Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

Toplantı - Etkinlik
Peninsula Turizm olarak şirketinizin her amaca yönelik, Ulusal ve Uluslararası gerçekleştirmeyi planladığınız toplantılarınız için, tüm hazırlıklarınızı büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.
İş ortaklarınızla yapacağınız görüşmeler, basınla paylaşacağınız gelişmeler, şirketinize ait yeni ürününüzü tanıtacak etkinlikler gerçekleştirmeyi planladığınızda Peninsula olarak yanınızdayız.
Peninsula Turizm olarak siz değerli müşterilerimizin şirketlerinin tanıtım, ortaklık, genel içeriklerin ve durumların görüşülmesi gibi çok çeşitli alanlarda gerek kendi içlerinde gerekse diğer kişi, şirket ve kuruluşlarla bir araya gelerek gerçekleştirecekleri toplantılarının planlamalarını sizi dinleyerek en iyi şekilde uzman ekibimizle organize ediyoruz. Toplantı salonu, transfer, ulaşım, konaklama, teknik donanım gibi tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen uzman profesyonel ekibimizle birlikte toplantılarınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Incentive
Bayilerinizi, müşterilerinizi teşvik etmek, takım ruhunu geliştirmek ve motivasyonu arttırmak için nitelikli bir seyahat programı hazırlıyoruz. 
* Yurtiçi ve yurtdışı Şirket Gezileri
* Bayi Toplantıları
* Firma içi motivasyon toplantıları
* Ürün lansman toplantıları
* Dönem toplantıları
* Açılış organizasyonları
* Yurtdışı toplantı ve organizasyonları
* Kurum içi hizmet eğitim seminerleri
* Uçak Bileti

Ad & Soyad (*)
E-Posta Adresiniz (*)
Telefon Numaranız (*)
Talep Ettiğiniz Ülke (*) (*)
veya Şehir (*)
Talep Ettiğiniz Tarih Aralığı (*)
Tarihlerim Esnek
Talep Ettiğiniz Etkinlik Süresi
Talep Ettiğiniz Otel Statüsü
Talep Ettiğiniz Pansiyon Tipi
Tahmini Kişi Sayısı
Detaylı Açıklama
 
Whatsapp ile görüş
+90 533 430 7477
Peninsula Tours | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım