunda uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Saat 20:50’de Air Arabia Hava Yolları’nın G9 281 sefer sayılı tarifeli uçağı ile İstanbul’a hareket. Yerel saatle 00:20’de İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanı’na varış ve turumuzun sonu.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 212 292 40 42
 
pweb@peninsula.com.tr
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Dubai-2 Gece 3 Gün-5 Yıldızlı Otel
Sezon
:
Depart/Arrival
:
DUBAİ
Accomodations
:
5 YILDIZLI OTEL
Board
:
ODA KAHVALTI
Description
:
-
AIR ARABIA
2 Nights 3 Day(s)
%0
Discount
Buy Now
Shared Social Media
Route
Tour Operators Click Here
Conversation via Whatsapp
+90 533 430 7477
Peninsula Tours | Call Center
Click To Call
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım