RegisterRemind My Password
Sign in

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:


Türk  Hava Yolları ile İstanbul-Nairobi-İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş bileti,
 
6 gece konaklama,


 


Sabah kahvaltısı,
 
Öğle yemeği,


 


Akşam yemeği,
 
Tüm transferler,


 


4 adet safari,
 
Havaalanı vergileri,                  


 


Seyahat sigortası,
 
Yerel rehberlik hizmeti,


 


KDV
 

 

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

İçecekler, 

Kişisel Harcamalar, 

İptal Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası. 

ÖNEMLİ NOTLAR

  • Gezi Programımız kişiye özeldir.
  • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için gezi katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
  • Gezi paketine dahil olan panoramik şehir gezileri, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik gezilerdir. Panoramik geziler, programda belirtilen diğer geziler de dahil olmak üzere, geziye denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle gezinin yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu gezilerin yapılamamasından Peninsula Tours sorumlu değildir. Bazı geziler kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

VİZE

  • T.C vatandaşları için kapı vizesi uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir.
  • T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de yukarıdaki 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.
  • 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
  • Pasaport ve Gezi evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 
  • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
  • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

 

Peninsula Tours, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Peninsula Tours, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek geziyi satın almışlardır. 

1.Day

İSTANBUL - NAIROBİ

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde TÜRK HAVA YOLLARI   kontuarı önünde 16:35  de buluşma. Bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra TÜRK Havayollarının TK 607 seferi ile 19:35 de Nairobi ye hareket. Uçakta gece yolculuğu.

2.Day

NAIROBİ - MOUNT KENYA

Yerel saat ile 02:10 da Nairobi ye varışın ardından özel aracımızla otelimize transfer. Sabah Kahvaltıdan sonra serbest zaman ve otelde öğle yemeği. Ardından 140 kilometre uzaklıktaki “Mount Kenya” ya hareket. Yolculuğumuz yaklaşık 2.5 saat sürecektir. Varışı takiben Serena Mountain Lodge a yerleşme . Adından akşam yemeği ve otelde konaklama. 

3.Day

MOUNT KENYA - LAKE NAKURU

Sabah kahvaltısının ardından Rift Vadisi üzerinden LAKE NAKURU NATIONAL PARK a hareket.  Lake Nakuru Mount Kenya ya 3 saat uzaklıkta olup mesafe 160 kilometredir. Öğle vakti Filamingo Hill otele varış ve öğle yemeği otelde.  Ardından safari turu. Lake Nakuru bölgesinde yapılacak safaride bu bölgeye özgü Beyaz Gergedan,Rothschild Zürafası ve zaman zaman gölde sayıları 2 milyona varan  Safari sonrası Lake Nakuru ya varış ve otelimize giriş. Otelde akşam yemeği ve konaklama. 

4.Day

LAKE NAKURU - MASSAI MARA

Sabah 06:00 da uyandırıldıktan sonra sabah kahvaltısı ve Norok üzerinden Massai Mara ya doğru hareket. Yolculuğumuz 275 kilometre olup yaklaşık 5 saat sürecektir. Öğle vakti Sarova Mara Camp otele varış ve hoş geldiniz kokteylinden sonra öğle yemeği. Öğleden sonra 1600 da tekrar safari turu.  Ardından otele dönüş. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

5.Day

MASAI MARA

Sabah 05.30’da uyanma. Otelde çay kahve servisinin ardından sabah safarisi. 0915’te otele dönüş ve 09.30’da kahvaltı. Sonrasında serbest zaman. Öğle yemeğinden sonra tekrar safari turu. Akşam otele dönüş. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

6.Day

MASSAI MARA - NAIROBİ

Sabah kahvaltısının ardından Nairobi ye Yolculuk.  Mesafe 265km olup yaklaşık 5 saat sürecektir. Nairobi ye varışın ardından öğle yemeğini Tamambo restoranda alacağız. Ardından Nairobi Safari Club otele check-in. 22.00’ ye kadar dinlenme gezme ve alışveriş imkanı. Akşam yemeği otelde alınacaktır. Gece 23.30’da havaalanına transfer.

7.Day

NAİROBİ - İSTANBUL

Türk Hava Yolları nın TK 1130 seferi ile Istanbul a gece 02:30 da İstanbul a hareket. Yerel saat ile 08.40’ta İstanbul’a varış. 

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+90 212 292 40 42
 
pweb@peninsula.com.tr
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
Kenya'da Safari
Sezon
:
Depart/Arrival
:
Nairobi
Accomodations
:
4 ve 5 Yıldızlı Oteller
Board
:
Tam Pansiyon
Description
:
Nairobi, Lake Nakuru, Mount Kenya, Masai Mara...
Türk Hava Yolları
6 Nights 7 Day(s)
%
Discount
Offer want
Shared Social Media
Tour Operators Click Here
Conversation via Whatsapp
+90 533 430 7477
Peninsula Tours | Call Center
Click To Call
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım